08/01/2017 - 13:27

Αλέκα Καμηλά: Με εντυπωσιακό look ποζάρει στον καθρέφτη της!

Η Αλέκα Καμηλά μπορεί να ζει μια πανέμορφη ζωή στο εξωτερικό με την οικογένεια της, ωστόσο μαθαίνουμε νέα της μέσα από τον λογαριασμό της στο instagram. Η ελληνίδα παρουσιάστρια, αφού πέρασε τις γιορτές στο πλευρό των αγαπημένων της ανθρώπων, έκανε τη νέα της βραδινή έξοδο και μας έδειξε το look της.

Η Αλέκα Καμηλά ντυμένη στα μαύρα και αφήνοντας τη πλάτη της ελεύθερη, πόζαρε στον φωτογραφικό φακό, ενώ ανέβασε τη φωτογραφία της στον λογαριασμό της στο instagram.

Εντυπωσιακή και λαμπερή όπως πάντα. Τι λέτε;

Η Αλέκα Καμηλά στον καθρέφτη του σπιτιού της!



Σχολιάστε το άρθρο

ΠΡΟΣΟΧΗ: Τα σχόλια σας, ΔΕΝ υιοθετούνται! Η ηλεκτρονική σας διεύθυνση, θα είναι στη διάθεση οποιουδήποτε, παρουσιάσει έννομο συμφέρον!

ΤΣΟΥ09/01/2017 - 00:51:03

ΜΩΡΗ ΧΥΣΙΑ ΚΟΥΝΑ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΟΥ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΙ ΚΑΠΟΤΕΣ, Α ΝΑ ΧΑΘΕΙΣ ΣΙΧΑΜΕΝΗ

ΤΟΤΑ09/01/2017 - 00:50:08

Η ΑΛΕΚΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΓΥΝΑΙΚΑ. ΝΟΜΙΖΩ Η ΜΑΓΓΙΡΑ ΤΗ ΖΗΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΜΙΜΕΙΤΑΙ..

ΕΕΕ;08/01/2017 - 23:52:41

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΤΕ;ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΩΡΑΙΟΤΕΡΑ ΚΟΡΜΙΑ.Η ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΡΑΒΕΛΙ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ ΚΑΙ Η ΜΕΝΕΓΩ ΕΚΤΟΣ ΕΚΠΟΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΓΕΡΜΑΝΙΔΑ ΘΕΙΤΣΑ

ΚΟΚΟ08/01/2017 - 23:50:43

ΤΟΤΕ ΕΠΕΣΑΝ ΛΥΤΟΙ Κ ΔΕΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΩΡΙΣΟΥΝ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ.ΑΥΤΟΣ ΕΙΧΕ ΔΑΓΚΩΣΕΙ ΤΗΝ ΛΑΜΑΡΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΡΙΠΤΙΖΕΖ..ΤΑ ΞΕΡΩ ΕΚ ΤΩΝ ΕΣΩ

Μ08/01/2017 - 23:44:20

ΣΑΡΑΝΤΑΟΚΤΑΡΑ ΣΥΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΚΟΝΤΙΝΟ ΠΑΝΤΩΣ. ΠΕΝΗΝΤΑ ΤΡΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΑΤΖΗΤΕΤΟΙΑ.

ΝΑΙ08/01/2017 - 23:17:58

ΜΑ ΕΧΟΥΝΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΓΑΛΗ Η ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΤΕ

Μ08/01/2017 - 22:37:52

ΕΚΑΤΟ ΧΡΟΝΩΝ ΔΕΙΧΝΕΙ. ΗΛΙΚΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΕΝΕΓΑΚΗ Κ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ. ΛΟΓΙΚΟ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΛΥΥΥΥ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ Κ ΠΛΟΥΣΙΟ ΣΥΖΥΓΟ Κ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚffgffgfg

ΤΣΟΥΛ08/01/2017 - 21:05:52

ΟΥΣΤ ΜΩΡΕ ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ

εεε;08/01/2017 - 18:49:11

ΑΝΤΡΑς ΕΙΣΑΙ;ΚΑΙ ΣΤΗΝΕΙΣ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ;ΓΙΑ ΞΑΝΑΚΟΙΤΑ ΧΑΜΗΛΑ,ΕΙΣΑΙ ΣΙfgΡΟΣ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΡΕΜΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΙΑ;

ΝΑ08/01/2017 - 18:03:05

ΧΑΧΑΧΑ.....ΠΙΠΑΤΖΟΥ.ΚΑΗΜΟ ΤΟ ΧΕΙΣ ΝΑ ΠΙΠΩΣΕΙΣ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ.ΣΤΕΡΗΜΕΝΟ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ.

Χύσια08/01/2017 - 17:48:41

ΞΕΦΤΥΛΙΣΜΕΝΗ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Κ ΒΡΙΖΕΙΣ Κ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΕΞΥΠΝΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΑΙ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΣΧΕΔΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΕΣ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΟΛΟΥΣ ΕΤΣΙ ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΠΙΠΑΤΖΟΥ

Πείτε08/01/2017 - 17:38:50

ΜΩΡΗ ΓΕΛΟΙΑ ΧΥΣΙΑ ...Σ ΕΧΟΥΝ ΤΟΥ ΚΛΩΤΣΟΥ Κ ΤΟΥ ΜΠΑΤΣΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.

Χαχα08/01/2017 - 17:38:03

....ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΘΑ ΘΕΛΕΣ ΔΗΛ.ΑΦΙΑΝΙΣΜΕΝΗ ΣΑΝ ΣΤΕΡΗΜΕΝΗ ΚΑΝΕΙΣ.ΒΓΕΣ Ν ΒΡΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Ή ΕΣΤΩ Ν ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΚΑΝΑΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΣΑΝ Κ ΤΟΥ ΛΟfg ΣΟΥ..ΑΛΛΙΩΣ ΒΟΥΡΤΣΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ.

Χύσια08/01/2017 - 17:35:13

ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΜΑΙ ΟΧΙ ΑΔΕΡΦΗ ΣΑΝ Κ ΣΕΝΑ Κ ΑΓΑΜΗΤΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΕΓΩ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΔΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ ΛΟΥΓΚΡΑ

Τffgffgfg 08/01/2017 - 17:30:35

fgΥΣΙΑ ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΝΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΜΩΡΗ ΠΟΥ Ν ΒΕΒΑΙΩΝΕΙ ΟΤΙ ΕΨΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΓΥΜffgffgfgΙΟ Κ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΧΤΥΠΑΣ ΔΩΔΕΚΑΩΡΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Κ Ν ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ΑΓΑΜΗΤΗ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΕΚΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΤΑ ΛΟΓΙΚΑ ΤΗΣ ΑΠ ΟΤΙ ΕΣΥ.

Χύσια08/01/2017 - 17:15:44

ΡΕ ΧΑΣΟΥ ΚΟΨΕ ΤΑ ΣΚΛΗΡΑ ΝΑ ΡΚΩ ΤΙΚΑ ΤΙ ΑΣΥΝΑΡΤΗΣΙΕΣ ΛΕΣ ΤΠΤ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΑΝΙΒΛΑΚΑ ΑΔΕΡΦΟ

Χαχα08/01/2017 - 16:50:57

ΣΕ ΤΑΙΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ .ΤΡΙΑΝΤΑ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥΛΑΡΑ.ΑΝΕΠΡΟΚΟΠΗ ΤΕΜΠΕffgffgfgΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΗΝ ΕΞΥΠΝΗ.ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΓΥΜΝΗ ΦΩΤΟ Σ ΠΡΩΗΝ Κ ΣΕ ΧΕΖΕΙ ΠΑΤΟΚΟΡΦΑ.ΑΘΥΡΟΣΤΟΜΗ ΜΑΛΑΚΩ.ΟΣΑ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ.

ΧΑΣΟΥ08/01/2017 - 16:44:56

ΧΥΣΙΑ, ΚΩΛΟΣ, ΣΕΞ...ΛΟΓΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ.ΑΝΤΕ ΠΑΝΕ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΙΑΖΕΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΟΠΡΕ.Κ ΜΕΤΑ ΔΕ ΘΕΣ ΠΑΙΔΙΑ Γ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΡΑΝΟ Γ ΠΑΝΕΣ Κ ΓΑΛΑΤΑ.

Χύσια08/01/2017 - 16:40:09

Κ ΣΤΟ ΣΕΞ ΡΟΜΑΝΤΙΚΕΣ ΕΙΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?

ΛΙΖ 08/01/2017 - 16:19:55

ΘΑ ΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ.ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ.

Λ08/01/2017 - 16:10:19

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΙ ΑΝΤΡΕΣ.ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΗΣ ΕΥΚΟΛΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΞΕΠΕΤΑΣ

Λ08/01/2017 - 16:09:08

ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΛΙΖ ΤΑ ΛΕΕΙ.ΕΧΕΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Η ΚΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ.ΑΝ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣΕΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΚΗ.ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΙΕΡΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΠΕΛΕΞΕ.

ΝΙΚΟΣ08/01/2017 - 15:50:56

Ε ΡΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΧΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥΥΥΥ ΡΕ ΔΑΝΑΗ...ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΩΡΑ ...Η ΜΣΥΡΙΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΕΥΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ

Δαναη08/01/2017 - 15:49:16

ΣΑΦΩΣ ΚΚ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΕΙ ΝΑ ΜΗ ΖΗΣΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΔΟΞΕΣ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ

ΛΙΖ 08/01/2017 - 15:40:45

ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΑ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΕΙΝΑΙ.ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ.ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΤΟΥΣ.ΑΥΤΗ ΙΣΩΣ ΕΧΕΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ

Δα08/01/2017 - 15:37:47

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΛΥΠΟΜΑΣΤΕ ΦΥΣΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΦΕΡΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΑ ΠΛΟΥΤΗ ΑΠΛΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΣΕ ΟΜΟΡΦΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΟΠΩΣ ΟΜΟΡΦΟ ΣΠΙΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΡΟΥΧΑ ΟΜΟΡΦΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΛΠ ΚΛΠ

Δαναη08/01/2017 - 15:33:59

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΖΕΙ ΕΚΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΛΟΥΤΗ ΤΗΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ Η ΙΔΙΑ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΠΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΝΕΑ Κ ΘΕΑΡΑ ΣΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΟΣΟ

Δαναη08/01/2017 - 15:29:16

ΑΦΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ. ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΚΕΡΑΤΩΣΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΠΟΡΝΗ Κ ΣΙΓ ΟΥΡΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΕΙΝΑΙ Σ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ. ΠΡΙΝ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΕΛΕΙΠΕ ΠΟΛΥ Κ ΕΚΕΙΝΗ ΕΙΧΕ ΤΑ ΜΩΡΑ

ΛΙΖ 08/01/2017 - 15:26:28

Λ, ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΕΣ ΙΔΕΕΣ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ; ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΙΑ ΕΣΤΙΑΖΟΥΜΕ Κ ΠΟΛΥ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ.ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΗΣ ΟffgffgfgΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΠΟΚΤΑΜΕ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ Κ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΕΛΟΥΜΕ.ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΕΧΩ...

Δαναη08/01/2017 - 15:24:35

ΠΡΟΣ ΕΛΕΟΣ Κ @ ΚΛ ΤΑ ΕΧΕΙ ΟΛ ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΚΕ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΖΩΗ ΠΟΤΕ ΕΝΩ ΕΔΩ ΑΝΕΤΑ ΘΑ ΡΙΧΕ ΦΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΓΥΑΛΙ ΠΑΡΕΕΣ ΕΞΟΔΟΙ ΜΕ ΤΡΕΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ. ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ

Λ08/01/2017 - 15:22:54

ΕΧΟΥΜΕ ΦΘΑΣΕΙ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΕΜΕΙΣ,ΠΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΜΑΣ ΚΥΝΗfgΣΑΝ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ,ΟΣΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ.

ΛΙΖ 08/01/2017 - 15:22:17

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ Σ ΕΣΕΝΑ.

Ράνια08/01/2017 - 15:22:06

ΕΠΙΣΗΣ @Εffgffgfg...ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ....

ΕΛΑ08/01/2017 - 15:20:36

ΚΑΙ ΡΑΝΙΑ

ΕΛΑ08/01/2017 - 15:19:54

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΛΙΖ

Χιχι08/01/2017 - 15:19:39

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΠΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΔΕΣΜΕΥΣΗ.ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ Ή ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΒΡΟΥΝ.

Ράνια08/01/2017 - 15:19:37

ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΑΟ....ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ, ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ.....

ΛΙΖ 08/01/2017 - 15:18:08

ΕΡΩΤΗΣΗ: ΠΩΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΛΑΝΑΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΥΠΟΚ.ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΤΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ/ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ; ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ..

ΜΑΟ08/01/2017 - 15:17:33

ΓΕΛΟΙΟ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΣΜΙΟ;

χιχι 08/01/2017 - 15:16:18

ΤΑ ΛΕΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΒΡΕ ΡΑΝΙΑ ΠΑΝΤΑ. Σ ΣΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΛΙΖ.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ........

ΨΩΛΗ08/01/2017 - 15:13:30

ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ ΓΑ ΜΑΟ

ΜΑΟ08/01/2017 - 15:10:13

ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΣΙΤΕΜΕΝΗ.

Ράνια08/01/2017 - 15:07:26

ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΚΑΙ Η ΤΣΟΥΤΣΟΥ ΚΑΙ ΜΠΙΠ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ....ΜΙΛΑΤΕ ΠΙΟ ΚΟΣΜΙΑ ΒΡΕ ΖΩΑ......

ΚΑΒΛΙ08/01/2017 - 15:05:41

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΓΑ ΜΗΣΙ

Ράνια08/01/2017 - 15:05:19

ΩΣΤΟΣΟ, ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ, ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΟΙΒΑΙΟ, ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ, ΚΛΑΦΤΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΕ.....ΧΧΧΧΧ

Ράνια08/01/2017 - 15:04:38

ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ..ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ Η ΜΑΓΕΙΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ''ΧΗΜΕΙΑ'' ΔΥΟ ΑΝΘΡΩΠΩΝ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ, ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΜΕ ΛΟΓΙΑ...ΠΛΑΝΑΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ....

Ράνια08/01/2017 - 15:04:16

ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙΝΟΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ, ΤΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ffgffgfgΤΑΡ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ....ΤΩΡΑ, ΤΟ ΤΙ ΠΡΟΣΕΧΕΙ Η ΚΑΘΕΜΙΑ Ή Ο ΚΑΘΕffgffgfg ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ, ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ...ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ffgffgfgΤΑΡ...ΕΓΩ ΓΙΑ ΠΧ ΕΧΩ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΠΟΛΥ ΔΙΑ

χιχι08/01/2017 - 14:58:42

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ Σ ΕΣΕΝΑ ΡΑΝΙΑ.ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΑΑΑΜΕΣΑ ΕΥΧΟΜΑΙ.ΥΓΕΙΑ Κ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ ΝΑ ΧΟΥΜΕ.

Ράνια08/01/2017 - 14:56:54

ΠΡΟΗffgffgfgΕΝΗ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ...ΣΕ ΑΥΤΟ, ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙfgΡΕΣ....

Ράνια08/01/2017 - 14:56:27

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ...ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΥΧΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ...ΤΗΝ ΛΙΖ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΚΟΜΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΝΙΚ...ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΠΟΥ ΣΙfgΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡ

χιχι 08/01/2017 - 14:56:18

ΡΑΝΙΑ ΤΙ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ Σ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ; ΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ;

ΛΙΖ 08/01/2017 - 14:54:56

ΤΟ ΧΩ ΖΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ.ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΙΔΥΜΟΙ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΩΔΙΟ ΔΕ Μ ΑΡΕΣΕΙ..ΟΧΙ ΟΤΙ Κ Ο ΑΙΓΟΚ. ΠΟΥ ΜΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΛΙΓΟ ΨΥΧΑΝΩΜΑΛΟΣ..ΑΛΛΑ ΟΚ.

Ράνια08/01/2017 - 14:54:12

ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ...

Ράνια08/01/2017 - 14:53:49

ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΔΙΚΟ @Λ.....ΚΟΝΤΗ ΓΙΟΡΤΗ....ΩΣΤΟΣΟ, ΚΑΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΣΤΑΜΑΤΙΣΕΙ ΤΟ ΖΩΟΝ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΤΟ ΙΝΣΤΑΓΚΡΑΜ ΜΕ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕΙ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙ ΚΑΠΩΣ ΤΟΤΕ, ΕΣΤΩ

Λ08/01/2017 - 14:49:30

ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΓΙΝΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ

Ράνια08/01/2017 - 14:49:20

ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΕΙ ΠΛΑΣΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΦΥΣΗ....ΧΧΧΧΧΧ

Ράνια08/01/2017 - 14:48:55

ΠΡΑΓΜΑΤΙ, Η ΑΡΑΒΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΎΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΚΙΣΣΑ ΣΕ ΠΟΛΛΆ ΣΗΜΕΊΑ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΛΙΖ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΚΟΡΠΙΟΥΣ, ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ, ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ....ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΚΟΡΠΙΟΙ ΣΤΗΝ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑ

ΛΙΖ 08/01/2017 - 14:44:35

ΣΚΟΡΠΙΟΟΟΟΣ.ΠΑΝΤΑ ΠΕΤΥΧΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ.ΣΕ ΤΟΥΜΠΑΡΟΥΝ ΣΤΟ ΠΙ Κ ΦΙ...ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΥΜΠΑΘΗΣΑ ΤΟΥΣ ΣΚΟΡΠΙΟΥΣ.

^ffgfg^08/01/2017 - 14:43:11

ΕΤΣΙ ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ.ΠΟΙΟΟΟΟΣ ΤΗΝ ΠΙΑΝΕΙ ΤΩΡΑ.ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟΥΣ ΚΟΣΜΙΚΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ ΤΗΣ ΑΘΗffgffgfg...ΗΤΑΝ ΔΙΑΚΑΗΣ ΠΟΘΟΣ ΤΗΣ.ΤΥΦΛΑ ΝΑ ΧΕΙ Η ΑΡΑΒΑΝΗ ΠΟΥ Ν Κ ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ..ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ Σ ΡΑΦΙ.

ΚΑΚ08/01/2017 - 14:42:38

ΑΝΤΕ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΙ ΦΑΡΜΑΚΟΓΛΩΣΣΕΣ

Ράνια08/01/2017 - 14:39:36

ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ Η ΔΟΥΚΙΣΣΑ;;;; ΤΙ ΑΚΟΥΩ;;;; ΤΟ ΒΛΑΜΜΕΝΟ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ''ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ'' ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ;;;; ΑΝΤΕ, ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ....ΧΑΧΑΧΑ...ΜΑΣ ΤΑ ΕΙΧΕ ΠΡΗΞΕΙ Η ΞΙΝΗ ΤΟΟΟΟΣΟΝ ΚΑΙΡΟ....

ΚΛ08/01/2017 - 14:38:54

ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΨΥΧΟΛΟΓΟΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΙΑ ΘΛΙΨΗ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟΖΟΡΙ ΖΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΓΙΑ ffgffgfgΤΕΚΕΤΑΙ ΚΑΛΑ ΕΝΕΣΙΜΑ ΕΓΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑΖΟΥΝ ΧΩΡΙΣΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ΑΥΤΑΗΘΕΛΕΑΥΤΑΕΧΕΙ

ΛΙΖ 08/01/2017 - 14:38:20

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΚΙ ΑΥΤΟ.

^ffgfg^08/01/2017 - 14:37:29

Ρανια ...παντρευεται η δΟυκισσα.τα μαθες;

Ράνια08/01/2017 - 14:36:48

ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΚΑΠΟΥ....ΩΣΤΟΣΟ, ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ, ΨΥΧΙΚΑ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΝΑΓΚΗ....

ΛΙΖ 08/01/2017 - 14:34:59

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΑΝΙΑ ΜΟΥ.ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΣΑΙ..ΚΑΙ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ.ΡΕΠΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΥ..ΑΛΛΑ ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ.ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΜΩΣ.ΕΣΥ ΠΗΓΕΣ ΚΑΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ; ΣΕ ΦΙΛΩ ΠΟΛΥ.

ΕΛΕΟΣ08/01/2017 - 14:34:19

ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ ΕΣΥ ΤΗ ΘΛΙΨΗ????ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΧΡΥΣΟ ΚΛΟΥΒΙ?ΚΑΝΑ ffgffgfg ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ?ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΝΤΡΑ ΕΧΕΙ,ΜΙΚΡΟ,ΩΡΑΙΟ,ΑΠΟ ΕΡΩΤΑ ΤΟΝ ΠΗΡΕ ,ΕΧΕΙ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ,ΧΡΗΜΑ.ΓΙΑΤΙ ΝΑΧΕΙ ΘΛΙΨΗ??ΟΛΟ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΓΡΑΦΕΤΕ.........