03/04/2014 - 11:40

Έσκασαν από ζήλεια οι Σκορδολιαγκαίοι!!! «Η Ζέτα ήταν σαν το κοριτσάκι με τα σπίρτα»

Ο Γιώργος Λιάγκας μπορεί να πονούσε το δοντάκι του, αλλά άνοιξε το στόμα του και τα είπε όλα... για το Just The Two Of Us!

«Το θέμα είναι ποια σας άρεσε πιο πολύ, η Ζέτα του ΑΝΤ1 ή η Ζέτα του MEGA; Όταν κάποιος έχει κάποιες ατέλειες, φροντίζει μια παραγωγή που τον αγαπάει και τον φροντίζει να του τις καλύψει και όχι να τις αναδείξει. Δεν έχει τα ωραιότερα πόδια του κόσμου η Ζέτα και όμως φόραγε ένα φόρεμα που φαινόταν ότι δεν έχει ωραίες γάμπες και ωραία γόνατα. Γιατί, ενώ είναι κούκλα; Φαινόταν επίσης ότι δεν έχει στήθος, ενώ έχει μια χαρά στήθος. Επειδή είχε αδυνατίσει ήταν κάτι ώμοι σαν το κοριτσάκι με τα σπίρτα. Ο καλύτερος όλων, ο star ήταν ο Θεοφάνους, όμορφος, με χιούμορ, με ευφυΐα που την έβγαλε».

Σχολιάστε το άρθρο

ΠΡΟΣΟΧΗ: Τα σχόλια σας, ΔΕΝ υοθετούνται! Η ηλεκτρονική σας διεύθυνση, θα είναι στη διάθεση οποιουδήποτε, παρουσιάσει έννομο συμφέρον!

πρωινο ζετα fuck πρωινο03/04/2014 - 21:42:21

Αντε βρε Μαλακα γυμνοσαλιαγκα με την πατατα. Μου αρεσει ο αντεννα αλλα εξαιτιασ σου δεν τον βλεπω. ΠΑΠΑΡΑ. Που να κανει η Ζετα πρωινο του χρονου και να @@@θεις γα.μιολη.

Ξ03/04/2014 - 21:13:48

μιλαει ο λιαγκας για τα ποδια της Μακρυπούλια γιατι αυτο ειναι το μονο ατου της γυναικας του. Ωραια τα καλλίγραμμα πόδια δεν λέω , αλλά αμα εχεις φατσούλα Φαίης τί να τα κάνεις?

giorgos03/04/2014 - 20:46:24

η μακρυπουλια καλα θα κανει να βαλει και κανενα κιλο γιατι ετσι πως την ειδα χθες ηταν πραγματικα για λυπηση και ας πειτε οτι θελετε.τα ποδια της μοιαζαν κυριολεκτικα με καλαμακια.καθε φορα που την βλεπω νομιζω πως χανει ολο και περισσοτερο βαρος και φαινεται λες και γερασε.

ΡΕΝΑ03/04/2014 - 19:03:17

ΚΟΥΚΛΑΡΑ Η ΖΕΤΑ@@@@@@ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΟΟΥ ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ?ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΛΙΑΓΚΑ ΑΣ ΠΑΡΚΑΡΗ ΤΟ ΚΑΛΑΜΙ...ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ.....

αυτα03/04/2014 - 18:22:43

Νομιζω η πλειοψηφια εγραψε οτι το σοου ηταν τρισαθλιο με εξαιρεση την Ζετα που επιτελους εδει@@@ λιγο ταλεντο.Το βλαχοζευγαρο ηταν και θα παραμεινουν δευτερατζες ανηθικοι κουτοπονηροι.

XIXI03/04/2014 - 17:47:47

ΤΟ ΣΟΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΑΙΣΙΟ ΑΛΛΑ Η ΜΑΚΡΥΠΟΥΛΙΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ.Ο ΛΙΑΓΚΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΓΕΝΙΚΩΣ.

ωχου03/04/2014 - 17:24:58

Δηλαδή η Σκορδά βγαίνει με τέτοια χάλια μετά την φροντίδα της παραγωγής που την αγαπάει;;;; χαχαχαχαχαχα μαζέψου ρε Λιάγκα Όταν έχεις τέτοια μούτρα και τη μουτσούνα γυναίκα και βγαίνετε στο γυαλί δε σε παίρνει να μιλάς για ατέλειες

@ 16.5103/04/2014 - 17:01:07

δεν το είδα ψες το σόου. Εσύ τι είδες ψες;

κάποιος03/04/2014 - 16:51:10

Εντά@@@ι κατάλαβα προσπαθείτε και οι ίδιοι με τα σχόλια που γράφετε να πεισετε τουε εαυτους σας ότι το σόου του μεγκα ψες ήταν τέλειο. γράψετε κάτι ακόμα στο τέλος μπορεί να τα καταφέρετε.χα χα χα χα

τας03/04/2014 - 16:44:13

Το ζευγαρι εσκασε σημερα η μουρη τους ηταν στο πατωμα γιατι η ζετα ειναι πιο καλη απο τη φαιη

κουτσομπολα03/04/2014 - 16:41:26

Αμαν βρε παιδια με τα αγγλικα γραψτε ελληνικα να σας διαβαζουμε χωρις να μας βγαινουν τα ματια

οοο03/04/2014 - 16:39:17

16:32 σσσσσσσσσσσωστά μιλάς

aporia03/04/2014 - 16:36:23

συγνώμη πρώτη φορά μπαίνω στη σελίδα σας αλλά εδώ μέσα μόνο υποστηρικτές του mega γράφουν σχόλια?

σσσσσσσσσσσ03/04/2014 - 16:32:40

γιατι δεν βλέπετε τα πράγματα πιο αντικειμενικά? το σόου ψες δεν βλεπότανε. χάλια φωνές, φωτισμός, ήχος. Όταν ήτανε η Μακρυπούλια στον αντ1 πόσοι απο εσάς την υποστηρίζατε? μην πω τι λέγατε για αυτήν. τώρα που πήγε στο μέγκα ξαφνικά την αγαπήσατε? δεν μας παρατάτε λέω εγώ........... και γιατί να μην γίνεται κριτική για το j2us για τα σόου του αντ1 δεν γίνεται δηλαδή κριτική?

xxxxxxxxxx03/04/2014 - 16:25:20

mia er@@@tisi. poios diag@@@nizotan pses? i zeta? giati den kanete kamia anafora gia tous diag@@@nizomenous?

φτου03/04/2014 - 15:58:16

Δε βλέπει τα χάλια του ο απαίσιος@@@ Τα ζώα δεν έχουν δικαίωμα να σχολίαζουν τους ωραίους όπως είναι η Μακρυπούλια.

αθηναΕγω ειδα στους μεσους ορους μεγκαλη ανοδο 03/04/2014 - 14:28:35

Εγω ειδα στους μεσους ορους μεγκαλη ανοδο

Δ03/04/2014 - 13:31:17

Hταν πανεμορφη χτες, αν κ θα ηθελα αλλο χρωμα φορεμα.

ιον03/04/2014 - 13:03:02

ρε μυτόγκα, σου τη βάρεσε γερά που σε τελείωσε το μέγκα και σου φαίνεται.

δυστυχώς03/04/2014 - 13:00:17

Ειναι η μόδα 80'ς

και ακομη...03/04/2014 - 12:57:20

επισης για να κανει το μεγκα τετοιο σοου σημαινει οτι εχει κανα φραγκο.τι ρουχα ηταν αυτα χθες?σα να βγηκαν απο ταινια του 1989 αντε 1990

Guest03/04/2014 - 12:55:34

Το Σκορδολιαγκαίικο έχει καβαλήσει ένα καλάμι και τρέχει απαξιώνοντας όλους τους άλλους. Μπορεί να έχουν πολλές άκρες στη δουλειά αλλά δεν μπορείς να τους απαξιώνεις όλους γιατί ρόδα είναι και γυρίζει και αυτοί θα πάθουν μεγάλο σοκ από το απότομο "πέσιμο" κάποια στιγμή...

λευκή καθαρη σελιδα για την νέα αρχή03/04/2014 - 12:52:53

Πολύ καλά έκανε και εμφανίστηκε έτσι, ηταν όμορφη απλή χωρίς περιττά φτιασιδια και κοσμήματα. Και η αλλαγή στα μαλλιά έγινε με σκοπό, ήθελε να διαγράψει το παρελθόν.

χχ03/04/2014 - 12:47:58

Η Ζέτα μετα την χθεσινή παρουσίαση έχει το πρωινό στο τσεπακι της και αυτό πονάει τους απέναντι που αυτή την στιγμη παιζουν μόνοι τους μπάλα.

ΑΙΣΧΟΣ ΛΙΑΓΚΑ03/04/2014 - 12:47:26

ΠΕΡΥΣΙ Π0Υ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΜΕΓΓΑ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΔΕ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΖΕΤΑ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΤΗ ΝΤΥΝΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗ ΧΤΕΝΙΖΑΝΕ ΦΡΤΟΣ ΠΟΥ Η ΖΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΚΑΝΑΛΙ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΚΑΛΗ ΣΤΟΜ ΑΝΤΕΝΑ ΣΧΛΑΜΑΡΑΣ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΔΕ ΒΟΙΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΣΤΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Ο ΛΙΑΓΚΑΣ

12:43:3803/04/2014 - 12:47:26

Αμα βρεις την απάντηση πες μου και μένα, γιατί κι εγώ την ίδια απορία έχω. Όσο συνεχίζουν σόου "υπερπαραγωγές", τόσο πιο άκυρους καλεσμένους φέρνουν.

κοράκι03/04/2014 - 12:47:24

Δεν παραδέχεται καμία ως παρουσιάστρια, γιατί μία είναι η καλύτερη, η Φαίη.Ας τη βάλει του χρόνου ο αντένα να παρουσιάσει να γελάσουμε λίγο

ο03/04/2014 - 12:44:27

Η Ζέτα είναι σαν το κοριτσάκι με τα σπίρτα? Όλοι οι έλληνες σαν το κοριτσάκι με τα σπίρτα είμαστε. Είναι κιτς να εμφανιστεί σε μια φτωχή παραγωγή με κολιέδες, κότσους @@@ande. Άσε που προμοτάρεται σαν το κορίτσι με τα σπίρτα της διπλανής πόρτας. Οσο για τα σπίρτα μην γελάτε. Μπορεί κ να χρειαστούν αν μας κόψουν το ρευμα

ας μου εξηγησει καποιος03/04/2014 - 12:43:38

ομολογουμενως κακης ποιοτητας εκπομπης.που τα βρισκουν τα ατομα να συμμετασχουν στο σοου?δεν μπορω να καταλαβω

μήπως φοβάται ο Λιαγκας;03/04/2014 - 12:42:06

Κανει μπαμ για ποιο ρολο προοριζουν την Ζέτα γι αυτό και η αλλαγή του προφιλ. Έλεγαν οτι κανει μόνο για σόου οτι είναι κρύα και παρουσιάζει με ωτοκιου και γι αυτό δεν κανει για πρωινο, χθες λοιπόν τα κατέρριψε όλα και παρουσίασε χωρις ωτοκιου.

Κριστιν03/04/2014 - 12:40:15

Στη Ζέτα πάει η παρουσίαση σόου πολύ, το έχει. Αλλά δεν ξέρω αν είναι η προσιτή γυναίκα για καθημερινό πρωϊνό σόου. Χτες ήταν καλή, αλλά έκανε υπερπροσπάθεια να διώ@@@ι το στυλ παρουσίασης που είχε στο ντάνσινγκ και οριακά δεν ξέφευγε προς γελοίο κάποιες στιγμές. Από εμφάνιση ήταν η χειρότερη που έχω δει μέχρι τώρα. Καρέ ρένα παγκράτη και ανορεξική. Ας το κοιτά@@@ι αυτό κι εκεί οριακά είναι.

ποσο μλκ παιζει να είναι ο Λιαγκας.03/04/2014 - 12:36:49

Σχολιάζει τα ποδια της Ζετας - που είναι υπεροχα- και δεν βλέπει το προσωπο της Φαιης διπλά του που είναι χάλια. Του Λιαγκα του αρέσει το στυλ αλτερ που είχε η Φαίη το σαχλοκουδουνε της δευτεροκλασατης γκομενας εκεί έχει μείνει.

Guest03/04/2014 - 12:34:14

Ακριβώς έτσι είναι 12:18, και είναι και τόσο βλάκας που νομίζει ότι κανείς δεν έχει καταλάβει τον λόγο που τα λέει όλα αυτά...

λιλα03/04/2014 - 12:32:37

Το μόνο που άξιζε από το σόου ήταν η Ζέτα. Τον Λιάγκα δεν θα τον σχολιάσω καθόλου, τον βαριέμαι θανάσιμα ..

12:18:00 εχεις δικιο03/04/2014 - 12:19:36

Πολυ εξυπνο σχολιο μπραβο.Δεν το ειχα σκεφτει ετσι.

τα πραγματα ειναι απλά03/04/2014 - 12:18:00

Ξέρει γιατί θάβει ο Λιαγκας, γιατί με το νεο λουκ στην εμφάνιση και στην παρουσίαση το Μέγκα την προβάλει πιο απλή, γήινη και ευπροσηγορη γιατί την προετοιμάζει για το πρωινό. Και αυτό δεν θέλει ουτε να το σκέφτεται ο Λιαγκας.

RIRI03/04/2014 - 12:08:14

na tane h zhleia psora ..itan panemorfh h zeta xthes..kai teleio malli, tha to kan@@@ kai eg@@@ ..