21/06/2015 - 16:20

Αποστόλης Τότσικας-Ρούλα Ρέβη: Τελικά περιμένουν δίδυμα

Όλες οι τελευταίες πληροφορίες για τα μωράκια τους.


Ο Αποστόλης Τότσικας και η Ρούλα Ρέβη είναι πολύ ευτυχισμένοι γιατί σε λίγο καιρό θα γίνουν γονείς όχι ενός μωρού αλλά δύο.

Το ζευγάρι, σύμφωνα με τη Real περιμένει δίδυμα και πετάει ήδη στον έβδομο ουρανό. Οι δυο τους σε λίγες μέρες θα γιορτάσουν την πρώτη επέτειο του γάμου τους και νοιώθουν τρισευτυχισμένοι που σύντομα θα γίνουν γονείς και θα κρατάνε στην αγκαλιά τους δύο μωράκια.



Σχολιάστε το άρθρο

ΠΡΟΣΟΧΗ: Τα σχόλια σας, ΔΕΝ υιοθετούνται! Η ηλεκτρονική σας διεύθυνση, θα είναι στη διάθεση οποιουδήποτε, παρουσιάσει έννομο συμφέρον!

j23/04/2017 - 17:56:19

Πι ειναι τ πρβλημα σας και τα βαλατε με την γυναικα πυ απεκτισε παιδια??? Δεν καταλαβα τι κακ εκανε??? Αν θελετε ζρι και καλα να κρατε καπια αυτη ειναι η μενεγακη πυ στα 50 της ηθελε παιδι απ τν γκμεν της και ξ

....22/06/2015 - 21:47:00

Αγραμματεσ είστε εσεις απο κάτω που υποστηρίζετε εγκυμοσύνες στα πενήντα. Αυτα γίνονται μόνο σε χώρες του νοτου. Όχι στην Ευρώπη. Κρίνετε κιολας κ μιλατε για ανάπτυξη κ προοδευτισμο. Τρομάρα σας

@οπ22/06/2015 - 15:54:20

δεν γινονται απο αγραμματους αλλα απο εμπαθεις κι αυτο ειναι χειροτερο...

οπ22/06/2015 - 15:36:51

διακοσια χρονια πισω και πραγματικα λυπαμαι αν αυτοι οι σχολιασμοι γινονται απο μορφωμενες γυναικες.μαλλον απο αγραμματες που δυστυχως ειναι και η πλειοψηφια της χωρας.χαλια λαος.

@@@@@@@@@22/06/2015 - 15:03:48

Καλά δεν ντρέπεστε; Πόση κακία για μια γυναίκα που ετοιμάζεται να φέρει στον κόσμο @@@ νέες ζωούλες. Κάποιοι πρέπει να πάτε επειγόντως σε ψυχίατρο.

@@@22/06/2015 - 13:58:45

Καρακατινάρες,κυράτσες,έχω αηδιάσει με τις απόψεις σας και με κάνετε να ντρέπομαι που είμαι γυναίκα.Τα μυαλά σας είναι πενήντα χρόνια πίσω,κι έπε@@@α αναρωτιόμαστε γιατί δεν πάμε μπροστά.

ςε22/06/2015 - 13:56:47

ναι μωρε η μισες ελλη@@@ες ανω των σαραντα κανουν αι βι εφ ε@@@υχημνενες με διδυμα,αυτη σας πειρα@@@.ασε μας κουκλ@@@σα μου.ντεκαντανς στη χωρα της μπανανιας.

.22/06/2015 - 13:47:43

παλι καλα που εχει φραγκα για να προσλαβει ντανταδες, γιατι δεν την εχω σε τετοια ηλικια να εχει δυναμεις να @@@νυχταει για δυο μωρα, ειναι σκληρη δουλεια

ερ22/06/2015 - 13:41:15

τι κληρονομικοτητα και μπουρδες;η γυναικα ειναι @@@@@@ εκανε εξωσωματικη και επιασε διδυμα.που ειναι το περιεργο;

Ουί22/06/2015 - 13:35:12

Δυστυχώς υπάρχουν και άσχημα σχόλια. Και όχι μόνο στην περίπτωση της Ρέβη, αλλά και σε άλλες. Και όσον αφορά αυτή που απο όλα όςα έγραψα κατάλαβε οτι καταριέμαι τί να πω; Την λυπάμαι.

@@@22/06/2015 - 13:34:34

μαγισσα φουρκα

Κικη22/06/2015 - 13:33:04

Παναγία μου πήγε και παντρεύτηκε την ασχήμη ο βλακάς

Ουί22/06/2015 - 13:31:58

Θα είναι δυο φορές μάνες.

Ουί22/06/2015 - 13:31:25

Εύχομαι και σε όσες θέλουν, να κρατήσουν σύντομα στην αγκαλιά τους το μωράκι τους. Ειδικά σε εκείνες που το λαχταρούν και το προσπαθούν πολύ. Και σε όσες πάλι δεν μπορούν με κανένα τρόπο, να σκεφτούν την υιοθεσία. Θα είνα

@Ουί22/06/2015 - 13:29:44

άει μαρί , καταριέσαι κιόλας, γιούφτσα

χ22/06/2015 - 13:29:24

ειπε κανεις τιποτα κακο για την εγκυμοσυνη της? Εννοε@@@αι πως της ευχομαστε να πανε ολα καλα. Ελεος. Το να λεμε οτι εκανε εξοσωματικη δεν ειναι κακια.

Ουί22/06/2015 - 13:28:10

Για αυτό μην κρίνετε τόσο εύκολα γιατί δεν Ξέρετε πως θα σας τα φέρει η ζωή. Δώστε μια ευχή στην γυναίκα να πάνε όλα καλά. Τόσο δύσκολο σας είναι; Εύχομαι σε όσες έχουν παιδάκια να τα χαίρονται καλότυχα και υγειή.

Ουί22/06/2015 - 13:25:45

Άλλες τους τυχαίνει εγκυμοσύνη στα είκοσι, τι να κάνουν; Να το ρίΞουν; Άλλες πάλι θέλουν παιδιά αλλά δεν μπορούν, τί να τις κάνουμε αυτές τις γυναίκες; Να τις πετάΞουμε στον Καιάδα;

Ουί22/06/2015 - 13:22:50

Αν πάλι θέλει να γίνει μάνα στα σαράντα, ας γίνει τότε. Και αν κάποια δεν θέλει ας μην γίνει ποτέ. Και πολλές φορές δεν έρχονται τα πράγματα όπως θέλουμε. Άλλες θέλουν να γίνουν μάνες μικρές αλλά δεν μπορούν.

Ουί22/06/2015 - 13:20:27

Βρε αφήστε τον κάθε άνθρωπο να ζήσει την ζωή του όπως θέλει. Τι σας νοιάζει εσάς; Κο@@@άΞτε τη ζωή σας καλύτερα. Αν μια γυναίκα θέλει να γίνει μάνα στα είκοσι ας γίνει, να μην ακούσει κανέναν οτι είναι πολύ μικρή, να ζήσει π

μαρα22/06/2015 - 12:50:29

Τι Παράσχο καλέ;; στον Πάντο θα πήγαν. Τον @@@ρού της εξοσωματικής. Μέχρι κ απο την Αυστραλία έρχονται ζευγάρια για να τα βοηθήσει να πιάσουν παιδί.

παρασ22/06/2015 - 12:36:31

σπι.τωσει

παρασ22/06/2015 - 12:35:54

ο αποστολης μαλλον εψαχνε μανα να τον σ@@@ωσει, να ειναι ανεξαρτητη οικονομικα, να μην τρεχει αυτος για να της προσφερει ανεση, αυτος μονο το κορμι του δινει κ τα υπολοιπα η ...εγκυος

;;;;;;22/06/2015 - 12:34:20

πολυ ασχημη κοπελα, αποκρουστικη, πως της κανει σεξ ο αποστολης, τοσο καλες φιφες παιρνει;

λολ22/06/2015 - 12:24:20

ναι να κανω παιδι στα @@@@@@, @@@@@@ κλπ που ουτε τα βγαζω περα με το μισθο για να λεω οτι εφερα στον κοσμο ενα παιδακι πριν τα @@@0 και , και να μην μπορω να του παρεχω τα βασικα και να δυσκολευομαι να το μεγαλωσω χωρις λεφτα

..22/06/2015 - 12:22:50

τωρα παλιαοτερα πριν @@@0 , @@@0 χρονια επδ οι γυναικες ουτε σπουδαζαν μονο ενα σχολειο εβγαζαν μην πω και πριν καμια @@@0ετια γεννουσαν απο τα @@@0 κατι της.τωρα ποια κοπελα να γεννησει στα @@@@@@,@@@@@@, @@@@@@ κλπ που η πλειοψηφια ε@@@ε ψαχνει δου

..22/06/2015 - 12:21:09

οκ μεγαλη ειναι στα @@@0 και να κανει το πρωτο της παιδι .καλα ολες σχεδον μετα τα @@@0 εγιναν μανες και μια χαρα υγιη παιδακια εβγαλαν.βανδη στα @@@@@@ το πρωτο ο ιδιο μενεγακη κλπ.

κκκκκ22/06/2015 - 11:20:10

εκτος του οτι ειναι ασχημη και μεγαλυτερη του, μεγαλοδειχνει περισσοτερο δηλ αν ειναι σαραντατρια μοιαζει με πενηντα...τελος παντων με το καλο, παρασχο φανταζομαι χτυπησαν, τελεια

ΜΕ ΤΟ22/06/2015 - 10:44:38

ΚΑΛΟ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥς ΚΑΙ Ας ΤΑ ΚΑΝΑΝ ΟΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ.ΠΟΛΛΑ ΝΕΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΤΩΝ @@@0 ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕς.......

χαχα22/06/2015 - 10:28:36

Θελω να πω οι αντρες δε παντρευονται η μεση Ελλη@@@α καιγεται να τυλι@@@ι το γαμπρο οχι ολες αλλα οι πιο πολλες

χαχα22/06/2015 - 10:27:51

ΠΟΙΑ ΚΑΡΙΕΡΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...ΜΕ ΤΡΑΚΟΣΙΑ ΕΥΡΩ ΚΑΡΙΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΙΔΑΤΕ?????? ΑΓ Α ΜΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ χααχαχχαχαχχ

......22/06/2015 - 10:18:31

Παλια εκαναν ολο ταξιδια και βολτες.Απο τα τριαντα αλλαξαν εντελως ζωη.

......22/06/2015 - 10:17:42

Τα "θελω" καθενος διαφερουν.Ξερω ζευγαρι που εκανε παλια σουπερ ζωη.Τωρα προτιμα δυο παιδια με ενα μισθο και αυτο κομμενο και βοηθεια απο περιουσια γονιων.Πανε και για τρ@@@ο μαλιστα.

@@@@@@@@@@@@@@@22/06/2015 - 10:10:08

σε παιδια τοσο νωρις

@@@@@@@@@@@@@@@22/06/2015 - 10:09:35

το @@@ρω οτι ειναι καλυτερο να κανεις παιδια πριν τα τριαντα, αλλωστε τα ωαρια της γυναικας μεχρι τα εικοσι πεντε ειναι απολυτα υγιη. αλλα οι εποχες ειναι δυσκολες οι γυναικες πλεον δουλευουν κ σπανια να αφοσιωθουν σε πα

ΖΙΖΕΛ22/06/2015 - 10:01:47

Το καλυτερο στα εικοσι πεντε,εικοσι οχτω οπως η Λιμα,η Αμπροσιο και η Ζιζελ.

ΜΠΑ22/06/2015 - 10:00:19

Ασχετα που σημερα θελουμε ταξιδια,σπουδες κλπ και δεν σκεφτομαστε παιδι πριν τα τριαντα.Ξερουμε ποιο ειναι βιολογικα καλυτερο,αλλα προτιμαμε να τριανταρησουμε.

ΜΠΑ22/06/2015 - 09:58:46

Εξαρταται ποσο χρονων εισαι.Η δικια μου γιαγια και των φιλων μου,καπου στα εικοσι κατι εγιναν.Που ειναι και βιολογικα ιδανικη ηλικια.Γιατι αυτο ιατρικα δεν αλλαζει.Πριν τα τριαντα πεντε μια χαρα.

@@@@@@@@@@@@@@@22/06/2015 - 09:52:50

και οι γιαγιαδες μας γινονταν μανες στα δεκαεφτα, δεκαοχτω. αν ειχες περασει τα εικοσι σε θεωρουσαν @@@ντοκορη.

καθε22/06/2015 - 09:52:01

γυναικα κανει τα κουμαντα της.Ακους γυναικες που μετα τα τριαντα πεντε,εξι δεν θελουν,γιατι ακουν τους κινδυνους που ελλοχευουν.Και αλλες σαραντα φευγα και παιρνουν το ρισκο.Καθε μια με τις επιλογες της.

γ22/06/2015 - 09:49:40

Σι@@@ρα ειναι πολυ μεγαλυτερη απο την μεση γυναικα που γινεται μανα στα τριαντα αλλα τι μας νοιαζει η επιλογη της;

ΟΟΟΟ@@@22/06/2015 - 09:12:48

Αντοχές υπάρχουν σ' όλες τις ηλικίες. Εξαρτάται απ' το πρόγραμμα που βάζει ο καθένας στη ζωή του και το κίνητρο. Το ήθελαν και το ζουν. Τα στάνταρ στην εποχή μας έχουν αλλά@@@ι. Με το καλό

ακ22/06/2015 - 09:07:51

δικιο εχει ο@@@η απο κατω, η γυναικα κουβαλαει δυο ψυχες ειναι ντροπη να λεγονται ασχημα πραγματα.

°°°22/06/2015 - 08:21:57

Εγω χαιρομαι πολυ με την χαρα τους...Μακαρι ολα τα ζευγαρια να ειναι τοσο τυχερα κ ευτυχισμενα

Κ22/06/2015 - 08:01:40

Ποσο σιχαμεροι ειστε?Να μιλατε ετσι για εγκυο γυναικα?Πεατε μωρε μια ευχη δεν θα σας κοστισει τιποτα κορακια.

ΕΛΕΟΣ22/06/2015 - 03:47:56

ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΠΑΚΙΑ ΠΙΑ.ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ @@@ @@@ @@@ @@@ ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΗΝΤΑ ΧΡΟΝΩΝ.

ΕΛΕΟΣ22/06/2015 - 03:46:02

ΤΟ @@@@@@@@@@@@ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΠΕ@@@ΤΙ @@@0 ΧΡΟΝΩΝ ΛΕΤΕ?Κ ΤΟΣΟ ΝΑ ΗΤΑΝ ΔΗΛ.ΤΙ ΣΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ.Κ ΤΗ ΛΥΠΑΣΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΝΤΟΧΕΣ.ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΤΕ ΤΟΣΗ ΚΑΚΙΑ ΝΑ ΛΥΠΑΣΤΕ.

@@@@@@@@@@@@@@@22/06/2015 - 03:20:48

με το καλο να ερθουν τα παιδακια τους, αν και δεν ταιριαζουν πολυ σα ζευγαρι (κατα τη γνωμη μου) φαινονται πολυ ευτυχισμενοι. κ παλι με το καλο να τα δεχτουν.

@@@22/06/2015 - 02:50:04

η κληρονομικοτητα στα διδυμα πρεπει να υπαρχει από τη μερια της μανας

δ22/06/2015 - 02:44:38

οι γυναικες στην εποχη μας καπου εκει τεκνοποιουν , με την καριερα , η τον χρονο που δεν υπαρχει , δεν λεω οτι ειναι το ιδανικο αλλα ολα καλα , οταν ειναι καλα μεταξ,υ τους

Θ22/06/2015 - 02:32:37

@@@@@@ δεν είναι αυτος?οχι κ αμούστακο

Μ22/06/2015 - 02:23:43

Απλά Γιαυτο παντρεύτηκαν για να βάλουν μπρος τις εξωσωματικες. Στα πενήντα παιδι δεν πιανεις μάλιστα το πρώτο. Πάντως αυτη τοθελε πολυ οπότε με το καλο. Βέβαια πιο πριν δεν γινόταν να το κάνει αυτός ήταν ακόμα άμουστακο.

Μ22/06/2015 - 02:20:52

Μπορει να έχουν πενήντα χρόνια διαφορα απ τη μάνα τους αλλα έχουν πατέρα παιδι. Θα τα έχουν αυτον στη ζωη τους όταν η άλλη επιβιώσει. Απο που κι ως που είναι δίδυμος ο τοτσικας; Κ τόσα χρόνια πως κ δεν κάνανε παιδι;

π22/06/2015 - 02:15:23

πραγματι χρειαζεται βοηθεια απο μαμαδες, πεθερες οτι ναναι , σε αυτή την ηλικια δεν εχεις τις αντοχες και μαλιστα για δυο μαζι, ειναι ξ εθεωμα

Πατατ22/06/2015 - 00:47:43

Να τα αποφασίζουν άλλοι;

Πατάτ22/06/2015 - 00:47:05

Πόσο πικρόχολες γίνεστε όταν ζηλεύετε. Γιατί δεν έχει μια γυναίκα το δικαίωμα να ζήσει τη χαρά της μητρότητας; Εσείς θα της επιβάλλετε το πότε, το με ποιον; Εσας θα σας άρεσε τα πιο σημαντικά γεγονότα της ζωής σας να τα απ

@@@@@@21/06/2015 - 23:00:36

Εξωσωματικές στα @@@@@@ @@@@@@@@@@@@....

ΛΙτσα21/06/2015 - 22:55:34

αυριο θα δεις τον Βρετο και το Χολίδη, θα εισαι σε δίλημμα

μαρακ21/06/2015 - 22:49:46

ΙΟΛΗ...ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΖΩΔΙΑ?ΓΙΑ ΚΑΡΚΙΝΑΚΙ ΤΙ ΞΕΡΟΥΜΕ?

ΙΟΛΗ21/06/2015 - 22:45:35

Δίδυμος είναι και ο Τότσικας όποτε είναι κληρονομικό. Απο εκεί και ύστερα η κοπέλα κούκλα δεν είναι αλλά έχει τύπο και σί@@@ρα δεν είναι άσχημη. Λυσσάρες@@@

μαρακ21/06/2015 - 22:15:52

κορ@@@σια δεν μπορε@@@ε να λετε τετοια ρε σεις...με το καλο τα διδυμα...και πεντην@@@ ειναι και σαραντα κατι...με το καλο η κοπελα...

@@@21/06/2015 - 19:57:24

παλιό@@@. σε αυτή την ηλικία θέλει και δίδυμα. ο τότσικας απλά γελίος. νύφη τη πενηνάταρα.

/21/06/2015 - 17:50:02

ελπίζω μόνο να πάρουνε την ομορφιά του Τότσικα, γιατί η άλλη δεν βλέπεται.( είναι μυαλωμένη και ικανή πάντως).

Κοκκι21/06/2015 - 17:16:54

Με το καλο,μπραβο Ρουλα