10/01/2017 - 21:56

Νέο ξέσπασμα Μίνας Αρναούτη: “Οδηγούσε εκείνος σας αρέσει δεν σας αρέσει”

Έχουν περάσει αρκετοί μήνες από το τροχαίο δυστύχημα στο οποίο έχασε τη ζωή του ο Παντελής Παντελίδης και τραυματίστηκε σοβαρά η Μίνα Αρναούτη. Έχουν περάσει αρκετοί μήνες στους οποίους η 31χρονη προσπαθεί να επανέλθει στους ρυθμούς της ζωής της. 

Όλο αυτό το διάστημα όμως βρίσκεται απέναντι σε υβριστικά μηνύματα, σχολια στα social media και σε μία "επιθετική" στάση της οικογένειας του τραγουδιστή. Συχνά αυτό την αναγκάζει να κάνει ξεσπάσματα, όπως το παρακάτω, στα social media της.

"Οδηγούσε εκείνος σας αρέσει δεν σας αρέσει και θα με αοζημιώσετε μέχρι και τελευταίας γρατζουνιάς", γράφει ανάμεσα σε άλλα η Μίνα.



Σχολιάστε το άρθρο

ΠΡΟΣΟΧΗ: Τα σχόλια σας, ΔΕΝ υιοθετούνται! Η ηλεκτρονική σας διεύθυνση, θα είναι στη διάθεση οποιουδήποτε, παρουσιάσει έννομο συμφέρον!

ΑΡΤΕΜ11/01/2017 - 17:13:12

ΤΟ ΧΡΩffgffgfgΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ

ΑΡΤΕΜ11/01/2017 - 17:12:26

ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΒΕΒΑΙΟ ΠΩΣ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ.ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΦΩΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΠΩΣ ΔΕΝ ΟΔΗfgΣΕ Ο ΠΑΝΤΕΛΗΣ.ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΙΣΧΥΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΟΙ ΕΝΟΧΟΙ.ΤΟ ΧΡΩΣΤ

@@@@11/01/2017 - 16:41:02

ΑΥΤΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΒΡΩΜΑΕΙ. ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΗς ΜΑΛΛΟΝ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΣΤΑ fg0 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΕΣΧΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΑΤΥΧΗΜΑΤΟΣ

.11/01/2017 - 15:26:13

ΠΩΣ ΜΙΛΑΕΙ ΕΤΣΙ ΜΩΡΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΝΕΚΡΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΛΙΓΟΣ ΣΕΒΑΣΜΟΣ, ΑΛΛΑ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ Β..Σ , ΤΕΤΟΙΟ ΒΡΟΜΟΣΤΟΜΑ ΕΧΕΙ, fg0 ΚΑΙ ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΟΥΣΤ

Ν11/01/2017 - 14:34:49

Σε υπΟπτα κυκλώματα ηταν χωμενΟς Ο συγχωρεμένΟς όχι γιατί ήταν Ο ίδιΟς θύτης αλλά θύμα ως χαρτΟπαίκτης κ φίλΟς βι.ζffgffgfgων

ffgffgfgffgffgfg11/01/2017 - 14:23:58

ΠΡΟΣ ΜΗΔΕΝ ΕΝΑ ΜΗΔΕΝ ΔΥΟ ΕΙΚΟΣΙΟΚΤΩ. ΤΟ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΕΚΑΝΕΣ.

ΟΥΣΤ11/01/2017 - 14:04:25

ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΠΟΚΑΛΕΙ ΤΟΝ ΠΕΘΑΜΕΝΟ ΦΙΛΟ ΤΗΣ,ΕΚΕΙΝΟΣ,ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΙ ΣΚΑΤΟΨΥΧΗ ΕΙΝΑΙ.ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΛΑ ΛΕΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ.... ΣΤΟ ΣΩΜΑ ,ΠΑΡΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ.ΑΥΤΗ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ

ΠΟ11/01/2017 - 14:01:42

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΘΙΓΕΤΑΙ?ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ ΑΥΤΗ ΟΤΙ ΟΔΗfgΣΕ,ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΗ ΤΣΟΥΤΣΟΥ

Η11/01/2017 - 13:59:10

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΕΙΡΙΖΕΤΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ..ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΠΟΤΕ ΟΤΙ Ο ΠΑΝΤΕΛΙffgffgfg ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΙΕΙ,ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΟΔΗfgΣΕ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΧΕ ΣΥΝΑΙΣΘΗΣΗ Ο ΣΥΓΧΩΡΕΜΕΝΟΣ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩ

fgfg11/01/2017 - 13:26:57

ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΑΡΕΕς ΤΟΥ ΧΑΡΤΟΜΟΥΤΡΑ ΗΤΑΝ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΕΙΡΙΤΗΚΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΧΩΡΙς ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΤΕΛΟΣ ,ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ.

fgfg11/01/2017 - 13:19:52

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΖΩΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ,ΕΠΙΝΕ ,ΞΕΝΥΧΤΟΥΣΕ,ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΩς ΕΠΑΣΧΕ ΑΠΟ ΜΥΟΚΑΡΔΙΟΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΕ ΚΑffgfgΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΙ ΤΗ ΔΟΞΑ ,ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΣΗ ΚΙ ΕΚΑΝΕ ΜΠΑΧΑΛΟ ΤΗ

Γ11/01/2017 - 12:19:51

ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΕ ΛΟΓΟ Κ ΑΠΟΨΗ ΔΝ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΟ ΝΙΚ. @... ΠΟΛΥ ΕΥΣΤΟΧΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΟΥ

ΑΝΤΕ11/01/2017 - 11:57:25

ΤΡΙΑΝΤΑ ΤΡΙΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΛΟ ΚΑΙ ΓΥΡffgffgfg ΣΑΝ ΕΙΚΟΣΣΑΧΡΟΝΟ,ΒΛΗΜΑ,ΟΧΙ Ρ ΛΕΦΤΑ ΔΕ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΨΕΥΔΟΡΚΙΑ.

ΕΛΑ11/01/2017 - 11:53:56

ΡΕ ΠΟΥΤ..... ΑΡΙΟ...ΠΕΣ ΟΤΙ Η ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ,ΓΙΑΥΤΟ ΛΕΤΕ ΨΕΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗΗ ΑΣΧΗΜΟΜΟΥΡΑ.......ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ..ΚΑΙ ΣΙfgΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ,ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ Ο ΝΕΚΡΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΚΑΙΩΘΕΙ.......

ΝΑΙ11/01/2017 - 10:25:38

ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΟΥ.ΗΜΑΡΤΟΝ

ΠΩΣ11/01/2017 - 10:22:12

ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΡΕΘΗΚΑΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΑΚΟΜΑ,ΕΝΑΝ ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ...ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΑΕΙ ΠΕΡΑΣΕ ΠΑΜΕ ΓΙ ΑΛΛΑ,ΩΧΟΥ...

ΟΟΟΟ11/01/2017 - 10:15:06

Ο ΚΟΥΤΣΑΦΤΗΣ ΒΓΗΚΕ ΣΤΗ ΣΥΝΤΑΞΗ. ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΗΤΑΝ. ΨΙΧΟΥΛΑ ΕΠΑΙΡΝΕ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ.

Λ11/01/2017 - 10:07:00

ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΥΠΕΥΘΥΝΗ ΑΦΟΥ ΜΠΗΚΕ ΣΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΕ ΜΕΘΥΣΜΕΝΟ ΟΔΗΓΟ

Πιπάς11/01/2017 - 02:21:55

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΖΗΛΕΥΕΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΜΟΝΤΕΡΝΟ ΝΙΚ ΜΟΥ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΨΕΤΕ

Πιπάς11/01/2017 - 02:20:26

ΤΙ ΕΠΙΠΕΔΟ ΘΕΕ Μ

Ψ11/01/2017 - 02:14:41

Η ΣΥΝΟΜΩΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΕΤΣΙ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΟΔΗfgΣΕ ΝΤΙΡΛΑΣ? ΓΙΑ ΞΕΝΥΧΤΙ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΜΙΑΣ Κ ΗΤΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟΣ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΡΩΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ. ΠΑΕΙ Η ΚΟΤΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΧΡΥΣΑ ΑΒΓΑ

Λέλε11/01/2017 - 02:10:15

Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΙΝ ΣΚΟΤΩΘΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΕΡΔΗ ΤΑ ΕΔΙΝΕ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ Κ ΑΥΤΟΣ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΕΝΑ ΧΑΡΤΖΗΛΙΚΙ ΚΑΘΟΤΙ ΧΑΡΤΟΠΑΙΚΤΗΣ Κ ΜΕ ΡΟΠΗ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ ΗΤΑΝ ΕΠΙΦΟΒΟΣ

ευ11/01/2017 - 02:00:16

Η ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΡΑΓΚΟΦΟΝΙΑΣ.ΜΠΑΜ ΚΑΝΕΙ.ΚΑΙ ΠΡΟΩΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΤΡΑfgΔΙ.ΜΑΝΑΝΤΖΕΡ ΚΑΝΟΝΙΚΗ.

ΑΜΗΝ11/01/2017 - 01:55:23

Ο ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΙΣ ΕΙΧΕ ΦΙΛΕΣ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΟΧΙ ΑΝ ΤΟΝ ΡΩΤΟΥΣΑΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΘΑ ΤΗΣ ΕΔΙΝΕ ΤΑ ΤΡΙΠΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΔΙΚΟΣ Ο ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΩΧ11/01/2017 - 01:37:02

ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΕΖΕΤΕ ΜΕ ΔΑΥΤΟΥΣ. ΘΕΑΜΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ. ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΣΤΕ ΠΩΣ ΣΚΟΤΩΗΚΕ Ο ΠΑΝΤΕΛΙffgffgfg;

ς11/01/2017 - 01:34:04

ΣΤΟΜΑ ΤΟΥΣ. Η ΙΔΙΑ Η ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΕΙΚΟΣΙ ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝ (ΔΕΝ ΦΟΡΟΥΣΕ ΖΩΝΗ ΚΛΠ). ΦΡΑΓΚΟΔΙΦΡΑΓΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ.

ς11/01/2017 - 01:32:46

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥΣ, ΙΣΑ ΙΣΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΣΙfgΡΗ ΟΤΙ ΟΔΗfgΣΕ Ο ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑ ΤΑ ΔΙΝΑΝΕ ΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ ΕΚΑΤΟ ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΥΛΩΣΟΥΝ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΤΣΟΥΛΑΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΤΟ ΧΥΜΕΝΟ

ςΕ11/01/2017 - 01:30:58

ΣΙΓΑ ΜΩΡΕ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕΙΣ. ΑΠΟ ΤΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΠΟΥ ΜΑΖΕΨΕ Ο ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΠΕΝΗΝΤΑ ΕΚΑΤΟ ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΦΤΩΧΥΝΟΥΝ. ΜΙΣΟ ΜΥΡΙΟ ΜΟΝΟ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΠΗΡΕ.

@ΝΤΡΟ11/01/2017 - 01:27:23

ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΦΑΝΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ...

ΨΩΛΗ11/01/2017 - 01:19:18

ΑΚΡΙΒΩΣ...

ΝΤΡΟΠ11/01/2017 - 01:17:34

ΕΕΕ‼ ΟΧΙ ΜΑΝΤΑΜ Κ ΖΩΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΧΑΣΑΝΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ΝΤΡΟΠΗ.ΑΝ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ ΦΟΒΟΤΑΝ ΤΙΣ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΑΠΟΔΟΧΗ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ.ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΕΛΟΥΝ Κ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ

...11/01/2017 - 01:03:36

ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ Η ΑΛΗΘΕΙΑ... ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΟΥ, ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΚ ΤΟΥ ΠΟΝΗΡΟΥ...

...11/01/2017 - 01:02:28

ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΙΖΕΤΑΙ ΛΑΘΟΣ... ΔΙΑΡΡΟΕΣ, ΜΝΜ ΜΕ ΝΟΗΜΑ ΣΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ, ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΕΣ ΚΛΠ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΔΗΛΩΣΕΙΣ... ΝΑ ΠΕΙΣΟΥΝ ΠΟΙΟΝ; ΑΣ ΜΑΖΕΥΑΝ ΑΘΟΡΥΒΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΕΘΕΤΑΝ ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ

Ν11/01/2017 - 00:58:20

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗffgffgfg ΗΘΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ

καυλί11/01/2017 - 00:39:00

ΕΝΩ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΑΠΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΧΡΗΜΑΤΕΣ?ΤΙ ΑΚΟΥΩ Σ ΛΕΕΙ Η ΜΑΝΑ ΑΝ ΔΕ ΟΔΗfgΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΓΤΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΑΥΤΕΣ

...11/01/2017 - 00:37:16

ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ.ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΙΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΔΗΞΕΙΣ ΤΑ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕΣ ΒΟΛΤΑ ...ΤΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΠΙΤΙ.

ευ11/01/2017 - 00:35:51

ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΥΟ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΨΕΜΑΤΑ.ΑΛΛΑ ΕΠΙΜΕΝΩ, Η ΜΑΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΛΥ ΦΙΛΟΧΡΗΜΑΤΗ.

Μαντα11/01/2017 - 00:28:29

Τffgffgfg επίπεδffgffgfg της Μαντάμ τffgffgfg έχffgffgfgυμε καταλάβει.Τffgffgfg ξέρffgffgfgυμε ότι την ενδιαφέρει τffgffgfg χρημα γιαυτffgffgfg έφαγε τα μffgffgfgύτρα της η παλιffgffgfgσακατησα.τα λεφτά πffgffgfgυ θέλει είναι βαμμένα με τffgffgfg αίμα τffgffgfgυ Παντελή.Ααα κ λίγffgffgfg σεβασμός στην ffgffgfgικffgffgfgγένεια π

ΕΓΩ11/01/2017 - 00:28:21

ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΑΣΑ

Μ11/01/2017 - 00:28:01

ΚΑΤΙ ΒΡΡΩΜΑΕΙ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ

Ε11/01/2017 - 00:23:02

ΕΓΩ ΟΔΗfgΣΑ.. ΑΛΛΑ ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΙ ΟΔΗfgΣΑ ?

fg11/01/2017 - 00:21:07

Η ΦΡΟΣΩ ΟΔΗΓΑΓΕ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ ΤΕΛΙΚΑ.. ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΟΔΗΓΑΓΕ

ΕΛΕΟΣ11/01/2017 - 00:13:18

ΑΣ ΤΗς ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟς ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥς ΔΕΝ ΤΗς ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟ.

κffgffgfgτάς11/01/2017 - 00:09:16

καργιffgffgfgλα

Κffgffgfgτάς11/01/2017 - 00:08:48

ΑΠΟΡΩ ΤΙ ΠΛΑΤΕΣ ΕΧΕΙ Κ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ

...10/01/2017 - 23:59:50

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ ΕΧΕΙ ΚΙΝΗΘΕΙ ΠΟΛΥ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΕΙ ΛΕΦΤΑ. ΑΛΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΑΔΙΚΑ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ.

...10/01/2017 - 23:57:26

ΠΑΙΔΙΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ, ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ. ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΤΕ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΕ ΑΥΤΗΝ. ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΜΠΗΚΕ Κ.Α.

10/01/2017 - 23:47:22

ΑΥΤΗ ΓΙΑΤΙ ΜΠΗΚΕ ΠΟΥ Ο ΑΛΛΟΣ ΗΤΑΝ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΟ ΦΤΑΙΕΙ ΝΑ ΜΗ ΠΑΡΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΑΞΙΖΕΙ.

ΟΚ10/01/2017 - 23:42:10

ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΛΙΓΟ ΑΣΤΟΧΟ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ "ΒΑΖΕΤΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΑΣ¨". Ο ΚΟΥΤΣΑΦΤΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ, ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΠΙΠΟΛΑΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΝΑ ΠΕΙ ΨΕΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΥΡΩΘΕΙ ΤΟ ΚΥΡΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ

ΜΚ10/01/2017 - 23:37:57

ΕΝΑΝ ΧΡΟΝΟ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ, ΛΕΕΙ, ΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ, ΠΟΥ ΕΧΑΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΔΕΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝΤΑΙ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ, ΜΠΡΑΒΟ, ΩΡΑΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ.

;;;10/01/2017 - 23:37:56

ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ, ΚΑΙ Η ΟΙΚ.. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΤΙ ΤΗ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΥΤΗ; ΔΕΝ ΤΗ ΧΑΝΕΙ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΤΗΣ, ΑΝ ΟΔΗfgΣΕ Η ΑΛΛΗ ΘΑ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ

...10/01/2017 - 23:34:48

ΜΑΛΛΟΝ ΑΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΟΥΝ ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΨΕΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΧΘΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΝΕΙ Η ΕΠΕΙΔΗ ΠΙΣΤΕΥΕΙ (ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ) ΟΤΙ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΣΗ.

;;;;10/01/2017 - 23:30:27

ΜΑ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ. ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙ. ΓΙΑΤΙ ΤΟΝΙΖΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΝ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ; ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΛΑ, ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΟΤΙ Η ΟΙΚ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΑΠΟΖΗΜΙ