09/01/2017 - 16:38

Δούκισσα Νομικού: Το σέξι σταυροπόδι της ξετρέλανε τον ανδρικό πληθυσμό

Η Δούκισσα Νομικού δε μας έχει συνηθίσει σε ιδιαίτερα σέξι εμφανίσεις αλλά αυτή τη φορά κατάφερε να αναστατώσει και με το παραπάνω τον ανδρικό πληθυσμό.

Φορώντας μια κατακόκκινη τουαλέτα με μεγάλο σκίσιμο πόζαρε καθισμένη σταυροπόδι και κέρδισε τα βλέμματα. Η παρουσιάστρια «ανέβασε» φωτογραφία της από τα παρασκήνια της εκπομπής «ΌΛΑ ξεκόλλα».



Σχολιάστε το άρθρο

ΠΡΟΣΟΧΗ: Τα σχόλια σας, ΔΕΝ υιοθετούνται! Η ηλεκτρονική σας διεύθυνση, θα είναι στη διάθεση οποιουδήποτε, παρουσιάσει έννομο συμφέρον!

ΠΑΡΤΑ11/01/2017 - 16:09:29

ΠΑΛΙ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΣΕ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΤΟ ΟΛΑ ΞΕ.ΚΩ.ΛΛ.Α; ΤΡΕΕΧΑ ΘΑ ΚΡΥΩΣΟΥΝ ΟΙ ΦΑΚΕΣ ΣΟΥ.

,11/01/2017 - 16:07:29

ΒΡΕ ΛΥΣΣΑΞΕΣ ΣΚΥΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΡΕΣΕΙ ΜΗ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΝΩΤΕΡΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥ ΜΜ ΚΑΙ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΖΕΣΕ ΣΕ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΕΣ

.11/01/2017 - 15:54:03

ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΟ ΟΛΑ ΞΕ.ΚΩ.ΛΛΑ; ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ.

ΟΛΕ11/01/2017 - 15:51:42

ΟΛΕ ΤΟ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΜΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ

ΟΥΣΤ11/01/2017 - 15:51:00

ΤΑ ΤΣΙΡΑΧΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ Ή ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΒΑΣΙΚΟ; ΟΠΩΣ ΘΕΣ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΕΣΥ.ΓΕffgffgfgΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΕΙΣΑΙ.

ΠΑΡΤΑ11/01/2017 - 15:48:57

ΤΙ ΝΑ ΔΙΑΝΟΗΘΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ; ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΔΙΑΝΟΗΣΗ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΤΗΝ ΠΙΑΝΕΙΣ..Κ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ.ΕΙΣΤΕ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΤΗΣ ΔΙΑΝΟΗΣΗΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ...ΕΙΔΕΣ ΧΘΕΣ ΟΛΑ ΞΕ.ΚΩ.ΛΛΑ; ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΜΠΝΕΥΣΤΗΚΕ Τ ΤΙΤΛΟ Ο ΚΟΜΙΣΤΗΣ ΑΡΑΓΕ;

011/01/2017 - 15:46:51

ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΖΟΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.Ο ΗΛΙΘΙΟΣ Κ Η ΚΑΤΙΝΑ ΣΕ ΡΙΧΝΟΥΝ Σ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΝΙΚΟΥΝ.

ΝΑΙ11/01/2017 - 15:46:09

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΒΡΕ ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΤΟΥΣ ΓΙΝΕΤΕ Η ΔΟΥΚΙΣΣΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΔ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΜΟΝΟΤΗΝ ΩΡΑ ΕΚΕΙΝΗ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΙΑΝΟΕΙΘΕ

ΧΑΧΑΧ11/01/2017 - 15:45:54

ΤΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΜΩΡΗ ΑΣΧΕΤΗ?? Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ Ο ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΥΨΗΛΗ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΙΕΘΥΝΤΗΣ. Ο ΠΕΘΕΡΟΥΛΗΣ Ο ΣΑΒΒΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΣΙΡΑΚΙ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑΚΗ. ΧΑΧΑ

011/01/2017 - 15:45:42

ΕΝΩ ΕΣΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΜΚΟ Κ ΔΙΝΕΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ.ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΤΥΧΙΟ ΣΕ ΕΤΣΟΥΞΕ ΒΛΕΠΩ Κ ΒΡΙΖΕΙΣ ΣΩΡΗΔΩΝ.ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΙΔΑ ΤΗΣ ΔΟΥΚΙΣΣΑΣ; ΜΙΑ ΝΕΥΡΑΣΘΕΝΙΚΗ ΚΛΩΣΣΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΒΑΖΕΙ Σ ΤΡΙΠΑΚΙ ΝΑ

ΒΡΕ11/01/2017 - 15:42:13

ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΖΕΣΤΕ ΚΑΙ ΣΥ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΤΥΧΙΟ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΑΝΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΟΙΑΖΕΙΣ ΣΚΑΤΙΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΥΦΤΟΧΩΡΙΑ ΚΑΤΙΝΕΣΚΑΙ ΖΗΛΙΑΡΕΣ ΕΙΣΤΕ ΚΑ

011/01/2017 - 15:42:10

Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΧΕ ΚΟΤΕΡΟ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ.ΛΟΝΔΙΝΟ, ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ Κ ΜΑΛΔΙΒΕΣ ΠΑΕΙ ΚΑΘΕ ΔΥΜΗΝΟ.Ο ΤΖΟΥΦΟΣ ΜΠΟΡΕΙ Ν ΠΑΕΙ ΩΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Σ ΚΟΚΚΑΛΕΙΚΟ Τ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΠΟΤΕΕΕ.

011/01/2017 - 15:40:38

ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΟΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΗ ΘΕΣΗ Κ Η ΜΙΣΘΑΡΑ ΤΡΕΕΕΕΧΕ...ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΣΤΗΝ ΟΥΕΦΑ. ΛΥΝΕΙ Κ ΔΕΝΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ.ΕΧΕΙΣ ΑΡΝΗΣΗ ΤΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ.Ο ΤΖΟΥΦΟΣ ΜΕ ΒΗΡΥΤΤΟ ΤΗ ΒΓΑΖΕΙ Κ ΠΑΡΟ .

δ11/01/2017 - 15:36:43

ΠΛΟΥΣΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΡΙΟ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΚΟΥΩ. ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΞΥΝΕΙ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥ ΤΡΩΓΟΝΤΑΣ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΗΤΙΚΟ? Ο ΣΟΦΟΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΛΟΥΣΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΔΙΚΗΓΟΡΟ ΠΑΤΕΡΑ.

Γειά 11/01/2017 - 15:34:00

ΩΩΩΩ...ΠΛΟΥΣΙΟΣ ΕΙΝΑ.ΣΑΝ ΤΟ ΣΟΦΟ Κ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ.

ΝΤΑΤΣ11/01/2017 - 15:32:57

ΕΧΩ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΚΠΟΜΠΗ ΣΤΟ ΟΛΑ ΞΕΚΩΛffgffgfgΚΑ ΕΛΕΝΗ ΕΙΙΙΙΣΤΕ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗΗΗΗΗΗ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ.ΜΑΡΤΙΙΙΙΝΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΘΗΗΣΩ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΑ ΚΟΣΜΙΚΑ.ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥΘΕΝ ΠΛΕΜΠΑ

ωωω11/01/2017 - 15:31:52

ΜΑ ΤΟΥ ΠΑΤΡΙΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΡΑΣ, ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ, ΨΕΜΜΑΤΑ? ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ ΠΛΟΥΣΙΟ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ Η ΣΙΛΙΚΟΝΟΥ. Η ΤΣΙΜΤΣΙΛΩ ΚΑΙ Η ΧΡΟΥΣΑΛΩ ΤΗΣ ΒΑΛΑΝ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ

011/01/2017 - 15:31:14

ΜΑΣ ΠΡΟΤΡΕΠΕΙ Γ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΚΟΙΤΑ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ Σ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ Κ ΦΤΥΣΤΟΝ ...ΜΗ ΤΟΝ ΜΑΤΙΑΣΕΙΣ Γ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ

011/01/2017 - 15:29:52

ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΧΟΛΕΣ ΑΠΟ ΔΟΥΚΙΣΣΑ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΕΡΓΕΣ ΓΤ Γ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΜΕΣΟ Ή ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΩΛΟ.ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΑ Κ ΑΚΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΑΕΡΓΗ ΣΑΝ Κ Τ ΛΟfg ΣΟΥ ΝΑ

ΟΥΣΤ11/01/2017 - 15:28:14

ΝΑ ΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΙΝΔΑΛΜΑ ΣΟΥ ...ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΊΖΕΤΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Γ ΜΙΑ ΩΡΑ ΣΕ ΕΚΠΟΜΠΗ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΟΛΑ ΞΕΚΩΛΛΑ Κ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΟΣΜΙΚΑ ΣΑΛΟΝΙΑ Μ ΤΗΝ ΜΑΡΤΙΝΟΥ.

ΕΓΩ11/01/2017 - 15:23:25

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΛΕΤΕ ΟΤΙ Η ΚΟΥΚΛΑ ΑΥΤΗ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΠΑΤΡΙΟΥ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΚΑΤΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΖΗΛΙΕΣ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΨΤΕ ΤΕΜΠΕΛΕΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΖΕΣΤΕ

Πφφφ11/01/2017 - 15:22:05

ΑΛΟΙΜΟΝΟ Σ ΕΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ.....

ΟΧΙ 11/01/2017 - 15:20:55

ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΝΤΙΚΟΜΟΥΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ Κ ΚΡΟΙΣΟ.ΑΡΑΒΑΝΗ;

ΑΥΤΑ11/01/2017 - 15:20:01

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΦΙΛΗ.ΕΜΕΙΣ ΑΓΩΝΙΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ Λ Π ΑΥΤΟΣ..ΠΑΕΙ Σ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΚΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ.ΑΝΩΡΙΜΟΣ ΚΑΡΓΑ

χα11/01/2017 - 15:06:18

Ε ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΕΝΑ ΟΓΔΟΟ ΑΠ ΟΣΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΤΟΥ, ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΛΑΝΤΖΙ ΠΛΟΥΣΙΟΣ. ΕΔΩ ΑΛΛΕΣ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΚΡΟΙΣΟΥΣ Κ ΑΥΤΗ ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΠΛΟΥΣΙΟ...

ΤΕΛΟΣ11/01/2017 - 15:03:40

ΛΕΣ Η ΕΛΕΝΗ Ν ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΜΕΡΙΜΝΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ; ΞΟΔΕΥΕΙ ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ ΣΕ ΦΟΡΕΜΑΤΑ Κ ΑΞΕΣΟΥΑΡ...Κ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΑΚΑΛΥΠΤΟ ΤΟΝ ΓΙΟ.Δ Ε Ν ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ.

ζζζ11/01/2017 - 14:42:43

ΠΟΙΟΣ ΖΗΛΕΥΕΙ ΜΩΡΕ?? ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΧΛΙΔΗ ΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΠΑΤΡΙΟΥ, ΜΟΙΣ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΣΤΑ ΕΤΕΡΟΘΑΛΗ ΑΔΕΡΦΙΑ ΤΟΥ ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΑΛΗΘΙΝΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΟΥΕΦΑ Ο ΑΡΓΟΣΧΟΛΟ

ΧΑΧΑ11/01/2017 - 14:42:42

ΣΕΙΡΑ ΕΧΟΥΝ ΤΩΡΑ ΣΟΦΟΣ Κ ΜΕΛΙΣΣΑΝ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΛΟΓ.

.11/01/2017 - 14:41:17

ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΖΗΛΕΥΟΥΜΕ..ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΕΤΡΟ.ΜΕΣ ΤΗ ΧΛΙΔΗ ΖΕΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΚΙ ΕΜΑΣ ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΟΥΣΙΟΠΑΙΔΟ.ΕΧΕΙ ΦΩΤΟΣ Μ ΤΗ ΔΟΥΚΙΣΣΑ ΠΟΛΛΕΣ.ΚΑΒΑΛΑ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟ Κ ΚΑΝΕΙ ΚΟΥΝΙΑ.ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ.

δ11/01/2017 - 14:33:46

ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΧΕΖΕΙ ΚΑΛΕ ΤΟΝ ΜΟΥΦΑΑ ΚΟΚΚΑΛΗ ΤΗΣ ΝΟΜΙΚΟΥ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ ΤΩΝ ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ Ο ΑΛΟΓΟΔΟΝΤΗΣ, ΤΖΑΜΠΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ Η ΚΑΗΜΕΝΗ

ΑΜΕ 11/01/2017 - 14:32:59

ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΝΙΑΝΙΑΡΟ ΚΟΝΤΟΣΤΟΥΠΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑΝ Σ ΚΟΛΩΝΟ ΤΩΡΑ ΟΧΙ Σ ΕΚΑΛΗ.ΠΕΙΤΕ Γ ΤΟΝ ΡΟΚ ΣΤΑΡ ΠΟΥ ΔΙΨΑΑΑΑ Γ ΠΡΟΣΟΧΗ Κ ΔΗΜΟΣΙΟΟΟΟΤΗΤΑ

ΑΜΕ 11/01/2017 - 14:28:44

ΦΑΚ ΑΙ ΣΟΥΝΤ ΧΑΒ ΜΠΙΝ Ε ΡΟΚ ΣΤΑΡ ΤΟ ΝΙΚ ΤΟΥ.ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΓΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑ Ο ΑΣΧΗΜΑΝΤΡΑΣ..ΕΚΕΙ ΠΑΤΑ ΚΙ ΑΥΤΗ

ζζζ11/01/2017 - 14:28:09

Α ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΧΜΜ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΗ ΟΧΙ Η ΛΑΟΥΡΑ. Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΙΔΙΑ Η ΑΓΛΑΙΑ.

ΝΑ11/01/2017 - 14:26:07

ΔΕΣ ΤΟ Κ ΠΕΣ ΑΠΟΨΗ ΦΙΛΕΝΑΔΑ

ΝΑ11/01/2017 - 14:25:17

Ο ΜΟΓΓΟΛΟΣ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΚΑΟΥΝΤ Σ ΙΝΣΤΑ...ΤΣΣΣ ΔΗΜΟΣΙΟ ΠΡΟΣΩΠΟ Ο ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΥΑΧΑΧΑ

ΧΜΜ11/01/2017 - 14:23:46

ΕΛΑ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΤΗ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ.ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΙΠΕ ΤΟ ΣΙΣ.ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΥΝΟΜΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΙ ΣΙfgΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΛΑΟΥΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΤΥΣΤΗ Η ΑΓΛΑΙΑ

Πφφφ11/01/2017 - 14:23:17

Εffgffgfg ΦΟΥΣΤΗΣ Δ/ΝΤΗΣ ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ ΝΙΚΟΣ...ΕΙΝΑΙ Σ ΑΥΤΟ.ΠΕΡΝΑ ΖΩΗ Κ ΚΟΤΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΗ.ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΕΝΝΟΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΚ Ν ΑΡΑΞΕΙ.ΤΙ ΜΙΣΘΟ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ Τ ΘΕΜΟ;

Πφφφ11/01/2017 - 14:21:34

ΣΩΣΤΗΗΗΗ Η ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΚΑΠΟΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ...ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΕΓΩ ΣΤΕΛΝΩ ΒΙΟΓ.ΠΑΝΤΟΥ Κ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕ ΛΑΜΒΑΝΩ..ΜΟΝΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ

ψφφφ11/01/2017 - 14:20:10

ΚΑΛΑ ΤΟ ΧΕΛΛΟΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΤ ΕΓΡΑΦΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΕΝΟΥ ΚΑΙ ΚΟΝΤΟ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΒΑ ΝΥΦΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΨΑΧΝΕΙ ΤΟ ΜΟΝΟΠΕΤΡΟ;;;

fg11/01/2017 - 14:18:13

ΝΑΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΑΧΡΗΣΤΗ ΨΩΝΑΡΑ ΓΥΦΤΙΣΣΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΜΑ.ΝΑ, ΠΟΥ ΤΑ ΤΡΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΔΑ ΣΚΑΤΑ ΣΤΑ ΕΞΩΤΙΚΑ ΝΗΣΙΑ ΟΤΑΝ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ ΠΑΝΕ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΑΡΟ Ή ΑΡΑΧΩΒΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ. ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΨΩΝΙΣΜΕΝΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ ΜΕΤΑ?

.11/01/2017 - 14:17:00

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ:ΤΟ ΧΕΛΟΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΕΞΩΦΥΛΛΟ ΔΟΥΚΙΣΣΑ Κ ΜΟΓΓΟΛΟ, ΕΓΡΑΦΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ Κ ΗΑΜΟΣ ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΛΕΤΕ;

Βαλερ11/01/2017 - 14:15:09

ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ.ΚΗΦΙΣΙΆ Κ ΕΚΑΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ Κ ΤΟ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΚΙ ΟΛΑΣ.Ψ.Ω.Ν.Α.Κ.Ι Ο ΚΟΝΤΟΣΤΟΥΠΗΣ

ΝΑΙ11/01/2017 - 14:10:00

Η ΛΑΟΥΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΔΙΚΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΜΑΚΡΟΣΤΕΝΟ ΠΡΟΣΩΠΟ, Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΗΣ ΦΩΤΟ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΠΛΑΤΥ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΣΧΗΜΑ ΜΑΤΙΩΝ, ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ.

ζζζ11/01/2017 - 14:07:46

ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΛΕΝΕ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΜΠΡΟ ΚΑΙ ΣΙΣ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΥΧΝΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΥΤΗ, ΓΚΟΥ.ΓΚΛΑΡΕ ΤΗΝ ΛΑΟΥΡΑ ΝΑ ΔΕΙΣ, ΑΣΧΗΜΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ, ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΥΤΟ.

ΓΙΔΙΑ11/01/2017 - 14:06:31

ΓΙΑ ΒΑΛΕ ΤΗΝ ΑΓΛΑΙΑ ΓΚΟΥΓΚΛ ΟΛΟΙΔΙΕΣ ΕΙΝΑΙ. ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΛΑΟΥΡΑ ΑΦΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΣΙΣ ΔΙΠffgffgfg

.11/01/2017 - 14:05:32

ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΗ ΛΕΞΗ ΣΙΣ ΤΕΡ

011/01/2017 - 14:04:53

ΕΧΕΙ ΒΛΕΜΜΑ ΧΑΖΟΥ.ΚΑΛΑ ΛΕΕΙ

ζζζ11/01/2017 - 14:04:28

ΠΩΠΩ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟ ffgffgfgΙΑΚΙ ΑΣΧΗΜΟ ΕΙΝΑΙ, ΣΑΝ fg.ΡΟΥ.ΝΑΚΙ. ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΛΑΟΥΡΑ. Η ΛΑΟΥΡΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΤΗΝ Α Γ Λ Α Ι Α ΤΗΝ ΘΕΙΑ ΤΗΣ.

ΤΕΛΟΣ11/01/2017 - 14:01:49

Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΜΟΥΝΕΓΚΩΣ ΑΦΗΣΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ Σ ΙΝΣΤΑ.ΕΧΕΙ Μ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ, ΜΑΛΛΛΟΝ ΤΗ ΛΑΟΥΡΑ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΔΕ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.

fgffgfg11/01/2017 - 14:01:36

Α ΚΑffgffgfg ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΔΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΓΓΟΛΙΑ? ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΙΣΤΑ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΟΥΜΠΟΤΡΥΠΕΣ, ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΙΔΕΣ ΕΣΥ ΤΟΥΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΜΑΤΗΔΕΣ ΜΟΓΓΟΛΟΥΣ ΡΕ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣ?

Έτσι 11/01/2017 - 14:00:00

ΜΟΓΓΟΛΟΣ..ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΓΓΟΛΙΑ, ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΜΕΓΑΛΑ ΟΛΟΣΤΡΟΓΓΥΛΑ ΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΕΙΠΑ.ΔΩΣΑΤΕ ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΜΕ ΚΑΚΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΑΝΑΙΔΕΣΤΑΤΗ.

ΝΑ11/01/2017 - 10:33:42

ΣΟΥ ΠΩ..ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΠΕΦΤΕΙ Η ΔΟΥΚΙΣΣΑ.ΑΠΕΚΤΗΣΕ ΑΞΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΑΤΑΣΤΑΤΟΣ ΚΑΙ ΓΙΟΣ ΣΥΖΥfg ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ,ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΕΦΤΥΝΕ Η ΔΟΥΚΙΣΣΑ.ΑΥΤΟ ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΜΕ,ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ

ΕΛΑ11/01/2017 - 10:24:40

ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΜΠΑ11/01/2017 - 10:16:51

ΕΓΙΝΕ ΜΟΓΓΟΛΟΣ ΤΩΡΑ Ο ΠΛΟΥΣΙΟΣ ΓΑΜΒΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗ ΓΛΕΝΤΑΓΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΓΕ; Μμμμμμμμμ; ΕΣΑΣ ΜΑΝΔΑΜ ΣΑΣ ΓΑΜΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΜΟΓΓΟΛΟΣ; ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΓΓΟΛΙΑ Ή ΜΕ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΝΤΑΟΥΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΗ ΞΕΦΤΙΛΩ. ΝΤΡΟΠΗ.

;11/01/2017 - 03:05:37

ΤΕΛΙΚΑ, ΤΙ ΛΕΤΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ Ο ΜΟΓΓΟΛΟΣ;

ΝΤΑΞ11/01/2017 - 00:36:00

ΨΕΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ.ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΑΝ ΤΗΣ ΓΙΝΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΩΤΗ Η ΙΔΙΑ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΜΕ ΤΟΣΗ ΛΥΣΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ.

ΣΟΡΥ11/01/2017 - 00:17:25

ΚΑΛΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΗΚΑ.ΚΑΤΑ Τ'ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΓΡΑΦΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΣΑΙΤ.ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΝΤΑΙ;ΠΕΣ Η ΑΛΛΗ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΓΙΝΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ Κ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΑΥΤΑ.ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ Κ Ο ΘΕΟΔΩΡΙΔ Κ ΝΑ ΕΧΕΙ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ

ΤΕΛΟΣ10/01/2017 - 23:40:46

ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΕ ΧΕΙΛΑΡΕΣ.ΑΒΑΦΗ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΠΟΝΤΙΚΟΜΟΥΡΑ.

....10/01/2017 - 23:39:58

ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ

.10/01/2017 - 23:32:42

ΦΗΜΗ/ΠΥΡΟΤΕΧΝΗΜΑ.

Γειά 10/01/2017 - 23:32:01

ΘΑ ΧΕ ΓΙΝΕΙ ΝΤΟΡΟΣ ΑΝ ΕΙΧΕ ΔΕΧΤΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΓΑΜΟ.ΘΑ ΤΟ ΧΕ ΣΤΟ ΙΝΣΤΑ ΤΗΣ.

ΣΟΡΥ10/01/2017 - 23:15:37

ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ,ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΧΘΕΣ ΣΤΟΝ ΘΕΜΟ ΝΑΙ Η' ΟΥ;ΤΟ ΕΙΔΕ ΚΑΝΕffgffgfg ΧΘΕΣ Η' ΤΖΑΜΠΑ ΜΙΛΑΜΕ;

ΔΟΥΚΙ10/01/2017 - 22:22:11

ΤΖΙΦΟΣ.

ΘΕΜΟΣ10/01/2017 - 22:08:39

ΤΙ ΝΕΑ ΔΟΥΚΙΣΣΑ;

ΝΙΚΟΣ10/01/2017 - 10:32:43

ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΑΝΤΡΑΣ ΠΛΟΥΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΑ ΠΑΙΡΝΑ .....ΚΙ ΑΣ ΜΕ ΗΘΕΛΕ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ.ΑΣ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ Ο ΒΙΟΜΗΧΑΝΟΣ Κ ΘΑ ΒΛΕΠΑΤΕ...ΑΥΤΟΣ ΛΟΓΙΚΑ ΔΕ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

Ουστ10/01/2017 - 10:30:57

ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΛΕΣ Κ ΧΑΖΟ; ΕΔΩ ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ Η ΘΈΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΤΣΑ...ΑΦΟΥ ΔΕ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΑΥΤΗ Μ ΤΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΟ ΤΟΝ ΝΕΑΡΟ.ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ Η ΔΟΥΚΙΣΣΑ Μ ΤΟΝ ΝΟΘΟ;

ΜΑΟ10/01/2017 - 10:28:35

ΔΡΟΜΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ.ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ.ΛΙΓΟΙ ΤΣΙΜΠΑΝΕ ΟΜΩΣ.

Οκ10/01/2017 - 10:22:46

ΟΚ.ΑΡΑ, ΕΧΕΙ ΔΡΟΜΟ Η ΔΟΥΚΙΣΣΑ ΛΕΣ...

ΜΑΟ10/01/2017 - 10:19:29

Η ΤΑΜΤΑ;Η ΧΡΟΥΣΑΛΑ;Η ΑΛΙΜΟΝΟΥ;ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΕΦΟΠΛΙΣΤΗ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑ ΑΦΗΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ;

;10/01/2017 - 10:19:15

ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΙffgffgfgΕΙ ΟΤΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΣΟΥΠΕΡ ΣΟΥΠΕΡ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ..ΕΞ ΟΥ Κ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑΚΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟΣ Κ Ο ΥΠΕΡΒΑΛΛΩΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟΣ.ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΙΙΙΣΕΙ ΠΟΟΟΟΣΟ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ.ΠΙΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΚΟΡ

.10/01/2017 - 10:17:09

ΘΑ ΧΕΙΙΙΙ ΤΡΕΛΗΗΗΗ ΑΓΩΝΙΑ Η ΔΟΥΚΙΣΣΑ ΠΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ......ΠΦΦ...ΔΕ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ..Κ Ν ΧΕΙΣ Κ ΤΑ ΜΕΣΑ ΚΑΘΕ ΤΡΙΜΗΝΟ Ν ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΤΙ ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΑΙ.

Χαχα10/01/2017 - 10:15:47

ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΓΛΑΣΤΡΕΣ Μ ΜΠΟΛΙΚΟ ΙΛΟΥΣΤΡΑΣΙΟΝ.ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΙΝΕΣ ΘΝΗΤΕΣ ΝΑ ΤΑ ΧΟΥΝ Μ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΛΕΣ.ΕΔΩ ΚΟΤΖΑΜ ΑΡΑΒΑΝΗ Κ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ...

ΜΑ..10/01/2017 - 10:14:58

ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΗffgffgfg

010/01/2017 - 10:14:16

ΒΡΕ ΜΑΟ...ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΟ ΕΙΡΜΟ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΟΥ...

Φ10/01/2017 - 10:13:57

ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ

ΠΑΡΤΑ10/01/2017 - 10:12:39

ΤΟΥΡΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙ ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΗΣ ΑΓΑΠΑ ΠΟΛΥΥΥ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ.ΚΙ ΕΣΕΊΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥΥΥ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟΤΗΤΑ ΓΡΑΦΕΤΕ Σ ΦΡΙ ΑΠΟ Τ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ Τ ΒΡΑΔΥ ΝΟΝ ΣΤΟΠ.

ΜΑΟ10/01/2017 - 10:11:51

ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΑΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΕΓΩ;ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ;ΔΕΝ ΑΚΟΥΣ;ΠΑΙΔΙΑ ΕΦΟΠΛΙΣΤΩΝ,ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΩΝ.ΨΑΞΕ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΠΟΛΛΟΥΣ.

;10/01/2017 - 10:10:54

ΤΗ ΔΟΥΚΙΣΣΑ ΓΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΟΒΕΙΣ;

fg10/01/2017 - 10:10:51

ΗΜΑΡΤΟΝ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ. ΤΑ ΧΕΙΣ ΜΕ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟΥΡΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΒΛΩΣΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΑΠΟΠΝΕΕΕΙΣ;

ΜΑΟ10/01/2017 - 10:09:20

ΤΙ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ;ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΤΗΛΕ ΑΣΤΕΡΙΔΕΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ;ΨΑΧΝΟΥΝ.ΑΛΛΕΣ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑΚΤΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕΝΟΥΝ ΜΠΟΥΚΑffgffgfg

;10/01/2017 - 10:08:28

ΜΑΟ ΕΧΕΙΣ ΒΡΕΙ ΕΣΥ Σ ΑΘΗΝΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ;

Χιχι10/01/2017 - 10:07:15

ΜΑΟ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΚΑΤΟ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ

ΜΑΟ10/01/2017 - 09:57:28

ΝΕΑ ΓΥΝΑΙΚΑ,ΜΟΝΗ,ΨΑΧΝΕΙ ΚΟΡΟΙΔΟ.ΑΝ ΚΑΤΣΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΚΑffgffgfgΑΝ ΟΧΙ ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ Η ΑΘΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΑΠΟ ΚΟΡΟΙΔΑ,ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ ΚΙ... ΕΦΟΠΛΙΣΤΕΣ.

ΜΟΥΦΑ10/01/2017 - 09:47:40

ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΤΟ ΟΛΑ Ή ΤΟ ΚΑΝΕ ΓΑΡΓΑΡΑ ;

ΚΑΛΑ10/01/2017 - 09:34:17

ΤΙ ΕΠΑΓΓΕΛΕΤΑΙ Η ΚΟΠΕΛΙΑ; ΤΙΠΟΤΑ, ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΡΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΗΔΕΝΙΚΟ.

ΝΙΚΟΣ10/01/2017 - 09:30:17

ΘΕΑΡΑ ΚΑΙ ΚΟΥΚΛΑ Η ΔΟΥΚΙΣΣΑ

ΜΠΡΡΡ09/01/2017 - 23:21:38

ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟ ΣΕΞΥ ΕΧΕΙ ΤΣΑΚΩΘΕΙ ΑΝΤΕ ΚΑΙΚΑΝΕΙ ΠΑΓΩΝΙΑ ΑΠΟΨΕ

.09/01/2017 - 22:54:06

ΔΗΛΩΣΕ ΤΠΤ ΣΤΟ ΟΛΑ Ή ΜΠΑ.ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ.ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΝΤΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.

[09/01/2017 - 21:23:10

ΕΠΑΓΓΕΛΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΡΕΣΤΗ

@ΚΑΛΑ09/01/2017 - 21:21:11

ΤΙ ΕΠΑΓΓΕΛΕΤΑΙ Η ΝΟΜΙΚΟΥ; ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΙΑ ΧΑΧΑΧΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΡΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ, ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ, ΣΟΟΥffgffgfgΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ. ΚΑΝΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΧΑΡΗ.

ΛΙΖ 09/01/2017 - 21:14:08

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣΠΡΟ Ή ΜΑΥΡΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΜΟΝΟ; ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΡΙ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΚΑΚΙΑΣ Ή ΖΗΛΕΙΑΣ.ΑΠΛΩΣ Ο ΚΑΘΕffgffgfg ΓΡΑΦΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΜΕ ΓΝΩΜΟΝΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΙΔΕΕΣ Ή ΣΚΕΨΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ.ΜΗ ΧΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΑ.

ΠΩ09/01/2017 - 21:04:08

ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΛΕΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΚΙΑΣΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΤΟ ΠΟΙΟΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΘΕΜΟΥ ΕΔΩΚΑΙΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑΑΡΠΑΖΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΧΑΠΕΝΙΝΓΚΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ

@ΠΩ09/01/2017 - 20:59:39

ΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ Η ΝΟΜΙΚΟΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ? ΤΙΠΟΤΑ. ΑΠΟ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΑΡΕΣΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΑ ΩΣ ΕΚΕΙ. ΕΛΕΟΣ, ΜΗ ΜΑΣ ΠΡΗΖΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΜΗΔΕΝΙΚΑ.

@ΠΩ09/01/2017 - 20:58:12

ΧΕΣΟΥ ΜΕ ΤΗ ΝΟΜΙΚΟΥ. ΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΜΙΑ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΛΙΣΤΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ? ΤΑ ΚΑΠ ΚΕΙΚΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΔΙΑΦΟΡΗ ΤΕΡΜΑ ΚΑΙ ΑΤΑΛΑΝΤΗ.

ΠΩ09/01/2017 - 20:56:22

ΠΩ ΠΩ ΚΑΚΙΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΖΗΛΕΥΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝ ΦΑΝ ΤΗΣΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΟΜΟΡΦΟ ΠΑΛΛΙΚΑΡΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΤΕ ΤΑ ΛΥΣΣΑΚΑ ΣΑΣΕΧΙΔ

ΛΙΖ 09/01/2017 - 20:38:14

ΑΝ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΤΑΣΗ, ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΜΟ.ΕΙΔΑΛΛΩΣ, ΘΑ ΚΥΛΗΣΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΧΕΙΜΩΝΕΣ ΑΚΟΜΗ ΜΕ ΦΗΜΕΣ ΜΟΝΟ ΠΕΡΙ ΓΑΜΟΥ.

ffgfg09/01/2017 - 20:35:49

Α ΚΑΛΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΚΠΟΜΠΗ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ.ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΦΟΒΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.

#09/01/2017 - 20:33:51

την ΕΧΕΙ ΜΑΖΕΨΕΙ Ο ΘΕΜΟΣ ΓΙΑ ΓΛΑΣΤΡΑ.ΠΗΓΕ ΔΗΛΑΔΗ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΟΙ ΤΟΤΕ ΓΛΑΣΤΡΕΣ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑΝ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥΣ.

ρ09/01/2017 - 20:32:09

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ?ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΠΟΥ Ή ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ?

ΚΑΛΑ09/01/2017 - 20:30:52

ΚΙ ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΓΑΜΟΥΣ ΓΡΑΦΤΕ ΜΑΣ ΧΑΑΧΑΧΑΧΑ

ΚΑΛΑ09/01/2017 - 20:30:14

fgfgfgfgfgfgfgfg ΡΕ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΓΑΜΟ ΜΙΛΑΤΕ, ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΤΑ ΒΓΑΖΕΤΕ? ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΓΑΜΟ ΓΡΑΦΤΕ ΜΑΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

fgfgfgfg09/01/2017 - 20:29:27

ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΩΤΕΣ ΑΠΟΤΥΧΙΕΣ ΜΕ ΟΤΙ Κ ΑΝ ΚΑΤΑΠΙΑΣΤΗΚΕ, ΠΕΤΥΧΕ ΤΟΝ ΣΚΟΠΟ ΤΗΣ.

ΦΟΥ09/01/2017 - 20:27:23

ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΒΟΥΡΛΟ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ.ΤΑ ΚΑΠ ΚΕΙΚΣ ΣΤΑ ΣΩΣΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΤΟΥΣ.

ιι09/01/2017 - 20:25:20

ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΛΥΣΣΑΞΕΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΔΩ, ΟΤΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ, Κ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ Κ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΛΕΦΤΟΥ.

ΚΙ09/01/2017 - 20:23:15

ΝΑΙ, ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΛΥΜΠΟΥΣΑΝ ΣΤΟ ΧΡΗΜΑ,,ΕΕ ΣΟΡΡΥ ΣΤΙΣ ΜΑΛΒΙΔΕΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ.

Β09/01/2017 - 20:22:05

ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΗ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΟΥΛΗ?