11/01/2017 - 14:09

Η φωτογραφία που αφιέρωσε ο γιος του Κυριάκου Μητσοτάκη στον πατέρα του

Με αφορμή την συμπλήρωση ενός έτους του πατέρα του στο τιμόνι της Νέας Δημοκρατίας, ο Κωνσταντίνος Μητσοτάκης του έστειλε μια φωτογραφία στην οποία έγραφε με νόημα «ποτέ μην εγκαταλείπεις».



Σχολιάστε το άρθρο

ΠΡΟΣΟΧΗ: Τα σχόλια σας, ΔΕΝ υιοθετούνται! Η ηλεκτρονική σας διεύθυνση, θα είναι στη διάθεση οποιουδήποτε, παρουσιάσει έννομο συμφέρον!

ΜΗ12/01/2017 - 14:19:14

ΣΚΑΤΕ. Η ΦΩΤΟ ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΚΟΠΟ ΤΗΣ. ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΙ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟΤΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΘΟΥΜΕ ΤΠΤ. Ο ΓΙΟΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ

Ράνια12/01/2017 - 14:15:34

Π Α Σ Ο Κ

Ράνια12/01/2017 - 14:15:01

ffgfg ΚΑΙ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥfgΝ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ.....ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ, ΚΟΜΑΤΟΣΚΥΛΑ, ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟΙ...ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΧΙΛΙΕΣ ΜΑΣΕΛΕΣ ΚΑΙ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΑΡΙΟ...ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.....

@ΕΤΣΙ12/01/2017 - 14:10:15

ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΑΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ? ΠΩΣ ΚΙ ΕΤΣΙ?

ΕΤΣΙ12/01/2017 - 14:06:30

ΧΙΛΙΑΕΝΙΑΚΟΣΑΟΓΔΟΝΤΑΕΝΑ ΦΕΡΑΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ Η ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΤΕΛΟΥΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΔΥΟΧΙΛΙΑΔΕΣ ΔΕΚΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΥ ΓΑΠ ΕΙΣΟΔΟ ΣΤΟ ΔΝΤ ΔΥΟΧΙΛΙΑΔΕΣ ΔΕΚΑΠΕΝΤΕ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΛΛΑΓΜΕΝΗ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟ ΧΑΟΣ/

ΝΙΚΟΣ12/01/2017 - 14:00:20

ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΜΗΤΣΟΤΑΚΕΙΚΟ.

ΝΙΚΟΣ12/01/2017 - 13:59:54

ΠΕΣ ΤΑ ΡΑΝΙΑ.

Ράνια12/01/2017 - 13:53:05

ΚΥΒΕΡΝΟΥΣΑΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΠΟΥ ΥΠΟΓΡΑΨΑΝΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΗΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΚΩΛΟΜΝΗΜΌΝΙΆ ΤΟΥΣ, ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ ΕΝΟΧΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ.....

Ράνια12/01/2017 - 13:52:34

ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΣΚΟΥΠΙΔΑΡΙΟ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΜΠΙΣΤΕΙ ΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΠΟ....ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΑΝΕ ΤΟΟΟΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΚΥΒΕΡΝΑΝΕ....ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΣΕ...ΑΠΛΩΣ, ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΥΒΕΡΝΟΥΣΑΝ

ΟΤΑΝ12/01/2017 - 13:51:19

ΣΤΙΣ (ΑΣ ΠΟΥΜΕ) ΚΑΚΙΕΣ, ΑΝΤΙΠΡΟΤΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΜΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑ, ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣΕΙΣ?

ΦΕΥ12/01/2017 - 13:04:23

ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΚΑΚΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ. ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΑΠ ΕΞΩ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ Ο ΚΩΝffgffgfgΤΙΝΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΕΒΓΑΛΕ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΝΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΒΛΕΠΕ Νfg, ΚΥΡΙΑΚΟ, ΑΛΕΞΑΝ

ευ12/01/2017 - 01:38:23

ΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΑΟΣ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟ ΤΟ ΕΡΠΕΤΟΕΙΔΕΣ ΤΟΤΕ ΟΙ ΑΕΡΟΨΕΚΑΣΜΟΙ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΟΠΟ.

ΚΟΚΟ12/01/2017 - 01:29:53

ΚΑΛΕ ΤΙ ΑΓΙΟΓΡΑΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ;ΜΑΘΑΜΕ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΑΧΑ..ΤΟ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΕΙΧΕ ΣΧΕΣΗ ΕΝΩ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΙ..

ΚΑΛΑ11/01/2017 - 16:42:47

ΕΣΥ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΞΥΠΝΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ?ΤΟΥΣ ΜΕΤΡΗΣΕΣ ΤΟ ΑΙΚΙΟΥ?Η ΕΠΕΙΔΗ ΣΠΟΥΔΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΕΞΩ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ?ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΟΜΑΤΟΣΚΥΛΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΕΣ

ΜΠΡΑΒ11/01/2017 - 16:39:31

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗ ΒΓΕΙΣ ΠΟΤΕ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΖΗΤΩ ΠΟΥ ΚΑΗΚΑΜΕ.ΟΥΤΕ ΤΟ ΒΟΗΘΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΥΣ ΔΕ ΨΗΦΙΣΕ Ο ΑΧΡΕΙΟΣ.

παναγ11/01/2017 - 16:36:58

μffgffgfgυ,η ffgffgfgικffgffgfgγενεια Ανταμς.τffgffgfg τρωω ffgffgfgλffgffgfg τffgffgfg φαι μffgffgfgυ

ΧΑΧΑΧ11/01/2017 - 16:34:27

ΩΡΑΙΑ ΑΥΤΗ Η ΣΑΥΡΑ?Η ΑΣΧΗΜΙΑ ΤΗΣ ΣΕ ΣΚΙΑΖΕΙ.ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΩΜΑΤΕΡΗ.ΣΙfgΡΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΝΔ.ΜΑΣ ΕΠΕΙΣΕΣ.ΟΥΣΤ

ΠΟΙΑ11/01/2017 - 16:31:48

ΩΡΑΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΡΕ ΒΛΗΜΑ????ΧΩΡΙΣΜΕΝΟΙ ΕΦΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΞΑffgffgfgΜΙΞΑΝ ΜΟΛΙΣ ΕΒΑΖΕ ΓΙΑ ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ ΝΔ ,ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΡΧΗ...................

Γ11/01/2017 - 15:51:19

ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ ΧΩΡΙΣΜΕΝΟΙ.ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ.ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΑ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΖΟΥΣΑΝ ΧΩΡΙΑ. ΤΑ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΑΤΙΑΝΑ ΠΡΙΝ ΓΙΝΕΙ ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ ΝΔ

ΑΥΤΟ11/01/2017 - 15:50:03

ΟΧΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ... ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΡΟΔΙΝΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΑ

εεε;11/01/2017 - 15:45:01

ΟΧΙ ΜΩΡΕ, ΓΙΝΕΤΕ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ'ΟΙΚΟΝ ΚΑΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ,ΕΥΤΥΧΩς ΝΑ ΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗ ΚΥΚΛΟΦΟΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ "ΖΗΤΩ ΠΟΥ ΚΑΗΚΑΜΕ"

ΑΥΤΟ11/01/2017 - 15:28:58

ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΤΕ, ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ?

ΜΠΡΑΒ11/01/2017 - 14:28:29

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΛΑΟ ΣΟΥ, ΝΑ ΣΕ ΕΥΓΝΩΜΟΝΟΥΜΕ ΘΕΛΟΥΜΕ... ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΜΟΛΙΣ ΓΙΝΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ. ΠΑΝΤΩΣ Ο Κ. ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΕΒΓΑΛΕ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ, ΠΟΛΥ ΣΕΜΝΑ ΠΑΙΔΙΑ.

Ηfg11/01/2017 - 14:24:58

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ, ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ Η ΜΑΡΕΓΙΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΚΥΡΙΑΚΟ, ΕΙΣΑΙ Ο ΠΙΟ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΡΧΗΣ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ν. Δ. ΑΛΛΑ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΟΥ, ΔΕΝ Υ