11/01/2017 - 10:17

Δέσποινα Καμπούρη: Ζήτησε δημόσια συγγνώμη από την μεγάλη της κόρη

Μέσα από τα social media η Δέσποινα Καμπούρη ζήτησε δημόσια συγγνώμη από την μεγάλη της κόρη.

Ως στοργική μαμά, η Δέσποινα σε μία εξομολόγηση ψυχής, δημοσίευσε, το απόγευμα της Τρίτης, στο Instagram, μία φωτογραφία με την πρωτότοκη κόρη της, Έλενα κι έγραψε:

«Συγγνώμη Έλενα… Συγγνώμη αν σε παραμέλησα κάποιες φορές που με ζητούσες επίμονα. Ήταν επειδή η αδερφή σου με είχε απόλυτη ανάγκη και της έδωσα προτεραιότητα. Αλλά ξέρεις κάτι; Μου λείπουν οι δικές μας μοναδικές στιγμές που απολαμβάναμε μόνο εσύ κι εγώ, η μία την άλλη. Μόνες στο σπίτι να κυνηγιόμαστε και να ακούγονται τα γέλια μας σε όλο το τετράγωνο. Τώρα πρέπει να κάνουμε απόλυτη ησυχία όταν κοιμάται το μωρό για να μη το ξυπνήσουμε και κλαίει…».

loading...


Σχολιάστε το άρθρο

ΠΡΟΣΟΧΗ: Τα σχόλια σας, ΔΕΝ υιοθετούνται! Η ηλεκτρονική σας διεύθυνση, θα είναι στη διάθεση οποιουδήποτε, παρουσιάσει έννομο συμφέρον!

ΣΩΡΑΣ11/01/2017 - 22:49:54

ΡΕ ,ΠΩΣ ΚΙ ΕΤΣΙ;

ΑΡΤΕΜ11/01/2017 - 22:36:43

ΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ? ΑΝΤΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΣΥΓΧΩΡΟΧΑΡΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΜΠΟΥ

Ω11/01/2017 - 22:32:34

ΧΕΣΤΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΥΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ. ΜΗΤΕΡΕΣ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

Απffgffgfgρι11/01/2017 - 22:29:00

Πffgffgfgιffgffgfgν απελυσε;;;

ΑΜΑΝ 11/01/2017 - 15:05:06

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΣΕ ΟΛΑ

ω11/01/2017 - 14:55:26

ΣΚΑΤΟΨΥΧΗ ΥΑΙΝΑ ΠΟΥ ΜΕΣΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΑΠΟΛΥΘΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΣ ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ, ΚΑΤΑ Τ'ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΓΛΥΚΟΥΛΑ Η ΚΑΡΓΙΑ. ΟΥΥΥΥΣΤΤΤΤ ΜΩΡΗΗΗ ΚΑΤΣΑΡΙΔΟΜΟΥΡΑ ΚΕΡΑΤΟΎ Ε ΚΕΡΑΤΟΎ

ΡΕ11/01/2017 - 14:55:13

ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...ΕΝΩ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ,ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΝΙΩΣΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ...

ΑΥΤΟ11/01/2017 - 14:50:46

ΜΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ?

ΑΥΤΟ11/01/2017 - 14:50:01

ΠΟΥ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ ΤΟ ΛΕΜΕ ΜΕΣΩ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ ΜΕ ΞΕΠΕΡΝΑΕΙ. ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ Ο ΓΟΝΙΟΣ ΜΑΣ ΤΣΟΥΠ ΤΟΥ ΛΕΜΕ ΠΟΣΟ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΤΟ ΦΕΙΣΜΠ, ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΤΙ ΤΣΟΥΠ ΕΚΕΙ. ΜΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ Π

κόραξ11/01/2017 - 14:44:50

Γεμίσαμε απεγ ν ωσμέ ν α τίπΟτα.

ΕΙΝΑΙ11/01/2017 - 13:46:25

ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑ.

Ράνια11/01/2017 - 11:44:09

ΚΑΛΑ, ΤΟ'ΧΕΙ ΚΑΨΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ..ΓΙΑΤΙ ΤΟΟΟΣΟΣ ΝΤΟΡΟΣ ΚΟΡΊΤΣΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ;;;;; ΤΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΤΟ ΕΛΕΓΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΤΙΔΙΑΝ......ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΚΟΙΝΟΠΟΊΗΣΗ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ;;;