09/01/2017 - 12:54

Σταματίνα Τσιμτσιλή: Ταξίδι με το Θέμη Σοφό και τις κόρες τους στο Λίβανο λίγο μετά την πρωτοχρονιά!

Η παρουσιάστρια του Happy Day μίλησε για το ταξίδι της μέσα από την εκπομπή της το πρωί της Δευτέρας. «Πήγαμε στο Λίβανο οικογενειακώς. Ήταν συγκλονιστική εμπειρία!» είπε ανάμεσα σε άλλα η Σταματίνα Τσιμτσιλή, η οποία ανέφερε πως το αποφάσισαν μετά από πρόσκληση που δέχτηκαν από φίλους.Φωτογραφίες μάλιστα από το απολαυστικό ταξίδι τους δημοσίευσε η ίδια μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.

 



Σχολιάστε το άρθρο

ΠΡΟΣΟΧΗ: Τα σχόλια σας, ΔΕΝ υιοθετούνται! Η ηλεκτρονική σας διεύθυνση, θα είναι στη διάθεση οποιουδήποτε, παρουσιάσει έννομο συμφέρον!

Α11/01/2017 - 02:38:21

ΟΤΙ ΤΟΥ ΦΑΝΕΙ..

Ητα11/01/2017 - 02:37:27

ΣΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΙΚΟ ΚΑΝΑΛΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΕΣ ΜΟΥΝΑΡΕΣ ΡΙΑΛΙΤΥ ΣΥΖΥΓΟΙ ΑΘΛΗΤΩΝ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΣΥΝΕΔΡΙΕΣ ΣΤΑ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΧΙ ΣΑΝ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑffgffgfgΤΗΛΩΣΗ

@ΝΑΙ11/01/2017 - 02:26:10

ΟΥΣΤ ΡΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΙΑ..ΑΞΙΕΠΑΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΟΡΦΩΘΗΚΕ ΚΑι ΈΒγαλε ΠΑΝΕΠΙΣΤΉμΙffgffgfg

Χμμ10/01/2017 - 17:05:07

ΔΕΙΤΕ ΝΙΟΥ ΦΩΤΟ ΣΤΑΜΑΤΩΣ...

ΚΛ10/01/2017 - 16:33:04

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ .

010/01/2017 - 16:30:14

ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟ ΕΞΩΤ Τ ΣΠΙΤΙΟΥ, ΟΠΩΣ Η ΠΙΣΙΝΑ Κ Η ΕΙΣΟΔΟΣ.ΑΡΧΟΝΤΟΣΠΙΤΟ.ΟΧΙ ΑΣΤΕΙΑ.ΓΙΑ ΧΡΟΥΣΑΛΑ ΛΕΩ

.10/01/2017 - 16:28:58

ΜΠΕΙΤΕ ΟΥΚΙΠΙΝΤΙΑ.Η ΧΡΟΥΣΑΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΜΕ ΣΤΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ.Κ ΕΚΑΝΕ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΣΤΟ ΠΑΝΕΤΕΙΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΜΑΖΑΣ.ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΕ ΗΤΑΝ ΓΥΡΩ ΣΤΟ ΔΕΚΑΠΕΝΤΕ Η ΒΑΣΗ.

ΝΑΙ10/01/2017 - 16:21:15

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΕΣ ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑ ΣΙfgΡΟ ΤΙ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΒΑΘΜΑΡΕΣ ΗΛΙΘΙΕ ΕΙΝΑΙ Η ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗ ΤΟ ΠΟΛΥ ΤΕΧΝΕΙΟ Η ΝΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΒΛΑΜΕΝΗ ΠΟΘ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΚΡΙΤΙΚΑ

ΚΑΛΑ10/01/2017 - 16:04:29

ΑΧΑΧΑΧΑ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΤΣΙΜΤΣΙΛΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΤΗΣ. ΚΑΛΕ ΤΗ ΦΤΗΝΙΑΡΙΚΑ ΧΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ?ΠΟΙΑ ΧΛΙΔΗ ΚΑΛΕ, ΤΙ ΜΠΑΝΑΛΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ?ΜΙΑ ΦΛΟΚΑΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΙΚΗ ΕΒΑΛΕ. ΠΟΥ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΧΛΙΔΗ ΤΗΣ ΤΑ

@ΝΑΙ10/01/2017 - 16:00:14

ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ???ΤΙ ΕΧΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΗΣ ΑΣΟΕ?ΓΙΑ ΣΥΝΕΛΘΕ ΛΙΓΑΚΙ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΕΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΒΑΘΜΑΡΕΣffgffgfgffgffgfgΑΝΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΟΜΠΛΕΚΙΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ

ΝΑΙ09/01/2017 - 18:39:33

ΑΜΑΝ ΚΑΙ ΣΥ ΜΕ ΤΗΝ ΧΡΟΥΣΑΛΑ ΤΗΝ ΚΡΥΟΚΟΛΗ ΜΙΑ ΑΣΟΕ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΥΣΙΚΗ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΣΙfgΡΗ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑΠΟΥΔΕΝΦΑΙΝΕΤΑΙ

@ΑΜΕ09/01/2017 - 18:39:19

Η ΤΡΙΠΟΛΙ ΣΤΟ ΝΤΟΥΜΠΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΗ;

;09/01/2017 - 17:32:38

ΔΥΘΕΣΙΟ ΜΕΣΕΝΤΕΣ ΑΥΤΗ Κ ΓΚΡΑΝΤ ΤΣΕΡΟΚΙ ΒΟΓΚ ΑΥΤΟΣ.ΤΑ ΛΕΩ ΣΩΣΤΑ;

ΧΑ09/01/2017 - 17:28:46

ΑΚΡΙΒΟ

;09/01/2017 - 16:43:59

ΤΙ ΑΜΑΞΙ ΟΔΗΓΕΙ ΑΥΤΗ;

.09/01/2017 - 16:43:32

ΘΑ ΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΜΥΡΙΑ ΑΥΤΟΣ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ.ΣΙfgΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΙΛΙΠΙΝΕΖΑ Γ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.

ΧΑ09/01/2017 - 16:41:21

ΗΜΙΥΠΟΓΕΙΟ ΕΓΡΑΨΑ ΟΧΙ ΙΣΟΓΕΙΟ. ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΘΗΚΗ.ΤΙ ΑΝ ΠΩ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΖΟΝΕΤΕΣ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.

.....09/01/2017 - 16:23:11

ΑΡΑ ΘΑ ΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΣΠΙΤΙ, ΙΣΟΓΕΙΟ, ΠΡΩΤΟΣ Κ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΡΟΦΟΣ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ...

Αffgffgfg09/01/2017 - 16:08:36

ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ Η ΤΣΙΜΤΣΙΛΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΙΑΡΙΚΗ ΕΠΙΠΛΩΣΗ ΜΟΥ ΔΙΧΝΕΙ

@.09/01/2017 - 16:06:00

ΔΥΟΡΟΦΟ ΜΕ ΗΜΙΥΠΟΓΕΙΟ

.09/01/2017 - 16:05:16

ΝΑΙ Γ ΤΗ ΜΕΖΟΝΕΤΑ ΤΗΣ

@.09/01/2017 - 16:04:18

ΓΙΑ ΤΗΣ ΤΣΙΜΤΥΣΙΛΗ ΛΕΣ?

009/01/2017 - 16:03:58

ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΧΡΟΥΣΑΛΑΣ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ ΠΛΑΚΑ.

.09/01/2017 - 16:03:11

ΠΟΣΟ ΟΡΟΦΟΙ ΕΙΝΑΙ; ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΑΤΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣ ΤΗ ΧΛΙΔΗ.

ΧΑ09/01/2017 - 16:02:33

Η ΧΡΟΥΣΑΛΑ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ, ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΗ ΟΜΟΡΦΙΑ. ΕΤΟΥΤΗ ΔΩ?

ΧΑ09/01/2017 - 15:59:26

ΡΕ ΣΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΖΟΝΕΤΕΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΧΤΙΖΟΥΝ ΟΙ ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ ΟΛΕΣ ΙΔΙΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΑ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ. ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ. ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΙΣΙΝΑ.ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΖΟΥΝ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΑΛΗ ΕΔΩ.

ffgffgfgffgffgfgffgffgfg09/01/2017 - 15:59:09

ΘΑ ΧΟΥΝ ΣΙfgΡΑ ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ; Ή Μ ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΑΧ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ Γ ΣΠΙΤΙΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΧΡΟΥΣΑΛΑ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟ.ΝΕΟΚΛΑΣΣΙΚΟ ΣΠΙΤΙ, Τ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΣΤΥΛ.ΘΑΥΜΑ ΕΙΝΑΙ.

Χαχα 09/01/2017 - 15:57:22

ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΝΑ ΝΑΙ ΜΕΣ ΤΗ ΧΛΙΔΑ ΟΜΩΣ.ΘΑ ΧΕΙ Κ ΠΙΣΙΝΑ Ε ; ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΟΥ "ΚΟΥΤΙΟΥ";

ΤΑΤΙ 09/01/2017 - 15:56:00

ΧΑΧΑ ΣΤΑ ΠΟΣΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ;

ΧΑ09/01/2017 - 15:55:58

ΟΧΙ ΚΑΛΕ. ΜΙΑ ΜΕΖΟΝΕΤΑ ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ. ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΣΠΕΣΙΑΛ

;09/01/2017 - 15:54:58

ΠΟΣΟ ΥΠΗΡΕΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΧΟΥΝ; ΘΑ ΝΑΙ ΜΕΣ ΤΗ ΧΛΙΔΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ Ε;

ΧΑ09/01/2017 - 15:54:18

ΤΟ ΨΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΑ. ΜΙΚΡΟ Ή ΜΕΓΑΛΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΒΔΟΜΗΝΤΑ ΔΥΟ. ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ. ΤΑΠΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟ ΕΝΑ ΕΞΗΝΤΑ ΤΡΙΑ.

;)09/01/2017 - 15:53:50

ΑΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΑΝΤΑΕΦΤΑ ΧΡΟΝΩΝ.ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΚΑΝΕ ΣΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑ ΤΡΙΑ.ΟΚ.ΤΖΑΣΤ.ΠΡΟΛΑΒΕ ΠΑΝΤΩΣ Η ΠΡΩΗΝ ΜΠΑΡΟΒΙΑ.ΕΜΕΙΣ Ν ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...ΧΜΜΜΜ :)

ΑΡΑ09/01/2017 - 15:52:53

ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΙΤΟΝΕΣ. ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΑΝ ΑΝΤΡΑΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟΥ ΚΥΚΛΩΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΓΕΙΤΟffgffgfg ΚΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ.

...09/01/2017 - 15:52:20

ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΡΥΒΕΙ..ΣΙΓΑ

ΧΑ09/01/2017 - 15:49:21

ΡΕ ΤΗΝ ΨΕΥΤΡΑ ..ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΓΔΩΝΑΤ ΔΥΟ. ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΓΝΩΝΤΑ ΕΝΑ.ΨΕΥΤΡΟΝΙ ΤΣΙΜΤΣΙΛΩΩΩΩ

ΛΕΩ 09/01/2017 - 15:48:37

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΑΝ ΑΝΤΡΑΣ.ΔΕ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΠΩΣ ΘΑ ΝΑΙ.Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΔΕ ΜΕΤΡΑ Κ ΤΟΣΟ..ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΔΕΝΟΥΝ Μ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ.

Έτσι 09/01/2017 - 15:47:18

Ο, ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ.

@009/01/2017 - 15:45:12

ΤΟ ΕΒΔΟΜΗΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟ ΟΓΔΩΝΤΑ ΕΝΑ. ΤΟ ΔΥΟ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΝΤΕΚΑ ΠΑΝΤΡΕΤΥΚΑΝ

ΚΟΥΛ09/01/2017 - 15:44:21

ΑΝΩΝΥΜΑ ΜΙΛΑΜΕ.ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΒΡΙΣΤΙΚΟ Ή ΑΛΛΟ ΚΑΚΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ.ΔΕΝ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΜΕ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ.ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΜΙΑ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΛΕΥΘ.ΛΟfg ΝΟΜΙΖΩ.

09/01/2017 - 15:44:10

ΝΑΙ Ο ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ. ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ..ΠΑΡΑΣΥΡΘΗΚΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

009/01/2017 - 15:41:49

ΤΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΜΩΡΕ.ΘΑΜΠΩΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑ....ΓΤ ΨΟΦΑ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΓΙ ΑΥΤΟ.ΗΤΑΝ ΣΑΡΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΝ;

Ο09/01/2017 - 15:41:03

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..... ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΣΤΑΙ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΜΕ ΤΟ ΧΩΡΟ

ΧΙ09/01/2017 - 15:36:09

ΠΑΣΟ.

ΧΙ09/01/2017 - 15:35:48

ΕΙΧΑΝ ΗΔΗ ΧΩΡΙΣΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΧΩΘΗΚΕ Η ΤΣΙΜΤΣΙΛΗ ΞΕΡΩ. ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΑΥΤΟΣ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΘΟΤΙ ΕΙΧΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΣΑΡΑΝΤΑ. ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΤΟΥ ΤΡΗΒΕΛΙΖΕ ΤΑ ΜΥΑΛΛΑ ΝΑ ΔΕΙ ΕΓΓΟΝΑΚΙΑ. ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ, ΑΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΑΩ

.....09/01/2017 - 15:33:17

Η ΠΡΩΗΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΗ; Κ ΠΩΣ ΦΥΤΡΩΣΕ ΑΥΤΗ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ; ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΟΣ ΕΠΙΛΟΓΗ Ο ΒΛΑΚΑΣ...

ΝΟ09/01/2017 - 15:30:16

ΣΟΡΡΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ, ΑΣΕ ΜΗΝ ΦΑΩ ΚΑΜΙΑ ΜΗΝΥΣΗ. Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΗ.

Ε;09/01/2017 - 15:27:41

ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΤΟΥ ΣΟΦΟΥ, ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.

ΜΠΛΙΑ09/01/2017 - 15:23:22

ΤΟΝ ΒΑΦΙΑ???ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΑΥΤΗ, ΤΗΝ ΔΙΑΓΥΡΟΥΝ ΕΡΩΤΙΚΑ ΟΙ ΣΟΥΒΛΕΡΕΣ ΜΥΤΟΓΚΕΣ?

ΑΧΑ09/01/2017 - 15:21:44

ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ. ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΙΧΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΝΩΣΤΟ? ΚΑΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΠΥΡΟ ΣΟΥΛΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΞΕΠΕΣΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ Ο ΣΟΥΛΗΣ. τΟΝ ΣΟΦΟ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΤΟΥ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.

.09/01/2017 - 15:21:04

ΚΥΝΗfgΣΕ ΤΟΝ ΒΑΦΕΙΑ ΤΟΝ ΕΦΟΠΛΙΣΤΗ ΞΕΡΩ ΕΓΩ.Κ ΝΟΜΙΖΩ ΤΗΣ ΕΜΕΙΝΕ ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΑΝΤΡΑ ΕΦΟΠΛΙΣΤΗ..ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ ΤΑΧΑ ΑΥΤΗ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΓΤ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΖΥΓΟΣ ΕΦΟΠΛΙΣΤΗ.

Πιπάς09/01/2017 - 15:17:49

ΤΑ ΕΙΧΕ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΥΚΟΝΟ ΠΡΙΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ Κ ΚΑΛΗ ΧΡΗΣΤΙΑΝΗ ΑΡΑΖΕ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ Κ ΛΙΓΟ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΡΤΙ ΣΤΑ ΝΙΑΤΑ ΤΗΣ ΤΗΣ ΜΥΚΟΝΟΥ ΜΕ ΒΥ ΖΟΜΑΧΙΕΣ

ΧΑ09/01/2017 - 14:21:03

ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΑ ΕΙΧΕ Η ΤΣΙΜΤΣΙΛΩ ΠΡΙΝ ΒΡΕΙ ΤΟΝ ΟΥΣΟ? ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΤΙ ΣΧΟΛΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΗΝ ΤΟΥ ΣΟΦΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΝΤΑΛΑΒΕΡΙΖΟΤΑΝ ΑΥΤΗ.

@ΕΤΣΙ09/01/2017 - 14:02:18

ΕΝΙΩΣΑΝ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΤΑ ΜΩΡΑ? ΑΠΛΑ ΑΥΤΗ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΕΛΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ Η ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ ΑΠΑΙΤΕΙ ΘΥΣΙΕΣ..

@ΕΤΣΙ09/01/2017 - 14:00:39

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕς ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΛΙΚΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΟΝΤΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ. ΑΛffgffgfg. Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ ΜΕ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ , ΖΕΣΤΗ, ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ, ΩΡΕΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΔΥΟ ΤΡΙΧΡΟΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΤΙ?ΕΝΙ

ΨΩΡΑΣ09/01/2017 - 13:59:09

ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΟΥΤΕ ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΕ ΛΙΒΑΝΟ ΟΥΤΕ ΓΑΜΠΡΟ ΘΑ ΕΙΧΕ ΒΡΕΙ...ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΠΛΑΣΤΙΚΟΣ

ετσι09/01/2017 - 13:49:40

ΔΕΝ ΠΗΡΕ Η ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΕ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΚΙΑ ΜΑΝΑ,ΠΗΡΕ ΑΥΤΗ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ,ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΗΡΕ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΚΙΑ ΜΑΝΑ,ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΗΓΕΤΕ,ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ'Η ΝΑ ΜΗ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ;

ΑΜΕ 09/01/2017 - 13:11:09

Η ΣΤΑΜΑΤΩ ΕΚΑΝΕ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ...ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΗΓΕ ΛΙΒΑΝΟ.ΚΑΝΑ ΝΤΟΥΜΠΑΙ ΘΑ ΝΑΙ.

009/01/2017 - 13:06:51

ΜΗΝ ΠΡΟΚΑΛΕΙΤΕ ΑΛΛΟ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΑΣ, Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΞΟΔΟΣ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ Κ ΤΟ Σ/Μ. ΑΙΣΧΟΣ, ΘΑ 'ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ.

Καλα09/01/2017 - 13:01:05

ΕΜ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΆΕΙ ΤΟ ΤΡΙΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΛΙΒΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΆ

loading...