11/01/2017 - 20:51

Δούκισσα Νομίκου: "Η δεύτερη πιο ωραία αγκαλιά στον κόσμο"

Η Δούκισσα Νομικού μπορεί να περνά αρκετές ώρες της ημέρας μαζί με τον Δημήτρη Θεοδωρίδη, ωστόσο δεν ξεχνά και την άλλη μεγάλη της αγάπη τον… σκύλο της. Η ξανθιά παρουσιάστρια του ANT1 μοιράζεται αρκετά συχνά με τους διαδικτυακούς της φίλους φωτογραφίες από τις ξέγνοιαστες στιγμές που περνά εντός και εκτός σπιτιού.

Σε πολλά από αυτά τα στιγμιότυπα βλέπουμε και τον σκύλο της με τον οποία η ίδια έχει μια ιδιαίτερη σχέση. Σήμερα, η Δούκισσα Νομικού φορώντας τα αθλητικά της, ξάπλωσε στα πατώματα απολαμβάνοντας την αγκαλιά του.

«Η (δεύτερη) πιο ωραία αγκαλιά στον κόσμο ❤», έγραψε για λεζάντα υπενθυμίζοντας μας πως σαν την αγκαλιά του συντρόφου της… δεν έχει!

Η Δούκισσα Νομικού με τον σκύλο της.

loading...


Σχολιάστε το άρθρο

ΠΡΟΣΟΧΗ: Τα σχόλια σας, ΔΕΝ υιοθετούνται! Η ηλεκτρονική σας διεύθυνση, θα είναι στη διάθεση οποιουδήποτε, παρουσιάσει έννομο συμφέρον!

Ρ12/01/2017 - 17:42:31

ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΗ . Ο ΓΑΜΟΣ ΑΡΓΗΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ

ΚΑΙ12/01/2017 - 14:38:25

ΓΙ ΑΥΤΟΝ.

ΚΑΙ12/01/2017 - 14:38:02

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΑΣΧΗΜΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΡΑΤΣΑ ΕΙΝΑΙ,ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ.ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΦΙΛΑΕΙ,ΔΕΝ ΣΙΧΑΙΝΕfgfgfg;ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙ ΑΥ

ΠΑΡΤΑ12/01/2017 - 14:32:20

ΞΕΦΤΥΛΙΖΕΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ.ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΧΕΙ ΑΔΥΝΑΜΙΑ Σ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ Κ ΜΟΝΟ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙ.ΔΙΚΑΙΩΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΤΗΣ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΗΣ ΠΙΑ.

ΛΕΩ 12/01/2017 - 14:30:39

ΙΣΩΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΤΡΟΦΟΔΟΤΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΥΡΟΔΟΤΕΙ Κ Η ΔΟΥΚΙΣΣΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ.ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΕΙ Σ ΠΙΑΤΣΑ ΤΑ ΞΑΡΕΙ ΤΑ ΚΑΤΑΤΟΠΙΑ..ΙΣΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΧΕΙΡΙΣΤΕΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ.

ναι12/01/2017 - 14:26:10

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΦΙΛΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΒΟΥΛΩΣΕΙΣ ΤΑ ΣΤΟΜΑΤΑ ΟΛΩffgfgΕΝ ΚΟΙΤΑΕΙ Η ΣΤΑΜΑΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΑΡΑΧΝΕΣ ΚΑΙ ΛΑΚΑΝΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΟΛΙΣ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΣ,ΛΥΣΣΑΞΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ ΟΙ Α

ΛΕΩ 12/01/2017 - 13:43:47

ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ, ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΖΙ.ΑΥΤΗ ΕΙΤΕ ΣΤΗΝΕΙ ΕΙΤΕ ΤΡΟΦΟΔΟΤΕΙ ΕΝΑ ΓΑΙΤΑΝΑΚΙ ΦΗΜΩΝ, ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΝ.

ΑΥΤΑ12/01/2017 - 13:21:50

ΧΑΧΑ...ΑΚΟΥΣΤΕ ΕΚΔΟΧΗ:Η ΣΤΑΜΑΤΗ ΠΗΡΕ Κ ΚΑΛΑ Γ ΝΑ ΕΥΧΗΘΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙ ΠΡΩΤΗ ΤΗ ΦΗΜΗ.Τ Ν ΠΕΙ ΤΟ ΔΟΥΚΙΣΣΑΚΙ ΟΧΙ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΠΡΟΤΑΣΗ.ΑΡΑ Μ ΕΧΕΙ ΓΚΟΜΕΝΑ ΑΚΟΜΗ.ΔΕ ΣΧΟΛΙΑΣΕ ΤΠΤ ΓΤ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ Ν ΕΝΝΟΗΘΕΙ Τ ΣΕΝΑΡΙΟ

Π12/01/2017 - 12:38:25

Η ΣΤΑΜΑΤΗ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΧΗΘΗΚΕ ΚΑΙ Η ΔΟΥΚΙΣΣΑ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕ.ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛ ΕΙΠΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΟΝ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΦΟΡΑΕΙ ΜΟΝΟΠΕΤΡΟ

ΔΕΝ12/01/2017 - 11:23:51

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΦΟΥΛ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΣΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΘΕΩΡΗΣΕΙ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΑΚΙ.ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ

ναι12/01/2017 - 11:22:04

Η ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΤΗΣ ΚΟΛΑΝΕ.ΑΕΙ ΣΙΧΤΙΡ Ο ΚΑΘΕ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΗΣ.ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΜΑΣ ΡΩΤΑΓΑΝ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ Κ ΠΑΡΕΞΗΓΙΟΜΟΥΝΑ.

....12/01/2017 - 11:20:36

ΕΝΝΟΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ Η ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ.ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΝ ;ΔΥΣΤΥΧΩΣ...

.12/01/2017 - 11:18:55

ΕΓΩ...ΧΑΧΑ Η ΜΩΡΗ ΠΑΡΘΕΝΑ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑ; ΦΟΥΛ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ Κ ΚΩΛΟΣΚΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΝ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ.ΕΧΩ ΔΕΙ Κ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΕΜΠΕΙΡΕΣ Κ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ.ΛΟΓΙΚΑ ΑΥΤΟΣ ΔΕ ΜΑΣΑ.

Χ12/01/2017 - 11:13:46

Α, ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΙΜΗΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ. ΔΛΔ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ; ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ, ΤΙ ΛΕΤΕ;

ΕΓΩ12/01/2017 - 11:02:23

ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΛΑΛΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ;ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΡΩΤΟΥΣΑΝ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΩΡΗ ΠΑΡΘΕΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ,ΕΕΕ ΟΧΙ

ΕΓΩ12/01/2017 - 11:00:57

ΠΟΙΟ ΞΥΛΟ;ΘΑ ΤΟΥ ΛΕΓΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ.ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΗ ΤΙ ΝΑ ΛΕΕΙ;ΑΝ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ,ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΘΑ ΚΑΘΟΜΟΥΝΑ ΣΑΝ ΤΟΝ ΚΟΡΟΙΔΟ

....12/01/2017 - 10:55:20

Ή ΚΑΡΓΑ ΞΥΠΝΙΟΣ.ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ....

Και 12/01/2017 - 10:54:37

ΕΙΔΑΤΕ ΣΚΥΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ...Ο ΦΤΩΧΟΣ.ΚΙ ΑΥΤΗ ΛΥΣΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΠΟΣΑ ΚΟΙΝΑ ΕΧΟΥΝ, ΠΩΣ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ Ο Εffgffgfg ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ.ΠΟΣΟ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ.ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΔΟΜΕΝΗ.ΔΕ ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗ ΤΗ ΧΑΣΕΙ Ο ΜΠΟΥΛΗΣ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΡΓΑ ΑΝΩΡΙΜΟΣ

012/01/2017 - 10:51:44

ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΤΥΧΟΥΝ ΤΟ ΣΤΟΧΟ ΤΟΥΣ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ.ΒΔΕΛΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.

Τζια12/01/2017 - 10:50:37

ΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΣ ΔΗΛ; ΞΥΛΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ...ΧΑΧΑ

ΕΓΩ12/01/2017 - 08:50:43

ΝΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΟΥΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑΤΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΜΟΝΟΠΕΤΡΟ,ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ.ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΑ ΜΕΓΑΛΗ ΦΑΣΑΡΙΑ

ΕΓΩ12/01/2017 - 08:48:52

ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΗΞΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΡΩΤΑΝΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΕΙΠΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΔΟΥΚΙΣΣΑΣ ΘΑ ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ

ΝΤΑΞ12/01/2017 - 08:47:14

ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΟ ΓΛΥΨΙΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ;ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ Εffgffgfg ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΘΕΛΕΙ.ΟΧΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ

Λ.12/01/2017 - 00:14:46

Ξ

.11/01/2017 - 23:24:33

Ε ΡΕ ΤΗΝ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΤΙ ΤΡΑΒΑ..ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΑΑΑΑ...ΖΟΟΟΡΙΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑ

ΑΝΝΑ11/01/2017 - 23:10:23

ΠΡΩΤΑ ΤΟΥ ΣΚΥΛΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ?

.11/01/2017 - 22:57:56

ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦΗ ΜΑΘΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ