09/01/2017 - 14:27

Ελένη Μενεγάκη: Επέστρεψε από τις Σεϋχέλλες για να κάνει βαρετή την μεσημεριανή ζώνη

Η Ελένη Μενεγάκη επέστρεψε μετά από μια εβδομάδα αποχής της από την τηλεόραση.

Οι Σεϋχέλλες της έκαναν καλό καθώς εμφανίστηκε φορώντας ένα ροζ φόρεμα και ήταν ιδιαίτερα ανανεωμένη. Μάλιστα έσπεσε και ρόδια στο πλατό για να πάει καλά η νέα χρονιά και έστειλε τις ευχές στους τηλεθεατές της.



Σχολιάστε το άρθρο

ΠΡΟΣΟΧΗ: Τα σχόλια σας, ΔΕΝ υιοθετούνται! Η ηλεκτρονική σας διεύθυνση, θα είναι στη διάθεση οποιουδήποτε, παρουσιάσει έννομο συμφέρον!

Πακffgffgfgς13/01/2017 - 18:58:16

ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΟ ΙΝΣΤΑΓΚΡΑΜ ΛΕΝΑΚΙ ΤΙ ΔΩΡΑΚΛΕΣ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟ ΛΑΜΠΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ

Ξ11/01/2017 - 21:48:08

Δωσε ελενη χαντρες στόν ινδιαβικΟ λαό σΟυ

ΝΑΙ11/01/2017 - 21:32:04

ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΕΜΠΤΟ...ΣΚΥΛΑΚΙ...ΤΙ ΠΕΜΠΤΟ ΜΩΡΕ ΧΑΖΟΒΙΟΛΑ Ε ΝΑ ΚΑΝΕΙ Η ΓΡΙΕΤΖΩ???????ΤΙ ΗΛΙΘΙΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ...ΕΚΕΙ ΕΞΩ.........

Ιβετ11/01/2017 - 20:59:41

ΕΛΕΝΗ ΓΥΡΙΣΕΣ ΠΟΛΥ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΑ ΝΑ ΤΡΩΣ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΤΙ Η ΘΕΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΙΛΑΚΙΑ?.ΑΝ ΠΑΣ ΓΙΑ ΠΕΜΠΤΟ ΕΤΣΙ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΕ ΕΙΔΑΝΕ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ.

ΝΑΙ11/01/2017 - 17:09:43

Ο ΖΟΥΓΑΝΕΛΛΗΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΘΕΩΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΡΙΑ ΜΕΝΕΓΑΚΗ /

Χffgffgfgυς11/01/2017 - 14:36:18

ΑΧ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙ ΟΜΟΡΦΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΖΗΛΕΥΩ.ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΦΑΚΕΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ΦΛΟΥΡΙ ΠΟΣΑ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ?

Μενιffgffgfg11/01/2017 - 09:48:12

ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΦΑΜΕ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΧΑΖΟΦΑΝ ΑΛΛΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΕΛΕΝ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΜΠΟΥΜΕ ΣΕ ΣΑΙΤ ΠΟΥ ΧΤΥΠΑΝΕ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΚΛΑΜΑ ΟΙ ΜΜ.ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

ΓΕΛΙΟ11/01/2017 - 06:45:55

ΝΑ ΕΙΣΘΕ ΚΑΛΑ ΡΕ ΧΑΖΟΦΑΝ ΤΗΣ ΛΕΝΙΩΣ ,ΠΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΦΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΤΟ ΓΕΛΙΟ,ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΤΗ ΜΕΡΑ,ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΑ ΔΕ ΘΑ ΓΕΛΟΥΣΑ ΤΟΣΟ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΝΙΩ ΣΑΣ, ΤΗΝ ΑΙΤΙΑ ΤΟΥ ΓΕΛ

ΡόΖα11/01/2017 - 04:44:23

Α ΡΕ ΘΕΑ ΕΛΕΝΑΡΑ. ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΚΑΙ ΛΟΥΓΚΡΕΣ ΣΦΑΖΟΝΤΑΙ ΟΛΕΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ. ΑΔΕΛΦΕΣ (ΤΟΥ ΕΛέΟΥΣ) ΚΑΙ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ (ΤΗΣ ΦΑΚήΣ) ΓΙΝΑΝΕ ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ ΑΠΑΣΤΡΑΠΤΟΥΣΑ ΞΑΝΘΙΑ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΜΟΥ.

ΑΧΑΧΑ11/01/2017 - 04:05:20

ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ ΤΙ ΛΕΕΙ ΡΕ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ;; ΠΑΕΙ ΚΑΛΆ;; ΤΑ ΠΑΛΆΒΑ ΧΑΖΟΦΑΝ ΤΗΣ ν0νάΣ ΛΕΝΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΕΕΙ ΠΑΝΕΞΥΠΝΑ. ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ

ευ11/01/2017 - 03:50:43

ΝΟΝΑ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΤΑ ΒΑΠΤΙΣΤΗΡΙΑ ΣΟΥ ΤΙ ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ;ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΛΕΝΕ ΚΟΥΤΟΡΝΙΘΙΑ, ΤΣΙΜΕΝΤΟΛΙΘΟΥΣ, ΚΟΡΟΙΔΑ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΕΣ;

ΚΛΑΝΟ11/01/2017 - 03:48:01

ΓΛΥΨΕ ΠΙΣΟΓΛΕΝΤΙ

Μάν0ς11/01/2017 - 03:44:23

... ΠΟΥ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΛΆ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΤΟΥΣ, ΑΛΛΆ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΡΕ Γ@ΜΩΤΩ ΠΟΥ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΝΕΞΥΠΝΑ Παλαβά ΤΡΕΛΟΦΆΝ ΤΗΣ ΝΟΝάΣ ΛΕΝΙΩΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΓΕΛΙΟ ΜΕΧΡΙ ΔΑΚΡΥΩΝ.

Μάν0ς11/01/2017 - 03:42:27

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΡΕ ΦΙΛΕ;; ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΤΗΣ ΜΕΝΕΓΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝΕ ΠΟΛΥ ΠΛΆΚΑ ΤΑ ΠΑΝΕΞΥΠΝΑ Παλαβά ΤΑ ΧΑΖΟΦΆΝ ΤΗΣ. ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΙΜά ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ, ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΦΟΡΕΣ...

άρης11/01/2017 - 03:22:10

ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΆΣ ΡΕ ΜΑΝΟ?? ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΤΟΥ ΛΕΝΙΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΡΑΚΟΣΙΑ?? ΤΡΑΚΟΣΙΕΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΕΛΟ/ΦΆΝ ΤΗΣ ΝΟΝάΣ ΜΕΝΕΓΩΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΒΡΕ ΣΥ ΜΑΝΟ ΜΟΥ.

ΠΑΡΤΑ11/01/2017 - 03:10:14

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΝΩΜΑΛΗ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΥΠΕΡ ΜΟΥΝΕΓΚΩΣ ΔΕΚΑ ΦΟΡΕΣ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ.

Μάν0ς11/01/2017 - 03:06:55

ΑΧΑΧΑΧΑΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΤΡΗΣΑ ΤΑ ΣΧόΛΙΑ ΤΗΣ ΜΕΝΕΓΩΣ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΕΔΩ ΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ, ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΡΑΚΟΣΙΑ. ΑΦΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΜΕΤΡΗΜΑ. Α ΡΕ ΜΕΝΕΓΩ ΑΘΑΝΑΤΗ. ΠΑΛΙ ΕΚΑΝΕΣ ΡΕΚΟΡ ΣΤΑ ΣΧόΛΙΑ.

ψεβό11/01/2017 - 02:54:06

ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΡΕ ΠΡΟΣΤΥΧΕΣ ΑΠΛΥΤΕΣ ΒΡΩΜΟ/ΤΣΟΥλΆΡΕΣ, ΟΤΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΩΛό/ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΚΡό/ΨώΛΙΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΤΖΟΥΦΙΑ ΗΔΟΝΗ.

ψεβό11/01/2017 - 02:53:23

ΤΙ ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡό/ΨώΛΙΔΕΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;; ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ ΡΕ ΤΣΟΥΛΙά.

Χύσια11/01/2017 - 02:43:58

ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΑΖΙΑ Η ΦΑΙΗ ΣΚΟΡΔΑΛΙΑ ΠΟΝΤΙΟΜΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΕΙ Κ ΑΥΤΗ

Πιπάς11/01/2017 - 02:41:40

ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙΣ ΡΕ ΦΑΙΗ ΧΑΧΑΧΑ

ΑΧΑΧΑ11/01/2017 - 02:39:15

ΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΧΑΧ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΘΕΟ ΣΑΣ ΡΕ ΤΡΟΛΆΚΙΑ ΤΗΣ ΜΕΝΕΓΩΣ. ΜΕΓΑΣ ΜΙΚΡΟΨΩλΗΣ Ο "ΚΑΥΛΙΣ" ΛΕΕΙ Η ΑΛΛΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ. ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΣΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΡΕ ΠΑΛΙΟΠΡΟΣΤΥΧΕΣ ΤΣΟΥλΆΡΕΣ.

φαίη11/01/2017 - 02:31:35

... ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑγΡΙ0 ΑΝΤΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ;; ΚΡΥΨΟΥ ΗΒΆΚΙ ΜΟΥ ΦΟΥΚΑΡΙΑΡΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΡΓΗ ΤΟΥ "ΚΑΥΛΙ".

φαίη11/01/2017 - 02:30:55

ΗΒΗ ΜΟΥ, ΕΙΠΕΣ ΤΟΝ "ΚΑΥΛΙ" ΜΙΚΡΟΨΩΛΙ;; ΗΒάΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΆ ΚΟΠΕΛΆ ΜΟΥ. ΕΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΤΑΣΕΙΣ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑΣ;; ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ Ο "ΚΑΥΛΙΣ" ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΕΞΗΓΙΑΡΗΣ ...

καυλί11/01/2017 - 02:23:54

ΤΟ ΤΣΟΥΟΥΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΡΩΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΔΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ...ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΣΥΧΝΑ ΠΥΚΝΑ

Κ11/01/2017 - 02:21:53

ΠΟΥΛΑΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΑΝ ΒΓΕΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΤΑΞΗ ΣΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΑΚΙΑ Κ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΣΚΥΤΑΛΗ ΣΤΙΣ ΚΟΡΕΣ ΤΗΣ ΘΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΚΕΣ ΟΙ ΚΑΒΛΩΜΕΝΕΣ ΜΕΝΕΓΑΚΙΤΣΕΣ

ηβη11/01/2017 - 02:18:21

έΝΑ ΤΟΣΟ ΔΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑΚΙ, ΣΑΝ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΓΑΡΙΔΑΚΙ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΣΙΓ0ΥΡΗ. ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ [ΚΑΥΛΙ] ΜΚΡΟΤΣΟΥΤΣΟΥΝΟ.

ηβη11/01/2017 - 02:17:29

Ο [ΚΑΥΛΙΣ] ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑΚΙ.

Κ11/01/2017 - 02:06:55

τελικά ρε καυλί δεν μας ειπες, τι εισαι;; αγ0ράκι η κ0ριΤσάκι;;

καυλί11/01/2017 - 01:51:38

ΔΕ ΠΗΡΑΖΕΙ Ο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΟΥ ΤΟΥΣ ΘΕΛΕΙ Κ ΤΟΥΣ ΔΥΟ...Κ ΤΟ ΛΑΓΝΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Κ ΤΟ ΑΜΟΥΣΤΑΚΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΕΙ

τέλης11/01/2017 - 01:49:37

ΟΧΙ ΡΕ "καυλί ΜΟΥ" ΑΠΛΆ Ο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΑΣ, ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ Η ένα ΛΆΓΝΟ ΣΕΞΥ ΠΡΟΣΤΥΧΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.

καυλί11/01/2017 - 01:44:02

ΕΣΥ ΠΟΥΣ ΤΕΛΗ ΓΚΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ ΕΙΣΑΙ?

τέλης11/01/2017 - 01:43:42

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ... ""{ΚΑΝΕΝαΣ}"" ΑΝΩΜΑΛΟΣ.

τέλης11/01/2017 - 01:41:29

ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΡΕ ΣΥ "καυλί" ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ. Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ Ο ΑΧΙΛΛΕΑΣ Ο ΜΠΕΟΣ ΣΕ ΠΕΡΑΣΕ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ. ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΜΟΥΣΤΑΚΟ ΑΓΟΡΑΚΙ. ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΆ ΤΟΝ ΑΧΙΛΛΈΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΣαΣ ΑΝΩΜΑΛΟΣ.

καυλί11/01/2017 - 01:11:48

ΝΑΙ ΕΛΑ ΑΧΙΛΛΕΑ ΠΕΟ ΝΑ ΣΟΥ ΧΩΣΟ Κ ΜΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΠΟΝΤΗ ΣΦΗΝΑ ΠΡΩΚΤΟΥ ΠΡΙΝ ΣΕ ΣΟΥΒΛΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΕΣΕΙΣ ΠΟΛΥ

Μπέ0ς11/01/2017 - 01:01:58

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ""ΚΑΥΛίΤΣΑ"" ΜΟΥ. ΤΙ ΩΡΑ ΣΧΟΛΆΣ ΑΥΡΙΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ?? ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΝΑ ΣΕ ΠΆΡΩ ΜΕ ΤΗΝ ""ΜΠΕΜΠΑ""??

Ελε0ς11/01/2017 - 00:57:51

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ; ΟΛΆ ΤΑ ΛΟΒΟΤΟΜΗΜέΝΑ ΧΑΖΟΦΑΝ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΙΒΙΑΣΜέΝΑ. ΠΟΣΗ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΘΕΕ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ. ΠΟΣΗ;;;

καυλί11/01/2017 - 00:40:53

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ ΔΗΜΑΡΧΕ

Μπέ0ς11/01/2017 - 00:40:08

... ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΆΝΕΙ ΣΕΞΑΚΙ ΚάΝΑ ΧΡΟΝΟ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο "ΓΑΤΑΣ". ΒΛΕΠΩ ΤΟ "ΓΑΤΟΝΙ" ΝΑ ΤΟΝ ΘΩΠΕΥΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΙΑΖΕΙ ΧΩΡΙΣ ΣΑΛΙΟ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΟ Η ΜΑΝΑ ΚΟλΑΣΗ ΣΚΟΡΔΟΎ.

Μπέ0ς11/01/2017 - 00:39:20

ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ ΚΑΙ ΟΜΩΣ, Η ΣΚόΡΔΑΙΝΑ ΕΧΕΙ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΤΙΣ ΓΑΤΕΣ. ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣΕ Η ΦΑΙΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΟΝ ΧΟΝΤΡΟ ΤΟΝ ΛΙΑΓΚ0ΥΡΑ...

Πιπάς11/01/2017 - 00:32:58

ΓΑΤΑΣ ΛΕΕΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΟΥΤΕ ΜΑΣΤΟΥΡΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ

τέλης11/01/2017 - 00:21:00

ΚΑΛΆ ΣΤΑ ΛΕΕΙ ΒΡΕ ΒΡΩΜΟΓΑΤΟ. ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΦΛΕΡΤΑΡΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΝΑ ΕΛΕΝΑΡΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΡΙΞΩ Φόλα. ΦΥΓΕ ΑΠΟ ΔΩ ΒΡΩΜό/ΚάΤΣ0ΥΛ0. ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΗΝ ΜΥΤόΓΚΑ ΤΗΝ ΣΚΟΡΔΟύ ΑΜΑ ΘΕΣ ΝΑ ΖΕΥΓΑΡΩΣΕΙΣ ΠΑΛΙΟΓΑΤΟ.

Φ. Μ.11/01/2017 - 00:13:42

ΓΑΤΟΝΙ ΦΥΓΕ ΑΠΟ ΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΦΗΣΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ ΜΑΣ ΗΣΥΧΗ, ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΗΣ ΞΑffgffgfgΤΕΙΛΕΙΣ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ ΙΝΣΤΑΓΚΡΑΜ, ΓΙΑΤΙ ΜΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΚΟΨΩ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΠΑΛΙόΓΑΤΟ. ΒΡΕΕΕΕΕΕ ΟΥΣΣΣΣΣΣΣΤ...

λάβ11/01/2017 - 00:08:10

ΝΟΝΑ ΕΛΕΝΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΑΜΕ. ΕΙΣΑΙ Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΓΙ0/ΒΑΣΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΟΛΆΚΕΡΟΥ.

γάτας10/01/2017 - 23:57:09

.... ΣΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΣΤΟ Ίνσταγκραμ. ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΛΕΝΙΩ ΜΟΥ?? ΓΙΑΤΊ?? Η ΣΙΩΠΗ ΣΟΥ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕ ΠΛΗΓΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ.

γάτας10/01/2017 - 23:56:29

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ Γ@ΜΗΣΕ ΤΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ. ΜΕ ΜέΝΑ ΜΙΛΆΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΓΑΤΟΝΙ Σ0Υ. ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΒΡΕ ΑΤΙΜΟ?? ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΕΛΈΝΗ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ ΝΑ Μ0Υ ΑΠΑΝΤΑΣ΄...

@ΧΕΛΕ10/01/2017 - 23:55:37

ΣΕ ΕΞΩΤΙΚΟΥΣ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥΣ.

ΧΕΛΕΝ10/01/2017 - 23:51:38

ΘΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΤΕ Ή ΘΑ ΞΑΝΑΦΥΓΩ Σ ΕΞΩΤΙΚΟΥΣ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥΣ;

ΞΟΥΤ10/01/2017 - 23:45:53

ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ ΡΕ (ΑΡΗ ...ΠΑΠ(ΑΡΗ);; ΔΕΝ ΕΦΥΓΕΣ ΑΚΟΜΑ;; ΠΑΡΕ ΡΕ ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ ΑΠΟ ΔΩ ΜΕΣΑ ΜΩΡΗ ΛΙΓΔΑΑΑΑ. Α ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;; ΠΆΡΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΡΩΜΟ/ΛΙΓΔΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.

ΞΟΥΤ10/01/2017 - 23:39:15

ΑΡΗ ΠΑΠ(ΑΡΗ) ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΜΩΡΗ ΛΟΥΓΚΡΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΣ0ΥΜΕ. Ένας ΜΑΛ@ΚΑΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟΣ. ΚΑΛΟ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ ΝΑ ΞΕΒΡΩΜΕΣΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ ΜΑΣ Η ΘΕΑ Η ΚΑΡΑΚΟΥΚΛΆΡΑ Η ΜΕΝΕΓΩ ΜΑΣ.

ΝΙΚΟΣ10/01/2017 - 23:37:33

ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΘΕΜΑ ΜΕ Ε.Μ Δ Ε Ν ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΝ ΠΙΑ.ΔΕ ΜΙΛΑΩ ΣΕ ΝΤΟΥΒΑΡΙΑ.ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΤΕ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΟΥ.ΦΙΛΙΑ

άρης10/01/2017 - 23:34:19

ΗΛΙΘΙΑ ΔΕ ΛΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ, ΑΛΛΆ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΖΟΦΆΝ ΤΗΣ ΜΕΝΕΓΩΣ ΖΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ, ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΩΡΑ.

;;10/01/2017 - 23:29:21

ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΡΕ ΓΙΔΙΑ, ΜΕ ΤΙ ΣΑΣ ΨΕΚΑΖΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ;; ΜΕ ΜΕΝΕΓΩΖόΛ;; ΤΙ ΗΛΙθΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ.

ΧΕΛΕΝ10/01/2017 - 23:28:45

ΑΓΑΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΣΕΤΕ ΤΗΝ ΤΗΛΕΘΕΑΣΗ ΜΟΥ ΘΑ ΦΥΓΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΣΕ ΜΕΡΗ ΕΞΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΛΑΙΤΕ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ

Κffgffgfgυιν10/01/2017 - 23:16:05

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΕΛΕΝΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΥΤΑΡΟΥ ΦΑΙΗ ΔΕ ΤΗ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΝΑ ΜΕ ΑΓΑΠΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΑΝΩΛΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΛΥΚΕ ΜΟΥ

Δυνας10/01/2017 - 23:11:27

ΕΙΣΑΙ Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΦΑΙΗ ΜΟΥ Η ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΑΣΧΗΜΗ ΜΠΡΟΣΤΑ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΠΙΟ ΛΑΤΡΕΜΕΝΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΡΙΑ ΕΣΥ ΤΙ ΔΩΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥffgffgfg

ΕΛΕΟΣ10/01/2017 - 23:11:11

ΠΟΙΟΣ ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΜΩΡΗ ΛΙΝΑΤΣΕΣ. ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΜΩΡΗ ΛΟΥΓΚΡΕΣ;; ΤΟ ΛΕΝΙΩ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΜΙΛΗΣΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΝΗΣΙΟ ΛΕΝΙΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΟ. ΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΘΕΙΤΕ ΖΗΛΟΦΘΟΝΑ ΑΣΧΗΜΑ ΜΠΑΖΟΛΆΚΙΑ.

Ζαναξ10/01/2017 - 23:06:18

ΕΛΕΝ ΠΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΣΑΙ ΔΩ?ΕΙΣΑΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΥΤΑΡΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΑΠΟΘΥΜΕΝΟ ΤΗΣ.ΝΑΙ ΡΕ ΕΙΝΑΙ Η ΣΚΟΡΔΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΠΙΟΣ ΤΑΚΗΣ?

ΞΟΥΤ10/01/2017 - 23:01:10

ΤΙ ΧΑΖΑ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ. ΤΙ ΤΣΙΜΕΝΤΟΛΙΘΟΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ. ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΪΜΟΥ ΛΕΝΙΩ ΤΟΥΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΨΙΛΟ ΓΑΖΙ, ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΜΙΛΆΝΕ ΤΟ 0ΡΙΤΖΙΝαΛ. Α ΡΕ ΒΛΙΤΑΑΑΑΑΑΑΑ.

ffgffgfgffgffgfgffgffgfg10/01/2017 - 22:57:45

ΘΑ ΞΕΜΕΙΝΕ ΑΠΟ ΔΩΡΕΑΝ ΠΡΟΙΟΝΤΑ

χόχό10/01/2017 - 22:56:02

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΡΕ ΤΑ ΒΛΗΜΑΤΑ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΔΕΛΦΕ. ΟΤΙ ΤΟ ΛΕΝΙΩ ΕΙΝΑΙ ΜΑΪΜ0Υ, ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΡΥΒΕΤΑΙ Η ΒΡΩΝΟΚΟΥΦΑΛΆ Ο ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ. ΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑ

ΧΑΧΑΧ10/01/2017 - 22:52:10

ΠΑΜΕ ΞΑΝΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΠΑΚΙΑ. ΣΙΓΑ ΡΕ ΣΟΥΡΓΕΛΆ ΠΟΥ ΜΙΛΆΤΕ ΜΕ ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΟ ΛΕΝΙΩ. ΜΗ ΦΑΤΕ ΕΧΕΙ ΓΛΆΡΟΣΟΥΠΑ. ΚΑΝέΝαΣ ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΛΕΝΙΩ. ΞΥΠΝΑΤΕ ΚΟΡΟΪΔΑΑΑΑΑΑΑΑ. ....ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΥ0ΥΝΕΕΕΕΕΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.

Υνω10/01/2017 - 22:47:53

ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΘΕΑΡΑ ΜΟΥ ΔΕ ΘΕΛΩ ΔΩΡΟ ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΘΕΛΩ

ΧΑΧΑΧ10/01/2017 - 22:47:51

ΣΙΓΑ ΡΕ ΣΟΥΡΓΕΛΆ ΠΟΥ ΜΙΛΆΤΕ ΜΕ ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΟ ΛΕΝΙΩ. ΜΗ ΦΑΤΕ ΕΧΕΙ ΓΛΆΡΟΣΟΥΠΑ. ΚΑΝΕffgffgfg ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΛΕΝΙΩ. ΞΥΠΝΑΤΕ ΚΟΡΟΪΔΑΑΑΑΑΑΑΑ. ....ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΥ0ΥΝΕΕΕΕΕΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.

Κffgffgfgυιν10/01/2017 - 22:45:23

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΓΚΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΟΛΑ ΣΑΣ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΙΤΗ ΔΩΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

ηβη10/01/2017 - 22:42:38

@""ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ""... ΜΟΥ

ηβη10/01/2017 - 22:41:06

ΕΛΕΝΑΡΑ ΜΟΥ, ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΧΑΡΑ ΜΟΥ;; ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ;; ΠΑΝΤΩΣ ΒΡΕ ΛΕΝΙΩ ΜΟΥ ΟΙ ΣΕΥΧΕΛΛΕΣ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΠΟΛΥ. ΤΟ ΜΑΥΡΙΣΜΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ. ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΕΑ ΜΟΥ.

Κίςς10/01/2017 - 22:30:50

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ. ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ; ΚΑΛΆ ΕΙΣΑΙ;; ΜΑΣ ΤΟ ΛΕΓΑΝΕ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ. ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕΣ ΛΕΝΙΩ ΜΟΥ ΣΤΙΣ ΣΕΥΧΕΛΛΕΣ;; ΚΑΛΆ;;

Κ10/01/2017 - 22:18:59

ΒΡΕ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ. ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥ ΜΜ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ? ΑΧ ΘΑ ΤΡΕΛΆΘΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ. ΛΕΝΑΚΙ Σ' ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

@ΑΧ10/01/2017 - 22:10:28

ΚΑffgffgfgΜΑΖΕΨΕ ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΣΟΥ.ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΕΝΑ ΚΡΑΓΙΟΝΑΚΙ ΑΥΡΙΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΣΕΨΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΙΑ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΦΟΥΝΤΕΣ ΤΗΣ ΜΑΖΑΡΑΚΩΣ,ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΜΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ,

ΑΧ...10/01/2017 - 22:06:59

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ;; ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ. ΤΟ ΛΕΝΙΩ ΜΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΡΔΟΥΛΆ ΜΟΥ, ΚΑΛΆ ΕΙΣΑΙ;;;

Κffgffgfgυιν10/01/2017 - 21:12:20

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΚΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΛΟΥΣ. ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΕΛΕΝΗ.......

Κίςς10/01/2017 - 20:12:51

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΗΣ0ΥΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΣΗΜΕΡΑ. ΛΆΜΠΕΙΣ ΚΑΙ ΦΩΤΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ.

Τιμffgffgfgς10/01/2017 - 19:06:54

ΚΟΥΚΛΑΡΣ ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΕΝΕΓΩ ΣΤΑ ΧΙΟΝΙΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΤΗΣ ΑΒΑΦΗ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΑΛΗΘΙΝΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ.

Χί0ς10/01/2017 - 17:54:17

ΓΕΙΑ Σ0Υ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΛΕΝΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ. ΛΆΤΡΕΜΕΝΗ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ ....ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ...μωρήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη ΠΑΛΙΟΧΑΜ0ύΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ...

Θεαρσ10/01/2017 - 16:29:31

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΛΙΤΣΑ ΣΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΚΙΟΛΑΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ ΕΙΣΑΙ Η ΑΙΩΝΙΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΠΕΣ ΚΑΤΙ ΓΙ ΑΥΤΗΝ ΣΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΙΣΒΑΖΕΙΣ ΜΜ ΠΑΝΤΑ.

Ρισκ10/01/2017 - 16:21:06

ΕΛΕΝΑΚΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΣΤΑ ΧΙΟΝΙΑ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΣ ΣΤΟ ΙΝΣΤΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΓΛΥΚΟ Σ ΑΓΑΠΑΜΕ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΠΑΤΕΡΑ ΣΕ ΜΥΤΑΡΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΜΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΒΑΡΕΤΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΛΙΚΟ ΠΙΑ Τ

ψεβό10/01/2017 - 16:01:04

ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΨΕΙ ΜΩΡΗ ΠΑΛΙΟΛΙΝΑΤΣΑ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΆ ΤΑ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΛΕΝΑΚΙ ΜΑΣ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ Ο @ΛΆΒ. ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΕΙΠΕ. ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ Ο ΣΤΟΜΑΣ ΤΟΥ. ΤΟ ΛΕΝΙΩ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΠΟΛΛΆ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.

ΡΕ 10/01/2017 - 15:52:11

ΟΛΆ ΑΥΤΑ ΜΑΖΙ ΤΟ ΛΕΝΙΩ;; ΩΠΑ ΡΕ [λάβ] ΚΟΨΕ ΚΑΤΙ.

λάβ10/01/2017 - 15:29:27

ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΛΕΝΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΘΡΗΣΚΕΙΑΑΑΑΑΑΑ ΟΡΓΑΣΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣ ΚΟΡΥΦΩΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ...

μπα10/01/2017 - 13:47:40

ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΕΝΕΩΜΕΝΗ,ΜΙΑ ΣΟΥΦΡΩΜΕΝΗ ΓΡΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ ΠΑΙΔΟΥΛΑ ΜΕ ΤΑ ΡΟΖ ΦΟΥffgffgfgΑΚΙΑ

ΧΕΧΕ10/01/2017 - 11:32:01

ΜΠΑΜΠΩ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΙΔΟΥffgffgfgΟΣΑ ΣΚ@ΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ..Η ΗΛΙΚΙΑ ΜΑΡΤΥΡΑΤΑΙ..

@ΠΑΡΤ10/01/2017 - 10:43:10

ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΜΕΝΟΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ?ΑΡΕΣΕΙ ΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΣ ΜΗΝ ΑΡΕΣΕΙ /ΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΛΙΕΡΓΗΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ

ΠΑΡΤΑ10/01/2017 - 10:25:14

ΝΤΟΥΒΑΡΙ. ΝΤΟΥΒΑΡΙ. ΝΤΟΥΒΑΡΙ. ΝΤΟΥΒΑΡΙ. ΝΤΟΥΒΑΡΙ. ΝΤΟΥΒΑΡΙ. ΑΧ ΣΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΒΛΗΜΑ..ΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΕΣ ΠΙΑ.

.10/01/2017 - 10:23:55

ΠΟΙΑ ΘΕΙΤΣΑ; ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΚΙ ΑΠΟ ΜΑΝΑ ΠΑ.ΤΙ.ΤΣΑ.

ΑΥΤΗ10/01/2017 - 10:23:19

ΠΟΥ ΥΜΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΝ ΧΑΖΗ ΞΑΝΘΙΑ ΓΡΙΕΤΖΩ ,ΠΙΠΑΤΖΟΥ ΤΩΝ ΓΕΡΩΝ,ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΨΩΜΙ?????Η ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΚΑΛΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΟΙΤΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΟΥ,ΒΛΗΜΑ................

ΧΑΧΑΧ10/01/2017 - 10:20:29

ΤΙ ΜΩΡΟ ΚΑΛΕ, Η ΘΕΙΤΣΑ???????

λεό10/01/2017 - 02:28:59

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΧΑΡΜΑ ΟΦΘΑΛΜΩΝ ΚΑΙ Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ. ΣΕ ΠΑΩ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΡΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΩΡΟ.

Μ10/01/2017 - 02:13:30

ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΒΑΛΑΚΑΝΙΑ

γάτας10/01/2017 - 02:04:18

ΝΟΝΑ ΛΕΝΙΩ ΚΑΙ ΕΓΩ Σ' ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ. ΣΙΓΟΚΑΙΣ ΚΑΙ ΡΑΓΙΖΕΙΣ ΑΘΩΕΣ ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ ΠΑΛΙΟΘΗΛΥΚΟ.

Ψίτ10/01/2017 - 01:59:32

χαχαχαχαχαααα α ρε θεάαααααααα Ελενάραααααααααααα αθάνατηηηηηηηηηηη....σ' αγαπωωωωωωωωωωωωωωω....

@@ΚΑΛΑ10/01/2017 - 00:33:36

ΕΓΩ ΧΕΣΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΝΕΓΑΚΗ. ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΧΑΖΗ ΞΑΝΘΙΑ ΜΠΑΡΜΠΙ ΣΤΗΝ ΤΙΒΟΥ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΩ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ.

@ΚΑΛΑ10/01/2017 - 00:26:57

ΚΑΛΕ ΕΣΥ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΗΡΕΜΗΣΕ. ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΟΤΙ ΤΗ ΜΙΣΕΙΣ. ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗ ΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΥΚΑΡΙΑΡΙΚΟ.

ΚΑΛΑ10/01/2017 - 00:16:04

ΠΗΞΑΜΕ ΣΤΙΣ ΧΑΖΕΣ ΞΑΝΘΕΣ ΜΠΑΡΜΠΙ. ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ. ΓΡΑΦΙΚΟΣ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΙΣ Ο ΛΑΟΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ηταμffgffgfg10/01/2017 - 00:15:29

ΜΜ ΦΙΛΕ ΔΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΣΑΙ ΟΤΙ ΕΣΥ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΖΙΖΕΛ ΚΑΙ ΣΚΟΡΔΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΘΕΟ ΣΟΥ ΠΟΣΟ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΛΥΣΣΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΛΕΝΙΩ?ΚΤΙ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΕΝΣΤΙΚΤΑ ΘΕΤΙΚΑ Ή ΑΡΝΗΤΙΚΑ

Η10/01/2017 - 00:15:08

ΣΚΟΡΔΑ.

ΚΑΛΑ10/01/2017 - 00:14:25

ΟΠΡΑ, ΝΤΕ ΤΖΕΝΕΡΙΣ ΚΤΛ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ, ΣΚΟΡΔΑ, ΜΕΝΕΓΩ, ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΑΙΝΟΥΡfg ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΒΡΕΙΤΕ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΚΑΛΑ10/01/2017 - 00:12:32

ΤΡΑΒΑΤΕ ΠΝΙΓΕΙΤΕ ΛΕΜΕ ΜΕ ΤΗ ΜΕΝΕΓΑΚΗ, ΠΑΕΙ, ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ, ΠΡΙΝ ΔΕΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΕΝΕΓΑΚΗ, ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΣ ΤΗ ΧΕΖΕΙ.

ΦΑΝ10/01/2017 - 00:10:47

Η ΦΑΝ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΤ ΓΡΑΦΕΙ ΑΠΑΝΩΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΘΑΥΜΑΣΜΟΥ Κ ΣΤΙΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΘΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΟΡΔΑ ΣΟΛΑΡΕΙ

ΚΑΛΑ10/01/2017 - 00:10:25

ΧΕΣΟΥ ΛΕΜΕ ΜΕ ΤΗ ΜΕΝΕΓΑΚΗ. ΞΕΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΠΙΑ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ. ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΧΩΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΝΕΑ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙ, ΘΑ ΕΙΧΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.

ΕΙΡΗΝ10/01/2017 - 00:09:15

ΑΝΟΥΣΙΑ....ΛΕΣ........ ΑΛΛΑ ΟΛΕΣ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΟΝΕΙΡΕΥΟΝΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ....

ΑΝΑΠΟ10/01/2017 - 00:07:24

Η ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΣΕ Οffgffgfg...ΑΥΤΗ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΧΡΥΣΟΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ...ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΑΣ

Ωχ10/01/2017 - 00:07:19

ΑΝΟΥΣΙΑ ΔΚΠΟΜΠΗ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ

ΚΑΛΑ10/01/2017 - 00:02:51

ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΙfgΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΝΕ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΠΙΑ.

ΚΑΛΑ10/01/2017 - 00:01:02

ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΟΠΡΑ, ΝΤΕ ΤΖΕΝΕΡΙΣ, ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΛΕΝΕ, ΜΕ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ. ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΙ ΞΑΝΘΕΣ ΜΠΑΡΜΠΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΕΛΕΟΥ09/01/2017 - 23:59:34

ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΟΛΕΜΑΣ....ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ.....ΑΓΑΠΑΜΕ ΜΕΝΕΓΩ..

ΚΑΛΑ09/01/2017 - 23:59:29

ΠΑΤΟΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ ΑΠΟ ΝΕΕΣ ΕΚΠΟΜΠΕΣ Η ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΧΑΧΑΧΑ

ΚΑΛΑ09/01/2017 - 23:58:00

ΟΠΡΑ, ΝΤΕ ΤΖΕΝΕΡΙΣ ΠΟΣΟ ΜΠΡΟΣΤΑ, ΠΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΤΗΣ ΧΑΖΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΜΠΑΡΜΠΙ ΒΛΕΠΕ ΜΕΝΕΓΑΚΗ, ΣΚΟΡΔΑ, ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΑΙΝΟΥΡfg. ΠΗΞΑΜΕΕΕΕ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΜΜΟΝΗ.

ΝΙΝΑ 09/01/2017 - 23:57:31

ΤΟ ΔΕΚΑΕΝΝΙΑ ΣΤΑ ΝΕΑΝΙΚΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ?ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ.....ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ...ΠΕΡΥΣΙ Η ΚΥΡΙΑ ΤΑΤΙΑΝΑ Κ.Α.ΦΕΡΕΦΩΝΑ ΕΠΙΑΣΑΝ ΠΑΤΟ..ΑΛΛΑ ΚΑΝΕffgffgfg ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ..Η ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΠΟΝΑΕΙ.ΧΑΧΑΧΑΧΑ....ΕΛΕΝΗ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΚΑΛΑ09/01/2017 - 23:55:35

ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΕΛΛΑΔΙffgffgfg ΚΑΘΙΕΡΩΝΟΥΜΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΡΙΕΣ ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ. ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΟΠΡΑ,

ΦΩΤΗΣ09/01/2017 - 23:52:57

fgfg ΣΤΑ ΝΕΑΝΙΚΑ...ΟΛΟΙ ΓΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΙΝΑ ΔΕΝ ΣΦΑΖΟΝΤΑΙ...ΤΗΝ ΧΤΥΠΟΥΝ ΦΙΛΕ ΜΟΥ..ΤΗΝ ΧΤΥΠΟΥΝ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣΑΕΙ..

@ΜΙΡΚ09/01/2017 - 23:52:20

ΤΟ ΔΩΔΕΚΑ ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ, ΠΑΤΟΣΣΣ ΧΑΧΑΧΑ

ΜΙΡΚΑ09/01/2017 - 23:50:43

ΤΟ ΠΙΟ ΟΙΚΕΙΟ ΠΡΟΣΩΠΟ..Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΕΛΕΝΗ...ΣΑΓΑΠΑΜΕ..

@ΦΩΤΗ09/01/2017 - 23:48:23

ΔΩΔΕΚΑ ΚΑΝΕΙ Η ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΡΕ ΦΙΛΕ, ΠΟΙΑ ΘΕΑ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ, ΞΕΚΟΛΛΗΣΤΕ ΛΟΒΟΤΟΜΗΜΕΝΑΑΑΑΑ ΧΑΧΑΧΑ

ΔΙΟΝΥ09/01/2017 - 23:48:18

ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ....ΜΟΝΟ ΕΣΥffgffgfg

ΦΩΤΗΣ09/01/2017 - 23:45:27

ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΕ ΤΗΝ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΠΑΛΙ Η ΓΚΟΛΕΜΑ...ΑΥΤΗΝ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΕΙ?ΜΑΣ ΚΟΥΡΑΣΕΣ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ..ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΛΙ?ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΘΕΑΡΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΧΕΙ....ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΝ Π...Ο.

ΑΝΔΡΕ09/01/2017 - 23:40:21

ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙ ΤΗΝ ΜΕΝΕΓΑΚΗ...ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ?

ΙΩΑΝΝ09/01/2017 - 23:37:51

ΑΚΟΜΠΛΕΞΑΡΙΣΤΗ ΟΜΟΡΦΗ ΓΥΝΑΙΚΑ....ΜΟΝΟ Η ΩΡΑΙΑ ΕΛΕΝΗ.

ΝΙΚΟΣ09/01/2017 - 23:35:51

ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ...ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΑΛΛΗ....ΑΣ ΤΗΝ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΕΔΩ ΚΑΙ fgfg ΧΡΟΝΙΑ ....ΕΜΕΙΣ ΑΓΑΠΑΜΕ ΕΛΕΝΗ.

ΜΑΡΙΑ09/01/2017 - 23:33:18

ΚΟΥΚΛΑ ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ ΣΕΞΙ Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΜΟΥΡΗ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣffgffgfgffgffgfgffgffgfg

ΑΝΝΙΩ09/01/2017 - 23:31:23

Ε Λ Ε Ν Η ffgffgfgffgffgfgffgffgfgffgffgfgffgffgfgffgffgfg

ΖΙΖΕΛ09/01/2017 - 23:22:28

Η ΒΛΑΧΟΥΤΣΑ;ΗΜΑΡΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ.ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.

Μ09/01/2017 - 23:08:32

ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΠΙΑ ΝΑ ΒΑΦΕΙ ΤΑ ΧΕΙΛΙΑ ΚΑΤΑΚΟΚΚιΝΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΝΙΟΥΝΤ ΧΡΩΜΑΤΑ ΜΕ ΠΕΡΙΓΡΑΜΜΑ. ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΚΛΟΥΝ Κ μΕΓΑΛΟΔΕΙΧΝΕΙ ΕΤΣΙ

Γαμ09/01/2017 - 22:25:50

Η ΣΚΟΡΔΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗ ΖΙΖΕΛ ΧΑ ΧΑ ΧΑΧΑΧΑ ΥΣΤΕΡΙΚΟ ΓΕΛΙΟ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΑΝΩΛΗ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΜΥΤΟΓΚΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΣΚΟΡΔΟΖΙΖΕΛ

Ξιλυ09/01/2017 - 21:33:02

ΕΛΕΝΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΧΤΥΠΙΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΣΕ ΦΙΛΩ Σ ΑΓΑΠΩ ΣΕ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΧΟΡΕΨΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟ

Σ09/01/2017 - 21:28:55

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΒΑΡΑΙΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΠΟΤΕ

Σ09/01/2017 - 21:27:13

ΠΑΝΤΩΣ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑffgffgfgΦΑΚΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ.ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΣΙfgΡΗ .ΜΑΛΛΟΝ Ο ΝΕΟΣ ΑΝΔΡΑΣ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ. ΤΗΝ ΤΑΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΣΙfgΡΑ.ΤΑ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΝ

Ρ09/01/2017 - 21:20:29

ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ

Ρ09/01/2017 - 21:19:22

ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΩΝ ΠΕΝΗΝΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ ΠΟΛΛΩΝ ΚΙΛΩΝ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΗ ΕΚΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΑΦΥΔΑΤΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΗΛΙΚΙΑ.ΦΥΣΙΚΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΜΠΟΤΟΞ .ΑΛΛΑ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΚΡ

Κίςς09/01/2017 - 21:16:59

ΜΙΑ ΡΟΖ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΗΤΑΝΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΗΣ ΤΟ ΟΛΟΓΛΥΚΟ ΛΕΝΑΚΙ ΜΑΣ Αφτάρμιστά ΤΟΥ. ΜΙΑ ΡΟΖ ΚΑΡΑΘΕΑΡΑ ΠΟΥ ΦΩΤΙΖΕΙ ΤΙΣ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ. ...ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΥ ΒΡΕ ΕΛΕΝΗ.

Τεffgffgfg09/01/2017 - 20:59:39

ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΣΕ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΑΕΙ Ο ΛΙΑΓΚΑΣ ΣΤΗ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΣ ΑΛΗΘΕΥΕΙ.ΑΙΤΟΛΟΓΗΣΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

ΑΙΣΧΟ09/01/2017 - 20:58:18

ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΙΝΣΤΑΓΚΡΑΜ ΚΑΙ ΕΦΡΙΞΑ ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΟΙ ΖΗΤΙΑΝΕΣ ΟΙ ΦΑΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΕΣ ΚΑΙ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΑΜΠΟΥΆΝ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΑΙΣΧΟΣ

Μάν0ς09/01/2017 - 20:55:09

... ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙ ΜΕΣΟΥΣΗΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΕΥΧΕΛΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΡΙΟΥΣ ΝΗΣΟΥΣ ...ΠΟΤΕ ΤΩΝ ΠΟΤΩΝ.

Μάν0ς09/01/2017 - 20:54:12

ΜΗ ΛΕΤΕ ΡΕ ΜΑλ@ΚίΕΣ ΡΕ ΒΛΊΤΑ. Η ΝΟΝΑ ΜΑΣ ΛΕΝΙΩ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΤΡΥΦΕΡΗ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΟΛΆ ΤΑ ΤΗΛΕΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ. Η ΝΟΝΑ ΜΑΣ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ...ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ,...

Θ09/01/2017 - 20:51:24

ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΦΟΛΟΟΥ ΣΤΟ ΙΝΣΤΑ ΤΗ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΠΤΩΧΟ.ΡΕ ΣΕΙΣ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΦΑΝ ΤΙΣ ΧΑΠΑΚΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΕΤΣΙ

Μν09/01/2017 - 20:48:53

ΕΛΕΝΑΡΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΟΥ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΛΑΨΕ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΣΕ ΜΙΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΖΗΛΕΥΕΙ .ΔΑΧΤΥΛΟΣ ΤΗΣ ΜΥΤΑΡΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΙΛΟ ΤΟΝ ΜΜ ΤΙ ΖΕΥΓΑΡΙ.

@@@@@@09/01/2017 - 20:43:29

ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΩΡΕΑΝ ΚΡΑΓΙΟΝ,ΡΟΥΧΑ.ΠΑΠΠΟΥΤΣΙΑ ΚΛΠ.

γάτας09/01/2017 - 20:32:21

... ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΛΑΙΜΕ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ. ΑΣ ΤΟ ΧΙΟ ΜΟΥ, ΤΟ ΕΧ0ΥΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ ΤΟ ΕΡΓ0 ΜΕ ΤΟ ΆΠΙΣΤΟ ΕΛΕΝΑΚΙ.

γάτας09/01/2017 - 20:31:23

ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΕΝΙΩ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΣΙΓ0ΥΡΟΣ ΧΙΟ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑΠΡΟΔΩΣΕΙ ΤΟ ΛΕΝΙΩ ΜΑΣ, ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΦΥΓΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΘΙΟ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΝΗΣΙά ΦίΤΖΙ,...

χα χα09/01/2017 - 20:23:16

ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΕΧΩ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΦΑΝΗΚΕ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΜΕ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΤΗΣ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑΣ ΚΑΙ Η ΑΦΥΔΑΤΩΣΗ ΤΟΥ ΔΕΡΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ,ΑΥΤΑ

Χί0ς09/01/2017 - 19:56:07

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΒΡΕ ΕΛΕΝΑΚΙ. ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΑΝΑΦΥΓΕΙΣ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΒΡΩΜό/ΣΕΥΧέΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΒΡΩΜό/ΜΑΛΒίΔΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ. ΟΤΑΝ ΒΡΕ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΙΑ ΦΕΥΓΕΙΣ ΜΑΚΡΙά ΜΑΣ, ΜΑΣ ΠΛΗΓΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ.

Ντακ09/01/2017 - 19:39:15

ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΣΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΗΣ ΘΑ ΤΗ ΔΩΣΕΙ ΣΤΟ ΜΜ ΤΟΥ ΧΡΩΣΤΑΕΙ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΗΣΑ?

Υκ09/01/2017 - 19:37:03

ΕΛΕΝΑΡΑ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΘΕΑΡΑ ΓΙΝΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΤΙΝΑΡΑ ΚΑΙ ΒΓΕΣ ΣΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΝΑ ΤΑ ΧΩΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΤΥΧΑΡΠΑΣΤΟ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΣΤΑ ΧΩΝΕΙ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΟΜΩΣ ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥ ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΣ

Βερα09/01/2017 - 19:33:50

ΤΟ ΟΤΙ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΟΡΦΩΜΕΝΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ Η ΕΛΕΝΗ ΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥ ΜΜ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ Η ΣΚΟΡΔΑ ΣΙfgΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΣΤΟΝ ΜΜ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟfgΝΤΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΣΤΗΜΕ

Κ09/01/2017 - 19:19:14

ΑΡΟΝ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΚΟΥΚΟΥΛΩΘΗΚΕ ΤΟ ΘΕΜΑ

Κ09/01/2017 - 19:17:40

ΤΙ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΩΡΑ.ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ " ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ " ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΗΣ Ο........ΑΝΤΕΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΣΕ ΜΕ ΜΙΑ ΠΟΡΣΕ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΕ ΞΕΝΕΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΛΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ.ΑΡΟΝ ΑΡΟΝ

ευ09/01/2017 - 19:11:41

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΛΙΑΓΚΑ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΦΑΝ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΣΤΟ ΙΝΣΤΑ.ΠΙΤΟΥΡΟ.ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΛΑΤΡΕΥΩ.ΤΟ ΕΧΩ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΑΥΤΟ.

λεό09/01/2017 - 19:10:21

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ, ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΦΥΣΙΚΗ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ. ΕΦΥΓΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΛΒΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΡΙΟΥΣ ΝΗΣΟΥΣ ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ, ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΣ ΕΡΗΜΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΧΟΥΛΙΑ ΣΤΑ ΤΖΟΥΦΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ ΜΑΣ. ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΥ ΒΡΕ ΑΤΙΜΟ.

ευ09/01/2017 - 19:01:27

ΤΟΥΒΛΟ ΜΑΘΕ ΠΡΩΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙffgffgfgΖΩΟ ΤΟΥΒΛΟ ΚΝΩΔΑΛΟ.

ΝΙΚΟΣ09/01/2017 - 19:00:57

ΑΜΟΙΒΑΔΑ Κ ΜΟΝΟΚΥΤΤΑΡΟΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΙ ΕΙΣΤΕ.ΔΕ ΔΙΝΕΤΕ ΣΗΜΑΔΙΑ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΑΝΘ ΕΓΚΕΦΑΛΟ.ΤΗΛΕΚΑΜΜΕΝΕΣ...ΛΟΒΟΤΟΜΗΜΕΝΕΣ ΒΟΥΛΩΣΤΕ ΤΟ ΠΙΑ.ΗΛΙΙΙΙΙΙΙΙΘΙΕΣ.

.09/01/2017 - 18:58:59

ΘΑ ΝΙΩΣΕΤΕ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΙ ΑΝ ΞΕΡΑΤΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙ Η ΕΛΕΝΗ; ΑΛΛΕΣ ΕΝΝΟΙΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ; ΔΕΕΕΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ.

@ ευ09/01/2017 - 18:58:57

ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΣΟΥΙΤΑ Ο ΛΙΑΓΚΑΣ ΣΕ ΤΡΕΛΑΔΙΚΟ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑΣ;ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΜΜΕΡΟΛΗΠΤΗ.ΟΙ ΜΟΝΟΚΥΤΤΕΡΟΙ ΟΡΦΑΝΙΣΜΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΑ ΒΡΕ ΑΓΡΑΜΜΑΤΗ.ΕΙΝΑΙ ΙΟΙ,ΒΑΚΤΗΡΙΑ,ΜΥΚΗΤΕΣ.

009/01/2017 - 18:57:27

ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ; ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΙΚΟΣΙ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΡΙΕΡΑΣ ΣΤΗΝ ΤΙΒΙ ΣΕ ΜΙΑ ΧΡΥΣΗΗΗΗ ΕΠΟΧΗ ΤΗΣ ΤΗΛ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΕΣΣΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ Κ Μ ΠΛΟΥΣΙΟΠΑΡΟΧΗ ΖΩΗ ΠΟΥ ΟΥΤΕ Σ ΟΝΕΙΡΑ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΔΕΙ Θ ΚΑΤΣΕΙ Ν ΔΙΑΒΑΣΕΙ Τ ΣΧΟΛΙΑ ΣΑΣ.ΔΕΝ ΤΗΝ ΝΟΙΑΖΕΤΕ.

ευ09/01/2017 - 18:54:08

ΟΣΟΙ ΕΙΣΤΕ ΦΑΝ ΤΗΣ ΓΡΙΑΣ ΠΟΡΝΗΣ, ΓΥΡΙΣΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΟ ΙΔΡΥΜΑ ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΟΙ ΠΟΡΤΕΣ.ΜΟΝΟΚΥΤΤΑΡΟΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΙ.ΖΩΑ.

Ον09/01/2017 - 18:45:32

ΚΛΕΑΡΧΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΕΙΛΕ ΜΗΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΑΓΑΠΗΣΙΑΡΙΚΟ ΣΑΙΤffgffgfg

Β09/01/2017 - 18:44:35

ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ. ΜΟΝΟ ΑΝ ΤΟ ΣΠΑΣΕΙΣ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΠΙΑΝΕΙ.

Δεκffgffgfg09/01/2017 - 18:43:09

ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΣΑ ΡΟΔΙΑ ΕΣΠΑΣΕ Η ΕΛΕΝ?ΝΟΜΙΖΩ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΑΥΤΟ?

Ψαρ09/01/2017 - 18:40:47

ΚΡΙΜΑ ΑΣ ΜΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ ΟΛΑ

ΝΙΚΟΣ09/01/2017 - 18:40:08

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΧΙΧΙ.ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Κ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.ΝΑΙ, ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ.ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ;

Ιν09/01/2017 - 18:38:57

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΑΣ ΜΗ ΞΑΝΑΦΥΓΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΞΣΤΤΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΝΑΙ ΜΠΕΣ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥ ΜΜ

Κ09/01/2017 - 18:37:17

ΡΕ ΨΕΜΑΤΑ ΣΑΣ ΛΕΕΙ Η {Κλεαρ}, Ο,ΤΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΛΕΝΙΩ ΜΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΜΑΣ. ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ. ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.

Ρεγιε09/01/2017 - 18:36:38

ΜΜ ΑΝ Ο ΚΛΕΑΡΧΟΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΗΝ ΣΤΗ ΜΕΝΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΣΑΙΤ ΣΟΥ ΦΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ?ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΑΝΩΛΙΟ ΝΑ ΠΕΙ ΤΙΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ

ψεβό09/01/2017 - 18:29:29

Κλεαρ ΤΟ ΛΕΣ ΣΟΒΑΡΑ Η ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΆΚΑ?? ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΜΗΝΗΜΑ ΣΤΗΝ ΕΛΕΝΗ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΤΙ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ?? Κλεαρ μ0υ, ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΑΣ ΛΕΣ ΨΕΜΑΤΑ ΠΑΛΙΟΘΗΛΥΚΟ.

ΧΙΧΙ09/01/2017 - 18:18:13

νΙΚΟ ΓΕΙΑ ΣΟΥ, ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ, ΕΙΜΑΙ Η ΧΙΧΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΨΟΥΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΡΩΣΣΟ ΤΕΛΙΚΑ. ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ?

χα χα09/01/2017 - 18:12:44

ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΙ ΔΩΡΟ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΟΥΛΕΥΣΗ ΠΟΥ ΤΗς ΕΚΑΝΕΣ;ΜΑΛΛΟΝ ΟΜΩΣ ΧΕΣΜΕΝΗ ΣΕ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΟΠΩΣ ΟΛΟΥΣ ΕΕΕ;

...09/01/2017 - 18:08:01

ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ. ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ. ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ.

;;09/01/2017 - 18:06:34

""Κλεαρ"" ΛΕΣ ΑΛΗΘΕΙΑ;; ΜΠΑΙΝΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Η ΜΕΝΕΓΩ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΑΡΜΑΚΕΡΕΣ ΟΧΙΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΖΗΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΘΟΝ0ΥΝ;; ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ""Κλεαρ ΜΟΥ"" ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΛΕΝΙΩ, ΤΟΤΕ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΆΚΑ.

αχαχα09/01/2017 - 17:52:49

χαχαχαχαχαααχαα ...να 'σαι καλΑ ρε σηφαλιό. μffgffgfgυ εφτιαΞες την βραδυά. χαχαχααα

Κλεαρ09/01/2017 - 17:47:40

ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΗΝ ΣΤΗΝ ΕΛΕΝΗ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΤΙ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ......ΣΑΣ ΛΑΤΕΥΩ ΟΛΟΥΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΟΣΟΙ ΜΕ ΜΙΣΟΥΝ

ΕΛΕΝΗ09/01/2017 - 17:44:50

ΧΥΣΙΑ...ΜΕ ΤΙΣ ΟΝΕΙΡΩΞΕΙΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ

ΧΥΣΙΑ09/01/2017 - 17:43:20

ΕΛΕΝΑΡΑ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΚΑΙ ΑΙΩΝΙΑ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΗ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΗΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΦΩΚΙΕΣ

;;09/01/2017 - 17:43:01

ΤΡΟΜΑΞΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΑ. ΣΑΝ ΤΗΝ ΓΥΦΤΙΣΣΑ ΗΤΑΝ.

Πιπάς09/01/2017 - 17:42:49

ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ ΠΑΣΗΦΗ

Αελια09/01/2017 - 17:42:16

ΣΗΦΗ Σ ΑΓΑΠΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΑΝ ΟΙ ΜΑΤΑΡΕΣ ΟΙ ΧΕΙΛΑΡΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΑΣ.

Σήφης09/01/2017 - 17:35:22

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ λΑΤΡΕΜΈΝΗ ΜΑΣ ΝΟΝΆ ΕΛΕΝΙΤΣΑ. ΝΟΝΑ ΛΕΝΙΩ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΥ. Σ' ΑΓΑΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.....

ΠΑΡΤΑ09/01/2017 - 17:35:05

ΑΠΑΛΛΟΤΡΙΩΜΕΝΑ ΛΕΕΙ Ο ΣΤΟΚΟΣ...Ε ΡΕ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ...ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ Γ ΑΠΑΛΛΟΤΡΙΩΜΕΝΑ ΕΔΑΦΗ ΤΩΡΑ ΑΚΟΥΩ Κ Γ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ.ΒΛΗΜΑΤΑ

ΝΙΚΟΣ09/01/2017 - 17:34:01

ΜΑ.ΣΤΟΥ.ΡΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΔΥΟ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ:ΣΗΦΗΣ.ΜΙΑ ΔΥΝΑΤΑ ΡΟΧΑΛΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ Ν ΤΟΝ ΥΠΟΔΕΧΤΟΥΜΕ

Σήφης09/01/2017 - 17:33:40

... ΘΛΙΜΜΕΝΑ ΜΙΖΕΡΑ ΑΠΑΛΛ0ΤΡΙΩΜέΝΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ ΜΑΣ ΝΟΗΜΑ ΓΕΛΙΟ λΆΜΨΗ ΚΑΙ ΧΑΡΑ. ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ λΑΤΡΕΜΈΝΗ ΜΑΣ ΝΟΝΆ

Σήφης09/01/2017 - 17:32:53

ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ Η λΑΤΡΕΜΈΝΗ ΜΑΣ ΝΟΝΆ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ Σεϋχέλλες, ΚΑΙ ΞΑΝΑΠΟΚΤΗΣΑΝ ΕΠΙΤΕΛ0ΥΣ ΤΑ...

Σήφης09/01/2017 - 17:31:59

ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΧΑΡΑ ΤΙ ΧΑΡΑ. ΘΑ ΤΡΕλΑΘΏ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ, ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΝΩ ΜΕ ΤΙΠ0ΤΑ. Η ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ.

ΕΛΕΝΙ09/01/2017 - 17:29:03

ΠΟΥΤΑΝΕΕΕΕΕΣ ΕΙΜΑΙ Η ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΗ

ελεffgffgfgς09/01/2017 - 17:28:28

ΕΛΕΝΗ' ΗΜΑΡΤΟΝ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ?

ΨΩΡΑΣ09/01/2017 - 17:22:20

ΡΕΕΕΕΕΗ ΗΡΕΜΗΣΤΕ ΡΕ ΣΕΙΣ ΕΛΕΟΣ Κ ΣΥ ΜΑΝΤΡΑΧΑΛΑ ΚΟΥΛΑΡΕ

ΕΛΕΝΗ09/01/2017 - 17:21:51

ΕΓΩ ΑΝΟΙΓΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΒΓΑΖΑ ΜΥΡΙΑ...ΡΑΒΔΟΥΣ ΧΡΥΣΟΥ ΕΧΩ, ΑΚΙΝΗΤΑ Κ ΣΤΟ ΝΤΟΥΜΠΑΙ.ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟΟΟΟΟ ΕΕΕΕΕΕΕΞΥΠΝΗ.

ΠΑΡΤΑ09/01/2017 - 17:19:21

ΠΟΟΟΟΟΟΟΡΝΗ ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦΗ ΕΙΣΑΙ.ΜΙΑ ΗΛΙΙΙΘΙΑ ΠΟΤΑΝΑ ΑΓΡΑΜΜΑΤΗ.

ΝΙΚΟΣ09/01/2017 - 17:18:29

ΗΛΙΙΙΙΙΙΘΙΑ ΠΟΡΝΗ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΩΡΗ ΧΩΡΙΑΤΑ..ΑΓΡΑΜΜΑΤΗ ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ.ΑΡΑΓΕ ΠΟΙΑ ΤΟ ΧΕΙ ΠΙΟ ΞΕΧΕΙΛΩΜΕΕΕΝΟ ΕΣΥ Ή Η ΤΗΛΕΠΟΡΝΗ; ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ Κ ΦΡΑΓΚΑ ΘΑ ΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Κ ΑΙΔΟΙΟΠΛΑΣΤΙΚΗ.

Γειά 09/01/2017 - 17:16:46

ΕΔΩ ΜΩΡΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ Σ ΕΣΕΝΑ ΜΠΟΥΛΙΝΓΚ...ΜΕ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΜΑΑΑΑΑΤΙ.....ΑΦΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΕΙΣ Σ ΕΛΕΝΗ ΘΑ ΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΜΙΑ ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΡΝΗ ...Η ΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ.ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗΚΕΣ ΤΩΡΑ.

ΜΠΑΑΑ09/01/2017 - 17:05:09

ΤΗΝ ΖΗΛΕΥΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΓΡΙΑ ΤΣΑΤΣΑ.................

Θεικffgffgfg09/01/2017 - 17:02:30

ΕΛΕΝΑΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΙΝΣΤΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΑΙΤ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΩΡΑΙΕΣ ΦΩΤΟ ΑΝΕΒΑΣΕΣ.Α ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΦΟΛΟΟΥΕΡ ΣΕ ΤΑ ΜΑΣ ΠΕΝΤΕ ΕΝΕΝΗΝΤΑ ΔΥΟ?

ΕΛΕΝΙ09/01/2017 - 16:55:16

Η ΕΛΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΗΣ ΜΟΙΑΖΩ ΓΙΑΥΤΟ ΒΟΥΛΩΣΤΕ ΤΟ ΗΛΙΘΙΟ ΣΤΟΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ

ΕΛΕΝΙ09/01/2017 - 16:50:45

ΖΗΛΕΥΕΤΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ..ΠΑΛΙΩΤΕΛΙΩΜΕΝΕΣ

@09/01/2017 - 16:49:43

ΧΡΕΙΑΖΟΣΟΥΝ ΕΠΕΞΗΓΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΝΤΟΥΒΑΡΙ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΑΑΠΟΚΑΛΟΥΣΑΝ ΔΙΑΡΚΩΣ ΜΑΥΤΟ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟ .ΚΑΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΝΑΝΕ ΜΟΥΛΙΝΓΚ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟΣΑ ΑΠΟΘΥΜΕΝΑ

Γειά 09/01/2017 - 16:47:19

ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΔΙΑΝΟΗΤΙΚΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΗ ΠΟΥ ΛΑΤΡΕΥΕΙ ΜΙΑ ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΡΝΗ.ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΟΤΥΠΑ ΣΟΥ ΜΩΡΗ ; ΗΛΙΙΙΙΙΙΘΙΑ ΚΑΛΑ ΣΕ ΦΩΝΑΖΟΥΝ.ΝΤΟΥΒΑΡΙ.ΞΥΛΟ ΑΠΕΛΕΚΗΤΟ.

ΟΡΣΕ09/01/2017 - 16:45:56

ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΡΕΑΣ ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΤΙΑ.ΛΟΒΟΤΟΜΗΜΕΝΗ.

.09/01/2017 - 16:45:17

ΕΙΣΑΙ ΗΛΙΙΙΊΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΘΙΑ.

ΕΛΕΝΙ09/01/2017 - 16:42:15

ΠΑΡΤΑ ΣΚΑΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΠΑΡΤΑ09/01/2017 - 16:41:26

fgΑΣΤΟΥΥΥΥΥΥΥΡΩ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΟΟΟΟΟΟΡΝΗ ΚΑΙ ΠΟΤΑΑΑΑΑΑΝΑ.ΑΚΟΥΣ; ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΡΝΗ ΛΕΩ ΚΑΙ ΠΟΤΑΑΑΑΑΝΑ.ΚΙ ΕΣΥ ΤΕΕΕΕΡΜΑ ΧΑΑΑΑΑΑΠΑΤΟ

ΕΛΕΝΙ09/01/2017 - 16:37:59

ΗΛΙΘΙΕΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ ΑΝ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΤΕ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΤΕ ΡΕ ΔΕΝ ΑΚΟΥΤΕ ...

ΝΙΚΟΣ09/01/2017 - 16:35:27

ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΗΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΘΙΑ.ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ.

.09/01/2017 - 16:33:42

ΒΛΑΜΜΕΕΕΕΕΝΗ...ΜΑΣΤΟΥΥΥΥΥΡΩ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΠΡΩΩΩΩΤΑ ΜΑΡΗΗΗ ΚΙ ΑΣΕ ΤΗΝ ΕΛΕΕΕΕΝΗ...ΤΟ ΛΑΔΩΣΕΣ Τ ΑΝΤΕΡΑΚΙ Σ ΣΗΜΕΡΑ; Ή Θ ΑΝΕΒΕΙΣ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ Ν ΚΑΝΕΙΣ ΧΑΡΑΚΙΡΙ Γ ΤΗΝ ΠΟΤΑΝΑΡΑ ΕΛΕΝΑΡΑ.

ΕΛΕΝΙ09/01/2017 - 16:29:23

ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΡΕ ΤΕΛΕΙΑ. ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΑΖΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΥΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ ΡΕ

.09/01/2017 - 16:28:04

ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΉΣΩ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ; ΕΧΩ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΠΑΡΟΜΟΙΩΣΕΙΣ Γ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Σ ΑΛΛΑ ΠΡΈΠΕΙ ΠΡΩΤΑ Ν Μ ΠΕΙΣ ΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ;

.09/01/2017 - 16:26:01

ΤΟ ΝΤΟΥΒΑΡΙ ΜΑΣ ΤΟ ΕΞΗfgΣΑΝ Σ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΣ ΠΑΡΟΜΟΙΩΣΗ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΣ ΝΑ ΤΟΥ ΕΞΗΓΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΙ ΠΟ ΤΑ .ΚΑΜΙΑ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ.ΟΤΑΝ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΝΤΟΥΒΑΡΙ.

ΕΛΕΝΙ09/01/2017 - 16:22:35

ΠΟΙΑ ΕΙΠΕΣ ΓΥΝΑΙΟ ΜΩΡΗ ΨΑΜΕΝΗ ΠΕΤΑΜΕΝΗ Υ

Υ09/01/2017 - 16:19:13

ΒΛΕΠΩ ΟΙ ΦΑΝ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ ΤΕΡΑΤΑ ΜΟΡΦΩΣΕΩΣ ΣΑΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΟΥΣ. "ΓΥΝΕ" ΟΠΩΣ ΓΥΝΑΙΟ ΧΑ, ΧΑ

ΕΛΕΝΙ09/01/2017 - 16:17:14

ΣΤΑΜΑΤΑ ΡΕ ΕΥΓΕ ΠΑΛΙΟΝΤΟΥΒΑΡΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ ΤΟ ΕΙΠΑ

@ΕΥΓΕ09/01/2017 - 16:14:37

ΚΑΛΕ ΟΤΑΝ ΕΙΣΟΥΝ ΜΙΚΡΗ Η Ο ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΣΕ ΑΠΟΚΑΛΟΥΣΕ ΝΤΟΥΒΑΡΙ Η ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ???ΔΕ ΕΞΗΓΕΙΤΕ ΑΛΛΙΩΣ Η ΕΜΜΟΝΗ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ΝΤΟΥΒΑΡΙΑ ΟΣΟΥΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΟ ΜΕ ΣΕΝΑ

ΕΛΕΝΙ09/01/2017 - 16:11:38

ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΠΩΣ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΙΜΗ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ

ΕΛΕΝΙ09/01/2017 - 16:10:01

ΚΛ ΠΡΟΣΕΞΕ ΠΩΣ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΓΗΝ ΕΛΕΝΗ

ΚΛ09/01/2017 - 16:07:34

ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙΝΠΑΡΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΧΤΥΠΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΟΝΟ ΠΟΥ Η ΕΛΕΝΗ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΟΥΡΑΣΕ

ΕΛΕΝΙ09/01/2017 - 16:04:55

ΕΛΕΝΑΡΑ ΓΥΝΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΑΑΣ

ΑΥΤΑ09/01/2017 - 16:04:47

Η ΤΗΛ/ΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Ο ΑΝΤΕΝΑ ΕΧΕΙ ΚΥΡΙΞΕΙ ΠΟΛΕΜΟ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΑΛΦΑ ΜΕ ΣΤΟΧΟ ΤΟΥΣ ΧΟΡΗfgΣ ΔΙΑΔΙΔΟΝΤΑΣ ΨΕΥΔΕΙΣ ΕΙffgffgfgΕΙΣ ΓΙΑ ΚΟΠΗ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΣΕΙΡΩΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΙΣ ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙΣ

.09/01/2017 - 16:01:27

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ Τ.

Ε;09/01/2017 - 16:01:06

ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΙ ΟΛΑΣ; ΑΣΕ ΝΑ ΜΑΝΤΕΨΩ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΝΤΟΥΒΑΡΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΒΙΤΡΙΝΑ;

Τ09/01/2017 - 15:55:31

ΕΙΧΕ ΠΡΟΣΩΠΟ ΠΑΛΙΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΑΣΚΑ ΑΚΟΥΝΗΤΗ. ΤΡΕΜΕΙ ΤΑ ΓΗΡΑΤΕΙΑ ,ΒΑΛΕ ΒΡΕ ΜΜ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΣΤΟ ΙΝΣΤΑΓΚΡΑΜ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ Η ΤΣΙΤΣΟΛΙΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙ ΣΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΕΝΤΟΝΟ ΒΑΨΙΜΟ ΥΦΟΣ

ΝΑΙ09/01/2017 - 15:52:51

ΜΕ ΓΕΜΑΤΕΣ ΤΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΣ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΔΥΟ ΚΙΛΑΚΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ Η ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟ ΤΟΝ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ/ /

ΕΛΕΝΙ09/01/2017 - 15:50:13

ΜΗ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ ΕΤΣΙ. Η ΕΛΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΑΣ ΤΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ...ΣΚΥΛΙΑΣΤΕΕΕ

Ρffgffgfgι09/01/2017 - 15:48:58

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΕΛΕΝΑ ΜΜ ΦΤΑΝΕΙ ΕΙΣΑΙ ΕΜΠΑΘΗΣ.Η ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΩΠΑΡΑ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΖΑΠΙΓΚ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΙΔΙΑ ΡΙΔΑ ΠΡΩΙΝΟ Η ΣΚΟΡΔΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΟΝΤΙΝΑ Η ΜΥΤΗ ΤΗΣ ΔΙΟΓΚΩΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ

Γφδσσ09/01/2017 - 15:46:21

ΜΙΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΕΛΕΝΑΡΑ ΠΟΤΑΝΑΡΑ.ΚΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.ΑΤΟΜΟ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΝΟΗΤΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ.ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΟ ΘΕΑΤΡΑΚΙ ΣΟΥ ...Ο ΛΑΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.

Ελενα09/01/2017 - 15:44:19

ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΗ ΓΥΝΑΙΚΑ Η ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΗΣ ΑΦΟΥ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΜΜ ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΠΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΠΟΥ ΔΕ ΤΗ ΘΕΩΡΟΥΝ ΒΑΡΕΤΗ.

ffgffgfgffgfg09/01/2017 - 15:34:56

ΕΛΕΝΗ ΣΕ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΣΕΣ ΤΙΣ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΕΣ ΝΑ ΚΡΑΖΟΥΝ

ΕΥΓΕ09/01/2017 - 15:29:36

ΧΑ, ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ.ΕΞΥΠΝΗ Κ ΜΕ ΚΡΙΣΗ ΤΗΛΕΘΕΑΤΡΙΑ.ΟΧΙ Ν Τ Ο Υ Β Α Ρ Ι ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΟΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΔΥΠΟΔΟ

...09/01/2017 - 15:27:04

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΟΣΕΣ ΤΗΝ ΛΕΤΕ ΒΑΡΕΤΗ ΞΥΔΙΙΙΙ

ΧΑ09/01/2017 - 15:16:19

ΒΕΝΖΙΝΗ? ΛΕΕΙ ΑΥΤΗ ΟΧΙ ΠΟΣΟ? ΚΑΙ ΓΕΛΑΓΕ. ΑΦΕΝΟΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΑΦΕΤΕΡΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΑΧΛΑ ΓΕΛΙΑ ΤΑ ΨΕΥΤΙΚΑ. ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΣΙΧΑΘΗΚΑ

ΧΑ09/01/2017 - 15:15:38

ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΓΙΑ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ. ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΑΧΛΟΓΕΛΙΑ ΤΗΣ. ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΡΩΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ.ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΡΩΤΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΚΑΝΑΝΕ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ. ΤΗΣ ΛΕΕΙ Ο ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΕΙΔΕΣ ΠΟΣΟ ΠΗΓΕ Η ΒΕΝΖ

Έτσι 09/01/2017 - 15:15:35

ΝΤΟΝΑΤΕΛΑ ΒΕΡΣΑΤΣΕ Ή ΜΑΡΙΓΩ ΠΑΤΙΤΣΑ;

Ο09/01/2017 - 15:11:21

ΔΕΝ

Ο09/01/2017 - 15:10:57

ΠΙΟ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΔΕΩ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΤΡΟΜΑΧΤΙΚΗ ΘΑ ΕΛΕΓΑ

;09/01/2017 - 15:06:26

ΠΛΑΣΤΙΚΟΓΡΙΑ...ΣΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ.ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΕΜΠΕΔΩΣΕΙΣ;

Ελ.09/01/2017 - 15:02:32

ΑΠΛΗΣΤΗ ΚΑΙ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΗ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ.