07/11/2016 - 09:30

Χωρισμός Σκορδά - Λιάγκα: Έχεις δει τη Φαίη ΑΒΑΦΗ, στεναχωρημένη, ΑΚΕΦΗ και κακοκοιμισμένη;

Δες την τώρα! Ευκαιρία είναι, τέτοιες φωτό να μην πάνε χαμένες!

loading...


Σχολιάστε το άρθρο

ΠΡΟΣΟΧΗ: Τα σχόλια σας, ΔΕΝ υιοθετούνται! Η ηλεκτρονική σας διεύθυνση, θα είναι στη διάθεση οποιουδήποτε, παρουσιάσει έννομο συμφέρον!

τα30/12/2016 - 07:24:32

ΡΕ ΜΜ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕΤΟΥΣ ΤΑ ffgffgfgΝΤΙΣΤΙΚΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΣΚΟΡΔΟΥ ΚΑΝΕ ΤΟ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΜΠΟΤΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΜΑΥΡΗ ΣΑΚΟΥΛΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ.ΕΛΕΟΣ.

ffgffgfg30/12/2016 - 07:21:51

ΕΔΩ ΤΡΟΜΑΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΧΗΜΙΑ ΤΗΣ ΣΚΟΡΔΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΒΑΜΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΒΑΦΗ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΘΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΡΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΧΗΜΙΑ,ΤΗΝ ΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΗΛΙΑ ΤΗΣ.

ΑΝ30/12/2016 - 01:04:33

ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΕΙ ΡΕ ΣΕΙΣ Ο ΜΜ ΠΟΥ ΗΝ ΕΙΔΑΤΕ ΑΒΑΦΗ ΜΕ ΚΑΛΤΣΟΝ ΜΑΥΡΟ ΣΕΞΙ ΚΑΚΟ ΔΙΑΘΕΤΗ ΔΕ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΙΠΟΙΗΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ

Πιπάς30/12/2016 - 00:24:00

Η ΜΠΟΤΑ;ΠΛΕΕΙ;

00007/11/2016 - 13:00:07

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΜ; ΧΑΛΑΣΕ Η ΧΟΡΗΓΙΑ (ΤΟ ΠΕΝΗΝΤΑΡΙΚΟ);

....07/11/2016 - 12:41:12

ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ...ΤΥΧΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΛΙΑΓΚΑ? ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ...ΓΙΑ ΔΥΟ ΛΕΠΤΑ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟΥ..Κ ΕΙΔΑ ΠΩΣ ΜΑΥΡΑ ΦΟΡΟΥΣΕ Η ΣΑΣΑ..ΧΑΧΑΧΑ ΤΡΟΛ

ΜΗΤΣΟ07/11/2016 - 12:38:06

ΜΗΤΣΟΣ Ο ΡΕΖΙΛΗΣ.ΧΑΧΑΧΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΩΡΙΣΜΕΝΟΙ,ΕΛΑ ΦΑΙΗ ΚΑΙ ΓΙΩΡΓΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΟΥΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΦΡΑΓΚΑ ΚΑΙ ΠΟΣΟΣΤΑ.ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΖΟΥΝΕ ΖΩΗ ΚΑΙ ΚΟΤΑ.

.07/11/2016 - 12:17:27

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ...ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΕΜΟΣΤΡΟΒΙΛΟΣ ΣΤΗΝ ΤΗΝΟ.ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥΣ ΤΑΞΙΔΙ ΠΗΡΑΝ ΦΩΤΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ ΣΚΟΡΔΟΥ ΤΟΥΣ ΕΚΑΨΑΝ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΕΧΑΣΑΝ ΤΟ ΣΚΑΦΟΣ..ΚΟΚ

.07/11/2016 - 12:15:00

Ο ΛΙΑΓΚΑΣ ΕΧΕΙ ΤΣΑΚΩΘΕΙ ΜΕ ΣΡΟΙΤΕΡ ΟΥΓΓΑΡΕΖΟ ΧΑΤΖΙΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΚΕΤΣΗ ΜΑΝΩΛΙΔΟΥ ΣΕΡfgΛΟΠΟΥΛΟ Κ Η ΛΙΣΤΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΤΗΝ ΕΦΕΡΕ ΣΤΗΝ ΤΣΙΜΤΣΙΛΩ..ΤΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ..

Χ07/11/2016 - 10:54:01

ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΜΑΝΩΛΗ. ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΚΑΤΙ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΠΕffgffgfg ΣΕ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΙffgffgfgΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΔΩΣΟΥΝ ΣΕ ΣΑΪΤ ΠΑΠΑΡΑΤΣΙ Ή ΣΤΟ fg ΤΟΥ ffgffgfgΟΥ.

χκ07/11/2016 - 09:56:24

ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΗΛΕΘΕΑΣΗΣ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑΝ ΧΩΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΛΕΓΑΝ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΟΙ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΠΡΩΤΑ