24/04/2014 - 10:33

Κώστας Μαρτάκης-Εριέττα Κούρκουλου: Πάσχα στη Μύκονο

Μια πολύ δυνατή φιλία συνδέει τον Κώστα Μαρτάκη και την Εριέττα Κούρκουλου εδώ και αρκετά χρόνια. Ένας από τους αγαπημένους τους προορισμούς είναι η Μύκονος κι αυτόν επέλεξαν για το Πάσχα.

Mαζί με μεγάλη παρέα πέρασαν κάποιες ξέγνοιαστες ημέρες μακριά από τις επαγγελματικές τους υποχρεώσεις.

Δες φωτογραφίες από τις βόλτες τους στο νησί των ανέμων!


/

Μαζί τους ήταν και ο καλός τους φίλος Γιώργος Αρσενάκος
/

/

/



Σχολιάστε το άρθρο

ΠΡΟΣΟΧΗ: Τα σχόλια σας, ΔΕΝ υιοθετούνται! Η ηλεκτρονική σας διεύθυνση, θα είναι στη διάθεση οποιουδήποτε, παρουσιάσει έννομο συμφέρον!

Σακελ27/04/2017 - 03:39:34

Πυστ ικγενεια καταντησε ης..σε λιγ θα κανυν και τν Σπυρ Λατςη να χωρευει τσιφτετελια Πανικ με τ Ψινακη

ΠΡΟΚΛΗΣΗ24/04/2014 - 15:05:26

ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΡΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΣΚΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΚΡΙΤΙΚΗ ΠΡΟΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΠΟΡΦΥΡΟΓΕΝΝΗΤΟΙ; Η ΚΡΙΤΙΚΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞ. ΚΟΜΠΛΕΞ ΕΙΝΑΙ Η ΤΑΥΤΙΣΗ ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΦΤΑΝΕΙΣ .

Φόλα24/04/2014 - 14:57:54

Αυτός με το φούξια παντελόνι μάλλον ήταν το αμόρε του Μαρτάκη ---Είναι μες την τσαχπινιά και ταιριάζουνε

προς πρόκληση24/04/2014 - 14:57:05

Πάντως δεν λιώνω στο διαδίκτυο σκάζοντας από τη ζήλεια μου και βγάζοντας όλα μου τα κόμπλεξ στη φόρα γιατί δεν γεννήθηκα μέσα στο χρήμα...

η ζωη της αλλης24/04/2014 - 14:55:40

αυτοι όμως φαινονται ότι τη ζωη τη ζουνε για τους αλλους και όχι για τους ιδιους. Περισσοτερη αγωνια εχουν να φωτογραφηθουν παρα να περασουν καλα. Και γενικα οι στιγμες είναι για να τις ζεις όχι για να τις φωτογραφηζεις.

λια24/04/2014 - 14:40:56

ο μαρτακης ψαχνει κανα καλο γαμπρο να γουσταρει

ΠΡΟΚΛΗΣΗ24/04/2014 - 14:40:50

14.34 ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΙΑΥΤΟ ΛΙΩΝΕΙΣ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ ΤΑΥΤΙΖΟΜΕΝΟΣ/Η ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΕΦΤΑΔΕΣ.

προς πρόκληση24/04/2014 - 14:34:18

Ετσι είναι η ζωή φίλε... Οι μίσοι τη ζούνε κι οι άλλοι μισοί αναλώνονται στη ζήλεια...

Αχ Καλέ 24/04/2014 - 14:14:19

Όλες κουλές

ελεος κομπλεξικε24/04/2014 - 12:58:37

Προκληση μαζεψε λιγο τη ζηλεια σου Ξεχειλιζει.

c24/04/2014 - 12:27:46

πάρε καλέ κώστα μια πλουσία φιλενάδα της φιλενάδας σου όπως ο νίνο τώρα που γυρίζει. Εχεις γίνει το κατοικίδιο της ερριέτας

ΠΡΟΚΛΗΣΗ24/04/2014 - 12:26:51

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ. ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ.

προς πρόκληση24/04/2014 - 12:19:48

Και τί να κάνουν αυτοί δηλαδή? Φταίει ο Μαρτάκης ή η Κούρκουλου για την κατάντια της Ελλάδας? Γιατί να μη χαρούν τη ζωή τους? Αρκετά με τον κομπλεξισμό και τη ζήλεια...

ΠΡΟΚΛΗΣΗ24/04/2014 - 12:16:02

ΠΛΟΥΣΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΧΑΡΑ ΓΕΜΑΤΑ . ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΡΓΑ .